18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
🔥 Tylko nie chuju! - popularne w ostatnich 24h
Srogi wpierdol w delikatesach
~Sunday • 2024-06-21, 18:09

Zielonowłosy oddalił się z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku. Zespół ratownictwa medycznego przybył na miejsce zbrodni i przewiózł ofiarę do szpitala, gdzie stwierdzono, że jej stan jest krytyczny, ale stabilny.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
elim 2024-06-21, 19:18 2
Zielone włosy to pewnie jakiś feminista, tylko coś mu się pojebało i zamiast walczyć o prawa kobiet to po prostu walczył z kobietą.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-06-21, 19:28 16
Widać, że ci lewicowi aktywiści, niewiele różnią się od małp.
Zgłoś
Avatar
patmon 2024-06-21, 19:50 28
Ten spasiony Dżoker powinien za to siedzieć. Wyłączył typa kopniakiem, a następnie kopał trupa 8 razy i wrócił żeby kopnąć jeszcze 3. Nigdy tego nie rozumiałem i nie zrozumie takiego właśnie pedalskiego zachowania. Stary jestem i jak były kiedyś w młodości bijatyki, które omijałem, żeby nie było, że byłem jakimś mistrzem, to takie coś było nie do pomyślenia, raz że tłum na to nie pozwolił, a drugą sprawą było, że każdy kto tak kopał to wiedział, że będzie kryminał. To kopanie kogoś leżącego i nieprzytomnego przypomina mi hieny domówek i potańcówek wiejskich z moich lat młodości, zawsze się znalazły takie hieny co lubiły poruchać niewiasty pijane do nieprzytomności, takie ruchanie trupa.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-21, 19:57 1
Kurwa, jak w mojej Żabce
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-06-21, 19:58
Nie kibicowałeś, nie będzie już piwa
Zgłoś
Avatar
Cupracabra 2024-06-21, 21:49 12
Coraz bardziej agresywne te pedały. Normalnie robią się jak te małpie czarne skurwysyny
Zgłoś
Avatar
Stolik288 2024-06-21, 21:57 4
nie wierze jaka znieczulica jest w ludziach i ciotowatość....
Zgłoś
Avatar
hanks123 2024-06-21, 22:06 2
Kurwa mocny teledys to ten spiewak Chivas ?
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-06-21, 22:17 13
Zwykła kurwa najgorszego sortu, która zamordowała z premedytacją. Do pieca ze śmieciem, bo w pierdlu by tylko tlen zużywał i żreć dostawał za darmo...
Zgłoś
Avatar
Isthistheend 2024-06-21, 22:25 4
patmon napisał/a:

Ten spasiony Dżoker powinien za to siedzieć. Wyłączył typa kopniakiem, a następnie kopał trupa 8 razy i wrócił żeby kopnąć jeszcze 3. Nigdy tego nie rozumiałem i nie zrozumie takiego właśnie pedalskiego zachowania. Stary jestem i jak były kiedyś w młodości bijatyki, które omijałem, żeby nie było, że byłem jakimś mistrzem, to takie coś było nie do pomyślenia, raz że tłum na to nie pozwolił, a drugą sprawą było, że każdy kto tak kopał to wiedział, że będzie kryminał. To kopanie kogoś leżącego i nieprzytomnego przypomina mi hieny domówek i potańcówek wiejskich z moich lat młodości, zawsze się znalazły takie hieny co lubiły poruchać niewiasty pijane do nieprzytomności, takie ruchanie trupa.



to zrozum to że gówno widziałeś, wyobraż sobie typa który za chuja nie odpuści dopóki nie leży nieprzytomny na ziemi, a potem to już nie ma znaczenia w momencie, czy będzie za to większa kara niż -3 kopniaki na nieprzytomnego? tak, ale powtarzam, człowiek potrafi tak wkurwić że w pewnym momencie masz czarno przed oczami i chcesz żeby zdechł jak pies.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-21, 22:33 2
Nie no, oczywistym jest, że nienaturalny kolor włosów agresora = pedał, a więc całe lgiebete jest zagrożeniem, należy ich zlikwidować, wymordować, na filmiku mamy dowód, prawda?

A potem obejrzymy sobie jak Polak kradnie samochód i zgodnie z logiką wszystkich Polaków do więzienia.
Zgłoś
Avatar
Genius510 2024-06-21, 22:55 5
Konkretnie go wyjaśnił
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2024-06-21, 23:02 4
Zgubił buty, słabo to widzę.
Zgłoś
Avatar
Morfi717 2024-06-21, 23:06 14
pewnie użył złych zaimków
Zgłoś