18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-02-09, 22:18 3
Miał maseczkę, na Covida nie umarł.
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2021-02-09, 22:52 22
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2021-02-09, 22:57 24
i przez takiego gnoja nikt nie pojedzie
Zgłoś
Avatar
kubol 2021-02-09, 22:58 1
Co za nieodpowiedzialny czlowiek, przez niego sklad musi jechac na serwis na wymiane szyby, powinni go obciazyc kosztaminaprawy i przestoju.
Zgłoś
Avatar
K................h 2021-02-09, 23:32 19
Też tak kiedyś zrobiłem oj czasy gowniaka... panna mnie zdradziła i chciałem się.... ale nie udało się ;p panna która mnie zdradziła zmarła tzn wypadła z okna XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ponoć szluga paliła heheh

Ja tam se skoczyłem na tory jak już pociąg pojechał XD
Zgłoś
Avatar
fikuswdoniczce 2021-02-09, 23:46
T3RMINATOR napisał/a:

Koleś skacze na tory.



Nawet nie na tory, a na pociąg.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2021-02-10, 1:20 1
Gość zniknąl jak kasa z budzetu.
Zgłoś
Avatar
willoo 2021-02-10, 1:23 7
ale to trzeba być skurwygnatem żeby tak wszystkim popsuć dzień... stoisz sobie spokojnie, czekasz na metro bo jedziesz do roboty/do panny/żony/kochanki., a tu jakiś kutafon rzuca się mordą na czoło pociągu i chuj stoisz tam, czekasz aż go kurwa poskładają, popakują i zaniosą.... a mógł sobie normalnie jebnąć w łeb w domu z 36stki jak to po amerykańsku, w końcu po coś to pozwolenie na broń mają...
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-02-10, 2:58
willoo napisał/a:

ale to trzeba być skurwygnatem żeby tak wszystkim popsuć dzień... stoisz sobie spokojnie, czekasz na metro bo jedziesz do roboty/do panny/żony/kochanki., a tu jakiś kutafon rzuca się mordą na czoło pociągu i chuj stoisz tam, czekasz aż go kurwa poskładają, popakują i zaniosą.... a mógł sobie normalnie jebnąć w łeb w domu z 36stki jak to po amerykańsku, w końcu po coś to pozwolenie na broń mają...



Czy ja wiem, dla części świadków ten dzień stał się bardziej wyrazisty, niż dajmy na to, zwykły "wtorek". A i dzięki maseczce, która zakrywa twarz i my mamy co oglądać (bo pewno jak by było widać to mniejsza szansa na pojawienie się nagrania w intrenecie)
Zgłoś
Avatar
MordaWKubełSzmato 2021-02-10, 4:50 8
tarcer123 napisał/a:

Gość zniknąl jak kasa z budzetu.



i nawet nikt nie zauważyl

Zgłoś
Avatar
piotrszymek 2021-02-10, 5:37 1
gdyby nie te filmiki nikt by nie zawuazyl mendy
Zgłoś
Avatar
piter1729 2021-02-10, 6:17 1
Reakcja ludzi zerowa, nikt nie zauważył... Chciałoby się zanucić "jaki tu spokój... Lalalalala nic się nie dzieje lalalala
Zgłoś
Avatar
kuba08 2021-02-10, 7:16 1
willoo napisał/a:

ale to trzeba być skurwygnatem żeby tak wszystkim popsuć dzień... stoisz sobie spokojnie, czekasz na metro bo jedziesz do roboty/do panny/żony/kochanki., a tu jakiś kutafon rzuca się mordą na czoło pociągu i chuj stoisz tam, czekasz aż go kurwa poskładają, popakują i zaniosą.... a mógł sobie normalnie jebnąć w łeb w domu z 36stki jak to po amerykańsku, w końcu po coś to pozwolenie na broń mają...



Spoko, tylko ze ten filmik jest z Moskwy a nie USA. Widac nazwe stacji ,,Oktjaberskoje pole" oraz charakterystyczne malowanie składów.
Zgłoś
Avatar
martika 2021-02-10, 8:37 1
niezły luzak do końca trzymał ręce w kieszeni
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie