18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
solltys 2018-10-08, 19:56
Wyzywajcie od trolli tych co piszą że nie widzą w tym nic złego ale ... Chyba wszyscy z nizin społecznych tak właśnie wychowują swoje dzieci, kiedyś pukając takie szłaufy z gówniakami dośc się nasłuchałem przeklinania przy dzieciach, mało tego, celowe uczenie dzieci przeklinania i kisiel w bajtkach tych głupich blerw jak ich gówniak rzucał mięsem a mówie tu o gówniach w wieku jak ten z filmiku. Koniec końców to było nie na moje nerwy i tak skonczyła się moja przygoda z pukaniem pustych szmat z gówniakami.
Zgłoś
Avatar
jbone 2018-10-08, 19:58 2
pierdolona warszawa.dobrze że w razie wojny to tam spadną pierwsze bomby.chętnie zobaczyłbym tę matkę bez ręki a córeczkę ładnie opaloną bombą zapalającą.Wtedy pewnie by śpiewały "ojjjjjjjjcccczzzeeee nassssszzzzzzzzz...."
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-10-08, 20:29 2
słodka cipka, wyruchałbym ją w dupcię
Zgłoś
Avatar
pierdolnik 2018-10-08, 20:36
Zwykła prowokacja, montaż, fejk itp. takie sytuacje na stadionach nie mają miejsca
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2018-10-08, 20:36 1
Matka też niczego sobie
Zgłoś
Avatar
_HeiSeNBerg 2018-10-08, 20:50 2
Ekhm ... Piłka nożna to pedalstwo....
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-10-08, 21:10 3
Nie żadna Sandra i Dżesika, tylko Karina i Nikola. A w ogóle nie wiem dlaczego się tak bulwersujecie. Przecież według prawoskrętnych specjalistów to jest właśnie zdrowa, normalna polska rodzina. Może reszta dzieci poszła z tatą po przekąski, może tata tymczasowo ma wolne od wolności, może Karina nie jest pewna kto właściwie jest tatą Nikoli.
Zgłoś
Avatar
godfather1982 2018-10-08, 21:12 1
Sam kurwa przeklinam mam corke w wieku tej spiewajacej pizdy ... corka przeklinala ale wytlumaczylem jej ze nie wolno to nie wolno ja nadal przeklinam ona mi powtarza "nie wolno brzydko" coraz mniej przeklinam dzieki moje kochanej corce a tu na filmiku to zwykla gowniana patologia b o chopak za legia tak trzeba bo chlopaka ghenyu tak trzeba .... MOze jestem glupi glupio pisze ale ciessze sie ze corka moja nie jest tak gorsza jak mama spiewajaca z corka
\
+

Ps.Sorry za błędy w nerwach mam to w dupie czy to B czy to A
Zgłoś
Avatar
Cryo 2018-10-08, 21:28 18

Jest i tatuś
Zgłoś
Avatar
pivotv 2018-10-08, 21:41
Och, niesamowite, komuś udało się nagrać coś, co występuje niemal na każdym stadionie o_O
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-10-08, 21:41
Wysokie czoło, wąska płaska żuchwa, zadarty nos. Pewnie też wystające uszy. Kurwa nie wiem jak to się dzieje ale tak zawsze wygląda przedstawicielka małomiasteczkowej patolki Pewnie nie potrafi sklecić wypowiedzi bez wrzucenia maksymalnej ilości bluzgów i innego rynsztokowego słownictwa.
Niestety znam podobną rodzinkę. Matka jest fryzjerką w jakimś zapiździewie, ojciec dorywczo zajmuje się "czymś" głównie siedzi w domu i wygląda czy policja się nie kręci w okolicy. Niedawno opuścił zakład penitencjarny i chyba nie bardzo chce tam wracać. W domu melina, non stop koledzy, imprezki, walenie po nosie. Synek się cieszy bo może razem z rodzicami walić w gaz na tygodniu- bo na chuj czekać do weekendu. Generalnie niegroźni ale staram się unikać.
Zgłoś
Avatar
Jakubbb 2018-10-08, 22:25
a co waS kurwa obchodzi jak ktoś wychowuje swoje dziecko?
pytam sie/?
masz swoje, wychowuj swoje. w cudze sie nie wpierdalaj.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-10-08, 22:50 3
patologia rodzi patologie.
Zgłoś
Avatar
picolo 2018-10-08, 23:12
Jak gościu o 17:02 wkleił komentarz z 17:07 ???
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-10-08, 23:55 2
@Jakubbb lmao, a czy ktoś z nas wpierdala jej się do domu, wywala drzwi i mówi, wychowuj dziecko tak i tak albo zabieram! Mamy swoje zdanie na ten temat i tyle. Ona nie potrzebuje naszego pozwolenia, by patodzieci wychowywać więc nie wiem o co Ci chodzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie