18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Skala102 2012-05-30, 0:57
To co pokazali to prawda. Hołoty nie brakuje przecież te półgłówki nawet nie wiedzą dlaczego tak krzyczą bo to na pewno nie jest doping. Banda debili i baranów których nauczyli od małego że druga drużyna jest żydowska. Rasista niech jedzie do afryki i niech go tam wpierdolą na pale.
A co do Anglii Cambell pamieta na bank czasy (pare lat temu) kiedy co mecz tłukli sie jak poje&&&.
Wybić tych wszystkich baranów.
Zgłoś
Avatar
kosmatyjełop 2012-05-30, 1:04
No i dobrze. walnęli sobie samobója. Na Euro miała zarobić przede wszystkim UEFA, czyli Michel Platini wkurzy się na Anglików, tym samym na angielskie kluby. Coś mam niemiłe wrażenie, że żaden angielski klub w Lidze Mistrzów nie dojdzie nawet do 1/8 finału
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-05-30, 1:51
Ten chujek w okularkach koniecznie chciał się wypromować.

Co do odzewu BBC to ich rzecznik wyraźnie stwierdził, że wyemitowanie tego materiału było słuszne.

Dodam jeszcze, że niedawno zaglądałam często na brytyjski portal informacyjny. Nie było tygodnia bez informacji o ataku na obcokrajowca albo próby podpalenia kamienicy z emigrantami.
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-05-30, 2:42
Już mam dość tych narzekań murzynków. Ktoś powie o nich coś złego, to od razu jest rasitą. No kurwa mać, to działa w ten sposób: "jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie".
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2012-05-30, 9:09
Zajebiście podoba mi się ból dupy polaczków. Takie akcje trzeba piętnować tylko czemu robią to Anglicy? Nasi nadal będą udawać że na stadionach jest ok? Skoro potrafią się napierdalać to może ochrona powinna zamiast próbować odciągać spuścić im taki wpierdol że ich rodzona matka nie pozna. Ale nieee, bo potem mateczka do sądu przyjdzie że mój synek grzeczny, dobrze się uczy nic złego nie zrobił, a tak naprawdę jest zwykłym ulicznym skurwysynem. W sumie Anglicy mają prawo zrobić taki reportaż bo im się udało wyplenić skurwysyństwo ze stadionów z większym skutkiem niż w Polsce. Jeśli kogokolwiek artykuł uraził bądź ma co do niego wątpliwości powinien otworzyć oczy i pójść na mecz. Film jest prowokacją? Ciekawe, że niby selekcja faktów? Jak relacjonujesz przemoc na stadionach to co kurwa, ma gadać o ptaszkach przelatujących przez stadion? Ogarnijcie się.
Zgłoś
Avatar
prisoneq 2012-05-30, 10:07 4
9:50 menda odkleja zaproszenie na ,,Marsz Niepodległości". Tak jak dla niego naturalne jest zwalczanie nacjonalizmu, dla mnie naturalne jest zwalczanie takich anarchistów. Przyjedzie tu z tobołkiem i zacznie ustanawiać swoje prawa i mówić co wolno, czego nie wolno... Zwalczanie ,,Marszu Niepodległości" to walka z patriotyzmem i narodowością Polską, niczym więcej - zwykły atak.
Zgłoś
Avatar
Barejski 2012-05-30, 11:58
Na stadionach nie jest w porządku i prawdą jest, że minie kupa czasu (a raczej sporo pracy zostanie włożone) zanim będzie można bezpiecznie na mecz pójść ("na mecz? posiedzieć i pośpiewać można na ognisku!").
Dlaczego dobry, czarnoskóry piłkarz ma wysłuchiwać rasistowskich obelg, odgłosów wydawanych przez małpy, skoro on jeszcze przysługuje się dla danego klubu? Jeszcze głąby z Ukrainy biją Hindusów, mimo, że wszyscy kibicują jednej drużynie
Mentalne Średniowiecze w Polsce i na Ukrainie panuje.
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2012-05-30, 12:48
Kurwa tą chołote z tymi sfastygami powinno się pałować.

Używają znaku pod którym mordowano polaków na równi z żydami
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-30, 13:01
Azazel91 napisał/a:

Zajebiście podoba mi się ból dupy polaczków. Takie akcje trzeba piętnować tylko czemu robią to Anglicy? Nasi nadal będą udawać że na stadionach jest ok? Skoro potrafią się napierdalać to może ochrona powinna zamiast próbować odciągać spuścić im taki wpierdol że ich rodzona matka nie pozna. Ale nieee, bo potem mateczka do sądu przyjdzie że mój synek grzeczny, dobrze się uczy nic złego nie zrobił, a tak naprawdę jest zwykłym ulicznym skurwysynem. W sumie Anglicy mają prawo zrobić taki reportaż bo im się udało wyplenić skurwysyństwo ze stadionów z większym skutkiem niż w Polsce. Jeśli kogokolwiek artykuł uraził bądź ma co do niego wątpliwości powinien otworzyć oczy i pójść na mecz. Film jest prowokacją? Ciekawe, że niby selekcja faktów? Jak relacjonujesz przemoc na stadionach to co kurwa, ma gadać o ptaszkach przelatujących przez stadion? Ogarnijcie się.



Taaak. Ciekawe czy Ty byłeś choć raz na meczu skoro takie głupoty piszesz. Pokaż oprócz Bydgoszczy jakąś większą zadymę, którą zainteresowały się media w ciągu ostatnich miesięcy. Oczywiście, że ten film JEST selekcją faktów, a żeby to stwierdzić wystarczy nie być ignorantem i nie stawać po jednej stronie. Fakt faktem w Polsce są zadymy, ale nie na stadionach, a na pewno nie w każdej kolejce, ba, dużo rzadziej jeszcze.
A co do Anglii to takie porządki tam zrobili, że ludzie boją się cokolwiek zrobić teraz na meczu. Prawdziwa historia: Koleś dostał zakaz stadionowy za wstanie z krzesełka i krzyczenie, bo "przeszkadzało" to innym kibicom.
Zgłoś
Avatar
Orissa 2012-05-30, 14:21
Raynor napisał/a:

Zerknijcie sobie na mapę na początku tego filmu. Ci idioci nie rozróżniają Austrii od Czech a zabierają się za kręcenie dokumentów. Nie wspominając już "whos not jumping is a jew". Nie ma co tracić czasu na oglądanie tego gówna.



Warto obejrzeć choćby po to żeby pośmiać się z propagandy i przekłamań. Do tego to pokazuje jak wygląda ich szkolnictwo. Siedzę na 4chanie, w rasistowskich i komunistycznych tematach, wiedza euro-pedałów jest po prostu żałosna, oni ani trochę nie znają historii
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-05-30, 15:23
Zajebiste kurwa tagi...

A ten film... to coś na wzór polskich obozów koncentracyjnych.
Zgłoś
Avatar
h................1 2012-05-30, 17:10
Coraz bardziej czuję, że cały pierdolony świat jest przeciwko nam.
Zgłoś
Avatar
defcon1 2012-06-18, 1:26
rezures napisał/a:

15:04 Polska graniczy z Austrią : resource:



Że Ukraińcy mają taką flagę też nie wiedziałem
Zgłoś