18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
Avatar
hugo283 2021-07-11, 20:12 37
Spaślak w klapkach dostałby w ryj i kopa w jaja jakby mnie tak zepchnął z roweru. Pomijając ,że nie jeżdżę na rowerze.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Elbląg 2021-07-11, 20:16 3
hugo283 napisał/a:

Spaślak w klapkach dostałby w ryj i kopa w jaja jakby mnie tak zepchnął z roweru. Pomijając ,że nie jeżdżę na rowerze.



Jedno piwo bajera i ten wyczyn gość ją wygrał
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2021-07-11, 20:17 141
Uuu...Kto raz przy swojej kobiecie został uderzony, osmieszony jak pizda i nie oddał, ten nigdy nie będzie przez nią szanowany. Jebany pedalarz juz nie zarucha
Zgłoś
Avatar
Autor 2021-07-11, 20:18 77
hugo283 napisał/a:

Spaślak w klapkach dostałby w ryj i kopa w jaja jakby mnie tak zepchnął z roweru. Pomijając ,że nie jeżdżę na rowerze.



Też wszystkich pozdrawiasz środkowym palcem, nawet w momencie gdy Ty lub Twoja partnerka zachowujecie się jak święte krowy jadące środkiem publicznej drogi stwarzając na niej zagrożenie?

Takiego wydmuszkę - pedalarza najlepiej z lepy, to dużo bardziej upokarza i niweluje ewentualne następstwa takiego pchnięcia...
Zgłoś
Avatar
programista4k 2021-07-11, 20:32 10
a gdzie powinni ci rowerzyści jeechać? serio pytam. Przecież ścieżki tu nie ma, a po chodniku w tym wypadku nie wolno.
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2021-07-11, 20:35 8
programista4k napisał/a:

a gdzie powinni ci rowerzyści jeechać? serio pytam. Przecież ścieżki tu nie ma, a po chodniku w tym wypadku nie wolno.



Idioto...Gdybym ci tu powiedzial to, co oznacza gest wykonany tu przez pedalarza, dostalbym warna. Rozumie imbecyl?
Zgłoś
Avatar
P................u 2021-07-11, 20:36 25
hugo283 napisał/a:

Spaślak w klapkach dostałby w ryj i kopa w jaja jakby mnie tak zepchnął z roweru. Pomijając ,że nie jeżdżę na rowerze.



A tak spaślak dostanie wyrok za napaść , pobicie , narażenie utraty zdrowia i życia itd .Jeszcze można psychiatrę załatwić to uprawnienia straci rowerzysta najwyżej pouczenie .
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-07-11, 20:50 44
Najlepsze, że krul szosy miał od chuja miejsca, żeby przejechać, ale posiadanie kamerki obliguje do natychmiastowego trąbienia zawsze.
Tak pedalrze powinni jechać gesiego, wszystkim by się nauka kultury przydała.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-07-11, 20:55 11
Brawo. Pizda rowerowa dostała lekcję kultury.

hugo283, Krzysztof_Elbląg Zi nawca_Cipek co wy pierdolicie? Ja rozumieim, że upał jak w krematorium ale od czytania waszych komentarzy IQ spada.
Zgłoś
Avatar
gieie 2021-07-11, 20:57 8
Znawca_Cipek napisał/a:

Idioto...Gdybym ci tu powiedzial to, co oznacza gest wykonany tu przez pedalarza, dostalbym warna. Rozumie imbecyl?



Spadł z roweru za gest w stronę kierowcy, no i powinni jechać "gęsiego" a nie równolegle.
Zajmowali rowerami więcej drogi niż mała osobówka.
W sumie nic się nie stało, "wykład " we łbie pedalarza nie zostanie na długo ponieważ w mordę solidnie z liścia nie dostał.
Zgłoś
Avatar
Adrianel7 2021-07-11, 21:02 25
hugo283 napisał/a:

Spaślak w klapkach dostałby w ryj i kopa w jaja jakby mnie tak zepchnął z roweru. Pomijając ,że nie jeżdżę na rowerze.



A potem bys sie obudzil.

Zgłoś
Avatar
donkapusta 2021-07-11, 21:08 3
Dwóch debili. Jeden ojciec, uczy własne dziecko jak trafić na harda, drugi niepotrafiący zapanować nad emocjami. Czy pokazanie faka byłoby warte, aby ten frajerzyna z roweru jebnął łbem w krawężnik? Na harda tak, ale poza tym?
Zgłoś
Avatar
petru23 2021-07-11, 21:09
Prawidłowo. Powiniem mu jeszcze tego jego palca w dupę mu wsadzić, niech zapierdala tak na rowerku do domu
Zgłoś
Avatar
radek225 2021-07-11, 21:28 60
programista4k napisał/a:

a gdzie powinni ci rowerzyści jeechać? serio pytam. Przecież ścieżki tu nie ma, a po chodniku w tym wypadku nie wolno.



Gdzie? Gęsiego kretynie, GĘSIEGO. Czyli jeden za drugim. Jesli nie rozumiesz, czemu misiek strąbił pedalarzy i czemu gościu spadł z rowerka, to nie rób prawka na jakiekolwiek auto ani na motocykl, tylko siedź w swojej piwnicy, a po miesicie poruszaj się komunikacją, albo taksówkami.

kodeks drogowy dla rowerzystów Artykuł 33, punkt 3.1:

"3. Kierującemu rowerem lub motorowerem zabrania się:

1) jazdy po jezdni obok innego uczestnika ruchu, z zastrzeżeniem ust. 3a;"

A co mamy w punkcie 3a?

"3a. Dopuszcza się wyjątkowo jazdę po jezdni kierującego rowerem obok innego roweru lub motoroweru, jeżeli nie utrudnia to poruszania się innym uczestnikom ruchu albo w inny sposób nie zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego."

A co zrobiły święte krowy z filmu? Zablokowały CAŁY PRAWY PAS, bo musiały jechać koło siebie.

Ja pierdolę, nie sądziłem, że dożyję czasów, gdy będę musiał komukolwiek tłumaczyć podstawy podstaw. Zasady srania w kiblu, albo jak przełykać jedzenie też mam ci wytłumaczyć? A ten od faka ten środkowy palec niech sobie w dupę wsadzi i tam pokręci. Brawa dla miśka, oby pedalarz nie zapamiętał numerów rejestracyjnych, i nie poszedł z tym do sądu. Jebać, gnoić takich ludzi. Nikt ci nie zabrania jeździć rowerem, ale wszystko trzeba robić z głową.

hugo283 napisał/a:

Spaślak w klapkach dostałby w ryj i kopa w jaja jakby mnie tak zepchnął z roweru. Pomijając ,że nie jeżdżę na rowerze.



Gówno byś zrobił. Jeszcze byś przeprosił i błagał, by nie dostać lepa na ryj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie