18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
cayman92 2012-05-29, 18:09
BBC trąbiło o tym przy każdym wydaniu wiadomości. Angole nie chca ogladać skoków o tyczce czy skoków w dal, bo wolą wydać troche więcej na obejrzenie porzadnego meczu. Ale teraz zostaną w domu bo będa się bali że pomalują sie farbami i dostaną wpierdol za inny kolor skóry, smutne
Zgłoś
Avatar
timekr1 2012-05-29, 18:17
2:30 Jesli widze takie wiadomosci gdzie BBC nie zna podstaw geografii to nawet reszty nie ogladam bo nie warto... pozdro
Zgłoś
Avatar
p................7 2012-05-29, 18:21
Żenująca hipokryzja. Zupełnie pomijają fakt że multikulturowe i tolerancyjne są w ich własnym kraju jedynie gadające głowy w TV. Społeczeństwo jest dokładnie tak samo nastawione jak nasze - postawy są różne ale chamstwa, prymitywizmu i nietolerancji jest dokładnie tyle samo. Z jedną różnicą - oni są do tego stopnia kulturowo wykastrowani że zwyczajnie boją się to otwarcie okazać. Nadrabiają za to za plecami albo kiedy jest sytuacja wielu vs kilku/jeden.

Byłem na meczu WKS - Dundee w Szkocji w zeszłym roku. Ich trybuna siedziała przez cały mecz ponieważ...powiedziano im że nie wolno wstawać. To siedzieli. Kurwa co za mentalność. Bogu dzięki że nie jesteśmy tacy. Potem jeszcze byśmy się musieli głowić (tak jak oni i większa część zachodniej Europy) czemu nasze własne kobiety nie chcą się z nami parzyć %D
Zgłoś
Avatar
firer 2012-05-29, 18:34
Ten cały pseudoreportaż to niezła manipulacja. Fakt, że w "młynach" siedzi grupa (często spora), która zawsze się tak zachowuje jak na filmie. Ale są to wycinki poszczególnych spotkań, brak szerszego zauważenia aspektu. Co oni myślą, że taka grupa dajmy na to Legii pojawi się na stadionie w meczu otwarcia i tak będą dymic? Przecież kurwa aby kupic bilet na mecz Euro trzeba było uczestniczyc w losowaniu itp. prawdziwt totolotek. Więc jakie jest prawdopodobieństwo, że taka ekipa będzie na stadionie? Proponuję teraz zrobic TVP reportaż o tym jak czrnuchy rozjebały połowę Londynu i jak okradli okoliczne sklepy albo dokument jak to brudasy swego czasu prawie cały Paryż z dymem pusicili. Proszę się skupic tylko na tym i pokazac, że jest to jedynie banda nierobów i bandytów. Manipulacja to proste narzędzie kształtowania opinii publicznej. TVP do dzieła!
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-05-29, 18:36 3
Tak jest jesteśmy rasistami, faszysatmi, komunistami, nazistami, neonazistami, antysemitami i wogóle złem wcielonym tak więc wypierdalać. (:
Zgłoś
Avatar
Nakwasowany 2012-05-29, 18:58 2
mi ultrasi zawsze kojarzą się z ciotami. Mocni w grupie, a 1v1 srają w gacie
Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-05-29, 18:59
Nie ma to jak porównywać derby z meczami reprezentacji...
Do tego jeszcze pokazywac Łódź czyli najbardziej gówniane miasto w PL.
Zgłoś
Avatar
zdonekmarek@o2.pl 2012-05-29, 18:59 2
I to wszystko mówi jakiś PIERDOLONY angol ,juz zapomnieli jak pare lat temu skurwysyny jebane byli postrachem na cala europe jezeli chodzi pseudokibiców.
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-05-29, 19:04
Sol Campbell to ciota
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-05-29, 19:27
a ja chciałbym żeby każdy obcokrajowiec a w szczególności czarny poczuł naszą słynna gościnność, żeby każdy mógł powiedzieć w domu że coś od nas dostał - że nie wie co to było ale Polacy mówili na to "wpierdol"

ps. i chuj z donkiem i jego propagandą - wpierdol się należy!
edit:
1)a siniaki czego się po świecie rozjeżdżają??? niech siedzą u siebie i dalej bluzki i ręczniki w chlorze rękoma przewracają.
2)dlaczego tak mało pokazali żydowa w Polsce? tak im nie na rękę...?
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2012-05-29, 19:50
Sorry nie czytałem wszystkich komentarzy, ale ten reportaż to jest taka manipulacja, że ja pierdolę. Jak już wspomniał ktoś wcześniej, przetłumaczyli "kto nie skacze ten z widzewa" na "kto nie skacze ten jest żydem".
I co najlepsze od czasu 19:55 do 20:07 pokazują symbole celtyckiego krzyża, symbole nazizmu, sfastyki, "white power". I kurwa DWA razy pokazali godło Ukrainy, czyli trójząb. To jest to co ludzie mieli wytatuowane na ramieniu. Szydera niesamowita, to tak jakby orła białego przedstawili jako symbol nienawiści do murzynów... śmiech na sali
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-05-29, 20:01
Zerknijcie sobie na mapę na początku tego filmu. Ci idioci nie rozróżniają Austrii od Czech a zabierają się za kręcenie dokumentów. Nie wspominając już "whos not jumping is a jew". Nie ma co tracić czasu na oglądanie tego gówna.
Zgłoś
Avatar
auridius 2012-05-29, 20:02
Dla nich to my nawet z Austria sąsiadujemy. 2:28.
Zgłoś
Avatar
prozal 2012-05-29, 20:18
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
EdmundKemper 2012-05-29, 20:20
Nakwasowany napisał/a:

mi ultrasi zawsze kojarzą się z ciotami. Mocni w grupie, a 1v1 srają w gacie



Nie jesteś lepszy od BBC skoro nie odróżniasz ultrasów od hoolsów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie