18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Srogi wpierdol w delikatesach
~Sunday • 2024-06-21, 18:09

Zielonowłosy oddalił się z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku. Zespół ratownictwa medycznego przybył na miejsce zbrodni i przewiózł ofiarę do szpitala, gdzie stwierdzono, że jej stan jest krytyczny, ale stabilny.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Karaczanx 2024-06-21, 23:28 1
białas... no kto by pomyślał...
Zgłoś
Avatar
sameshitman 2024-06-22, 0:45
Wyrok: krzesło elektryczne. I kopać go 12 razy z przerwami - za każdego wymierzonego kopniaka.
Zgłoś
Avatar
Brocha 2024-06-22, 2:15
dżonyłojlker napisał/a:

Widać, że ci lewicowi aktywiści, niewiele różnią się od małp.


Twoja stara tez
.
Zgłoś
Avatar
takisobie2 2024-06-22, 5:45 2
patmon napisał/a:

Ten spasiony Dżoker powinien za to siedzieć. Wyłączył typa kopniakiem, a następnie kopał trupa 8 razy i wrócił żeby kopnąć jeszcze 3. Nigdy tego nie rozumiałem i nie zrozumie takiego właśnie pedalskiego zachowania. Stary jestem i jak były kiedyś w młodości bijatyki, które omijałem, żeby nie było, że byłem jakimś mistrzem, to takie coś było nie do pomyślenia, raz że tłum na to nie pozwolił, a drugą sprawą było, że każdy kto tak kopał to wiedział, że będzie kryminał. To kopanie kogoś leżącego i nieprzytomnego przypomina mi hieny domówek i potańcówek wiejskich z moich lat młodości, zawsze się znalazły takie hieny co lubiły poruchać niewiasty pijane do nieprzytomności, takie ruchanie trupa.



Piszesz, ze tłum na to by nie pozwolił. No popatrz. Ja obskoczyłem wpierdol za friko od tłumu. Znalazłem się w chujowym miejscu o niewłasciwym czasie i nie pykło. Po pierwszym strzale wyłączyli mi światło, a potem butowali az się zmęczyli. Nawet trochę po mnie poskakali, jak im machanie nogami się nie synchronizowało.
Potem poszli na fajeczkę i jeszcze wrócili zeby mi poprawić, ale obserwowała to dobra dusza zza krzaków i jak sie grupa oddaliła, to mnie w te krzaki wciągnęła. Jakby nie ten koleś, to od ponad dwudziestu lat robiłbym za nawóz pod kwiatki. Takze skończ waść pierdolić takie farmazony. Aaa. I zaden z nich nie poszedł siedzieć jakby co. Jak doszedłem do siebie po jakichś dwóch miesiącach, bo lista obrazen była dość długa, to bujałem się z kluczem do kół w rękawie w celach wiadomych.
Zgłoś
Avatar
bartek.miko96 2024-06-22, 9:10 1
Z tym zielonym łbem daleko nie ucieknie
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-22, 12:12
Brocha napisał/a:

Twoja stara tez
.



masz się czy chwalić

Zgłoś
Avatar
sensation87 2024-06-22, 13:31 1
kto normalny chodzi w takich włosach
Zgłoś
Avatar
adrianzittex 2024-06-22, 17:57
Brocha napisał/a:

Twoja stara tez
.



Ale cię psiocha musiała zaszczypać, kilka slów, a lewackie ego zostało rozjebane na pojedyncze łoniaki.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-06-22, 18:06
Pamiętajcie, że jak strzelacie do takiej kurwy, to w bebech, nisko, nad pasem. Praktycznie 3 dawki ołowianu eliminują skurwiela i uwalniają świat od takiego gówna, ale zanim taka ludzka kurwa wyzionie ducha będzie bardzo (czytaj: baaaaardzo) cierpiała.
Zgłoś
Avatar
dracov6664 2024-06-22, 22:35
Lewacki śmieć.
Zgłoś