18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
prozal 2012-05-29, 20:25
jakby ktoś nie potrafił czytać, to nie moje zdanie tylko organizatorów......
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2012-05-29, 20:40 8
Szczerze mówiąc- WHO FUCKING CARES? Jesteśmy Polakami, jak nas ktoś wkurwia to dostaje wpierdol, jesteśmy antysemitami, rasistami i nie lubimy obcych w naszym podwórku. Nie podpadaj to będziesz z nami żyć w zgodzie. Jebie mnie to, co gada sobie jakiś śmieszny angolek przerażony tym, że tak tutaj wygląda życie. To, że oni dają sobie arabusom na łeb włazić i mają tak jak mają w Anglii to tylko ich wina. U nas tego nie ma i nie będzie, bo polak nie ciota i nie pozwoli sobie żeby mu się jakieś brudasy po mieście kręciły i łaziły poubierane po same szyje. Zero tolerancji i to jest dobra zasada ; )
Zgłoś
Avatar
Gówno z dupy 2012-05-29, 20:56
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
TheRudeBoy 2012-05-29, 21:22
Nie rozumiem dlaczego tyle szumu wokół tego filmu.
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2012-05-29, 21:58
sol campbell ma u mnie minusa za ten tekst. I tak murzyna nie lubiłem. Chuj mu w dupe... ale tylko do połowy żeby nie było za dobrze
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-05-29, 22:21
Wiadomo ze chujowo to jest przedstawione i kolesiowi nalezy sie za to chuj w dupe, ale przynajmniej wszystkie brudasy (muzułmanie) jak to zobacza to sie zastanowia czy brudzic nasz kraj

Tak ogolnie to ciekawe czemu nie pokazali Wrocławia i Gdańska, brak sensacji ?
Zgłoś
Avatar
jackalski 2012-05-29, 22:58 1
djhexe napisał/a:

a ja chciałbym żeby każdy obcokrajowiec a w szczególności czarny poczuł naszą słynna gościnność, żeby każdy mógł powiedzieć w domu że coś od nas dostał - że nie wie co to było ale Polacy mówili na to "wpierdol"


Mam nadzieję, że Twoja matka dostanie kiedyś dostanie wpierdol dlatego, że jakiemuś debilowi będzie się nudziło. Tak by wylądowała w szpitalu. I tak z pół roku fizykoterapii. Fajnie by było... (sarkazm)

djhexe napisał/a:


1)a siniaki czego się po świecie rozjeżdżają??? niech siedzą u siebie i dalej bluzki i ręczniki w chlorze rękoma przewracają.


Co to są siniaki? Ale czy to istotne? Po co się rozjeżdżają ludzie po świecie? By zobaczyć coś więcej niż swoje miasto wojewódzkie. Bo mają ambicje, fantazje albo po prostu są ciekawi świata...

djhexe napisał/a:


2)dlaczego tak mało pokazali żydowa w Polsce? tak im nie na rękę...?


Może dlatego, że żydów w Polsce jest jak na lekarstwo. Ku utrapieniu tych, którzy manipulują 'owcami'. Dlatego, trzeba szukać żydów nawet tam gdzie ich nie ma... Bo potrzebny jest wspólny wróg, i dywersja by odwrócić uwagę od tego jak mocno Polacy są rolowani przez Polaków. Nie Rosjan, nie Niemców, nie żydów [ani Żydów], tylko przez Polaków... i taka jest smutna prawda.
Zgłoś
Avatar
ScRfromTzN 2012-05-29, 23:16
Jak dla mnie przytoczone zdażenia miały miejsce i nie ma co się bulwersować.
Ktoś wspomniał o sutuacji zamieszek w Londynie z zeszłego roku, fakt policja nie zrobiła zbyt wiele. Ale ogólnie zdarzenia były równie mocno napiętnowane przez między innymi BBC.
Jesteśmy jacy jesteśmy, nie chce generalizować ale bardzo duża część rodaków to rasiści.
A angielscy kibice oglądający ten reportaż na pewno ze łzą w oku wspominali stare dobre czasy brytyjskiej kibolki ;]
Zgłoś
Avatar
Z................m 2012-05-29, 23:25
Powiem tak...najebawszy się, ale nie o to chodzi...wiem, że są "przyjaźnie" między klubami i inne nienawiści, w dupie je mam. Nie jestem jakimś ultrasem klubu z mojego miasta, ale wiem od swoich znajomych, że "nie cierpimy" np. Arki, a ja mam w dupie układy między Wami, napierdalajcie się ile wlezie, co nie zmienia faktu, że Arka ma prze chuj hymn....:


Kibicuję Jagielloni, ale mam wyjebane na walki między kibicami, 8 czerwca zjednoczmy się i rozpierdolmy system, wierzę w naszą reprezentację i chuj
Zgłoś
Avatar
Robajson 2012-05-29, 23:30 2
CapitanAmerica napisał/a:

Debil. Przyjechał na typowy ligowy mecz lub derby do Krakowa i Łodzi i zdziwiony że jest dym z Policją

Swoją drogą nie ma to jak pokazać kilku, kilkunastu ćwierć-mózgów i na ich podstawie zaszufladkować wszystkich kibiców i Ultrasów, dzięki którym oprawa jest na najwyższym poziomie.

Tak bardzo jest zdziwiony naszą nienawiścią do obcokrajowców? Szkoda że powyższe filmiki uważa pewnie za normalne i słuszne.


Mają rację.Obcokrajowcy(nie tylko Polacy)odbierają im miejsca pracy.
My też nie chcemy emigrantów z innych krajów.

PS.Z okazji Euro-Jebać żydów.
Zgłoś
Avatar
r................a 2012-05-29, 23:50 2
Jeszcze nie podziekowali za dywizjon 303
Zgłoś
Avatar
Hippo 2012-05-29, 23:53
Sami mają największych zadymiarzy w Europie a plują na Polskę, pogratulować
Zgłoś
Avatar
g................1 2012-05-30, 0:17 1
rizla: oni nie mają zamiaru nawet podziękować. Jedyne co to potrafią jeszcze wystawić rachunek za to, a gdyby nie nasi chłopcy to teraz gadali by po szwabsku zasrane angielskie cioty. Francuziki nie lepsze zresztą.
Jebać brudasów, cioty, żydów, resztę świata poza Węgrami. Zero tolerancji.
Zgłoś
Avatar
g................3 2012-05-30, 0:39
Nie dość,że Ci idioci pomylili czechy z austrią to jeszcze jakąś jugoslawie dojebali ...
Zgłoś
Avatar
newpolishscientist 2012-05-30, 0:48
BarnabaTheDog
A ty potrafisz tylko prowokować, jesteś taki sam jak inni
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie