18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Mili Policjanci z Francji - teraz popularne
Avatar
murzynskipomiot 2013-05-30, 23:00 1
Łódź-Widzew. Biedronka na ulicy Gogola.
Yhmm, także tego. Przepraszamy.
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2013-05-30, 23:40 1
Tak patrzę na to i się zastanawiam - co do kurwy zmieniło się w naszej polskiej mentalności. Postępowość padła na mózg? Procesje były w tym mieście i w każdym innym, tak dzisiaj jak i w dniu założenia sadola, a jednak na stronie 10000 ileśtam nie znajdzie się takich popierdolonych tematów. Nagle w pierdolony, magiczny sposób wiara w Boga stała się przedmiotem raczej marnych żartów. Jest to o tyle zabawne, że zbiega się z momentem, gdy tvn zaczął promować wspomnianą wyżej "postępowość", a przecież nikt tutaj nawet nie ma TV w domu. Zwyczajnie wkurwia mnie ta wasza typowo ludzka głupota.
Oczywiście, ktoś zaraz napisze, że przecież tu chodzi o biedronke w tle i chuj wie co jeszcze. Chuj to kogo jebie, że widocznie plac przed tym sklepem był odpowiedni na stację procesji. Serio macie tak marne poczucie humoru, czy to tylko kwestia małego mózgu?
Zgłoś
Avatar
Gumosław 2013-05-31, 0:19
Wolę w Polsce oglądać coś takiego niż jakiś zasrany meczet...
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-05-31, 0:47
kkubam napisał/a:

@up a Product Placement to, kurwa, co?!!

I że niby "wierni" z własnej inicjatywy...

Pojebało cię...



No pewnie, że z własnej a co w tym dziwnego. Nie wiem jak z materiałami ale robotę wykonują parafianie. Przynajmniej u mnie tak jest, nie wiem jak u ciebie. Ale jeśli piszesz komentarz to mam nadzieję, że masz jakieś wiadomości na ten temat, czy piszesz sobie o tak bo masz takie domniemania?
Zgłoś
Avatar
kolumbiako 2013-05-31, 1:46
wogle te miasto syfem i tepym dresiarstwem jebie juz nie umieja jak ludzie sie dogadac tylko bajera rodem z symetrii non stop, cynizm pozera ten swiat, ot taka konkluzja, co do tematu to jebac to moga sobie nawet u mnie w bramie stacje jebnac, tak ich naszprycuje ze beda Boga na zywo widziec hyh
Zgłoś
Avatar
adeqs74 2013-05-31, 6:04
kolumbiako napisał/a:

wogle te miasto syfem i tepym dresiarstwem jebie juz nie umieja jak ludzie sie dogadac tylko bajera rodem z symetrii non stop, cynizm pozera ten swiat, ot taka konkluzja, co do tematu to jebac to moga sobie nawet u mnie w bramie stacje jebnac, tak ich naszprycuje ze beda Boga na zywo widziec hyh



Nie rozumiem, ogarnij w jakimś stopniu sens swojej wypowiedzi
Zgłoś