18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
JohnMadafaka 2017-03-29, 9:32 6
Jak dla mnie to sędzia powinien mieć chociaż tarczę, bo gdy któryś z zawodników wpadłby w furię to gołymi rękoma nie zatrzyma.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-03-29, 9:42 8
Typowi Ruscy "rycerze", machają mieczami niczym cepem...
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-03-29, 10:18 3
JohnMadafaka napisał/a:

Jak dla mnie to sędzia powinien mieć chociaż tarczę (...)

Kusza wałowa lepsza...
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2017-03-29, 10:45 2
Pokazali by jaką mu galaretę z ryja zrobił...
Zgłoś
Avatar
repowski 2017-03-29, 11:51 9
akurat w walkach rycerskich to jesteśmy mistrzami świata, dla zainteresowanych filmiki poniżej, piękny sport, a nie jakiś najman albo bonus bgc

Zgłoś
Avatar
UlrichVonJungingen 2017-03-29, 16:03 16
Ch..a się znacie na walkach.
TO była prawdzwa walka prawdziwych mężczyzn:
Zgłoś
Avatar
myha 2017-03-29, 21:00 1
repowski: nie chcę tu deprecjonować tego zwycięstwa.
Ale prawda jest taka że ruscy są w tym najlepsi i pewnie byli by w stanie wystawić 4 reprezentacje do 5v5, które zajęły by cztery pierwsze miejsca. Białoruś i Ukraina też są bardzo dobre w te klocki, choć tu już jakąś walkę inni mogli by podjąć.
Dla nie wtajemniczonych te trzy reprezentacje nie brały udziału w mistrzostwach.

Po prostu Ruscy trochę dłużej się w to bawią. Ten sport ma u nich konkretną popularność, poszły za tym pieniądze, przez to profesjonalni zawodnicy itd. Na chwilę obecną ich poziom, a poziom reszty, to jak w koszykówce reprezentacja USA np na olimpiadzie w 1992. Inna liga.
Większość reprezentacji z zachodu to dopiero się uczy jak walczyć efektywnie, a nie tylko efektownie.
Zgłoś
Avatar
fantastico 2017-03-30, 2:02 1
Ja wiem czemu, bo uderzył go tarczą!
Zgłoś