18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
Avatar
dawidekacab 2012-10-16, 23:18
A nie potraficie, debile, zrozumieć że decyzję o rozłożeniu - czy też nie - dachy podejmuje FIFA?

Nieeee, bo kur*a po co, lepiej sobie ponarzekać w jakim to chu*owym kraju żyjemy, a co.
Tekst moze sie tyczyc wlasnie do debilow z fify debilu.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-10-16, 23:26 1
@up - Przeczytaj co napisałem. Decyzję o zamknięciu dachu to FIFA może podejmować, kiedy jedzie swoim kabrioletem.
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-10-16, 23:31 1
Przeglądałem sobie przed chwilą gumtree.pl bo jestem biedackim studenciakiem i szukam pracy...when suddenly, out of nowhere!



Nie wiem czy to fake czy nie, w każdym razie ogłoszenie wisiało tylko jakieś 40 minut, po czym zostało skasowane, ale coś co raz było w internecie, zostaje w nim na zawsze Na szczęście zdążyłem się zgłosić

Nawet angielski trzeba znać!
No i telefon zamazałem, żeby się nikt nie czepnął
Zgłoś
Avatar
k18t 2012-10-16, 23:33
Wszystkiemu jest winna babcia klozetowa, nie żaden PZPN!
Produkcja własna, tylko zdjęcia nie moje (źródło ttv.pl)
Zgłoś
Avatar
G................x 2012-10-16, 23:38
OjCoMiTam napisał/a:

A nie potraficie, debile, zrozumieć że decyzję o rozłożeniu - czy też nie - dachy podejmuje FIFA?

Nieeee, bo kur*a po co, lepiej sobie ponarzekać w jakim to chu*owym kraju żyjemy, a co.


To na chuj go w ogóle nazwali "Narodowy" skoro "rządzi, włada" nim jakaś pozarządowa organizacja skorumpowanych skurwysynów?
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-10-16, 23:38
To teraz warszawiacy mogą ryż na narodowym sadzić
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-10-16, 23:40
To raczej hymn kotów z czasu poborowego woja. ''POKONAMY FALĘ''
Zgłoś
Avatar
sokid17 2012-10-16, 23:56

"Obecna murawa jest inna niż na Euro 2012, w zasadzie nie ma warstwy drenażowej. Na Euro 2012 ta warstwa miała 22 centymetry. Obecna ma ok. 2-3. To nie jest ten sam system, który montowaliśmy na mistrzostwa Europy. Nie wiem, czy chodziło o oszczędności. Obecna murawa jest mniej chłonna niż ta Euro 2012 i w dzisiejszych warunkach nie da się na niej grać "- powiedział architekt Stadionu Narodowego Zbigniew Pszczulny.
Zgłoś
Avatar
puckingstyle 2012-10-17, 0:22 1
Ale że Dudka nie wzięli na mundial.
Zgłoś
Avatar
tomekzkz 2012-10-17, 0:23 5
Najlepsze akcje meczu Polska-Anglia 17.10.2012

Zgłoś
Avatar
magnumo 2012-10-17, 0:24 1
OjCoMiTam napisał/a:

A nie potraficie, debile, zrozumieć że decyzję o rozłożeniu - czy też nie - dachy podejmuje FIFA?

Nieeee, bo kur*a po co, lepiej sobie ponarzekać w jakim to chu*owym kraju żyjemy, a co.



Decyzje o rozłożeniu dachu mógł podjąć kilka godzin wcześniej PZPN!!! I to związek był operatorem tej imprezy,to nie euro ,że UEFA rządziła,Grzesiu nam zrobił psikusa na koniec,a debilem sam siebie nazywaj,jeżeli chcesz rozkładać dach przy silnych opadach deszczu w wypełnionych stadionie na 60k ...Delegat FIFA może jedynie stwierdzić czy murawa jest ok,i czy kibice nie zagrażają spotkaniu,a nasz dach-nasz mam na myśli wszystkich podatników gówno go interesuje,równie dobrze stadion mógł nie mieć zadaszenia.A więc na koniec powie Tobie
Zgłoś
Avatar
rex1s 2012-10-17, 0:31 4
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-10-17, 0:35
Wstyd i pośmiewisko
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-10-17, 1:22 1
Mecz z Grecją, ciepło jak chuj, dach zamknięty, kibicie i piłkarze ugotowani...
Mecz Polska Anglia, leje jak z cebra dach otwarty, boisko zalane...


Jak było to weźcie to usuńcie, a nie dajcie do "było". Aż mnie to boli...
Zgłoś
Avatar
Dandyz 2012-10-17, 1:25
hehe, kurwa RĘKA!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie