18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
jackalski 2012-05-29, 16:55
CHAOZ napisał/a:

Hey,hey, who's not jumping is a Jew = kto nie skacze ten z Widzewa



Akurat skandują to co zwykle czyli 'kto nie skacze ten z Żydzewa', ale to byłoby trudno przetłumaczalne
Zgłoś
Avatar
shUm. 2012-05-29, 17:09
Co wy gadacie. Myślicie, że za granicą jest inaczej? Że siedzą sobie spokojnie na trybunach. Może jedynie w 1 lidze, ale tak to napieprzają się więcej niż tutaj w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Misza123 2012-05-29, 17:09 2
Pierdoleni kurwa hipokryci z BBC, placza ze u nas zle a sami kurwa mieli kurwa rozroby i kurwa policja zrobila jeszcze mniej bo stala i obserwowala zamiast dzialac. Pocieli azjate na Ukrainie? Kurwa w Londynie zarzna kogos przynajmniej raz w miesiacu, o tym nie wspomna, rasizm, kurwa wiekszy rasizm w Londynie jest niz w Polsce. Do tego Campbell tak pierdoli a pewnie mysli ze Polska lezy w Azji a Ukraina to jest miasto jebany idiota.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-05-29, 17:17
jackalski napisał/a:



Akurat skandują to co zwykle czyli 'kto nie skacze ten z Żydzewa', ale to byłoby trudno przetłumaczalne



jewdzew? whos not jumping is from jewdzew hey hey

a tak wogole to jebac telewizje
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-29, 17:25 1
Niech teraz powie nam Campbell kto zatrzymał tych idiotów co dewastowali Londyn. Nie wie ? To ja mu podpowiem. Londyńscy kibice. A podobno byli kiedyś gorsi od Polaków i po części na pewno gdzieś ta złość między nimi została.
Co do nienawiści w Anglii, to jak byłem bodajże dwa lata temu u kuzyna w Anglii, który pracuje w szpitalu, to mówił, że zadźgali Polaka w jednej z dzielnic pod londyńskiego miasta. Za co? Za to, że był Polakiem jak wyjaśniła angielska policja.
Druga rzecz, to nawet nie oglądając tego filmu mogę powiedzieć, że zostały wybrane najgorsze momenty z ostatniej dekady kibicowania w Polsce. Tylko pytanie gdzie zostały pominięte, charytatywne akcje, zbiórki na chore dzieci, zbiórki na zorganizowanie Mikołaja dla biednych dzieci, organizacja turniejów dla dzieci. O tym się milczy, bo po co rozpowiadać, że kibole zrobili coś dobrego ?

@vass Skończ Waść wstydu oszczędź. Nie wiesz o co chodzi to skończ pieprzyć farmazony, bo siejesz tylko i wyłącznie zamęt w ludzkich umysłach i nie pozwalasz co poniektórym poznać prawdy.
Zgłoś
Avatar
mjolnir 2012-05-29, 17:25 6
"12 czerwca Rosja obchodzi swoje święto narodowe - Dzień Rosji. Kibice z Rosji, którzy przyjadą do Polski na Euro 2012 zwrócili się z prośbą o możliwość organizacji w Warszawie marszu z okazji Dnia Rosji. Nie było powodów, by odmówić im zgody na przemarsz. 12 czerwca, czyli w dniu meczu Polska - Rosja ulicami stolicy przejdzie nawet kilka tysięcy kibiców z Rosji. Policja i służby porządkowe są przygotowane na najgorsze, ale premier Donald Tusk uważa, że ze strony Rosjan nie ma zagrożenia." źródło se.pl
To święto nawiązuje do wypędzenia POLAKÓW z kremla. Dla mnie prowokacja mam nadzieje że stołeczni (i nie tylko) kibice pokażą co to znaczy best hooligans in Europe
Zgłoś
Avatar
rezures 2012-05-29, 17:36 20
15:04 Polska graniczy z Austrią
Zgłoś
Avatar
Shymeq 2012-05-29, 17:37
Ale koloryzują na stadiony na EURO nie będzie włazić takie bydło jak na tych filmach.
Zgłoś
Avatar
Avans 2012-05-29, 17:43
"Hey,hey, who's not jumping is a Jew = kto nie skacze ten z Widzewa " z zydzewa lapsie
Zgłoś
Avatar
borys123 2012-05-29, 17:47
nie no kurwa co za propaganda... jak ktoś wyżej napisał jak były zamieszki w londynie przez pare dni to było spoko... a z drugiej strony ten angol tak to pokazuje jak by na mecze Euro mieli przyjść sami kibole żeby napierdalać kolorowych;/ a i wniosek z tego taki, że jak sami naziści i rasiści to chociaż niemcy do nas przyjadą pohajlować sobie trochę
Zgłoś
Avatar
Avitus 2012-05-29, 17:50
Kiedyś już wrzucałem ale wrzucę raz jeszcze co Ukraina robi z kibolami.


PS. Trzeba wiedzieć że nie chodzi się w pewne miejsca gdy się jest kim jest tak jak np. wiadomo że nie poszedłbym do jakiejś czarnej dzielnicy w Stanach czy Anglii ale na to patrzy się tylko z jednej strony jak widać.
Zgłoś
Avatar
5................5 2012-05-29, 17:51
jestem dumny z naszego narodu jest to kawałek Polskości
Zgłoś
Avatar
olex 2012-05-29, 17:58 2
biali problemu nie maja, w sumie jak popatrze na filmiki z mcdonalda w usia to nawet mnie to cieszy....
Zgłoś
Avatar
Winters 2012-05-29, 18:05 1
2:29 Austria jest nowym sąsiadem Polski? To jakiś sabotaż żeby Czesi nie dotarli na Euro? Chyba, że BBC zamieniło Czechu i Austrie na specjalne potrzeby programu. Albo są uberami i nie uczyli się geografii w podstawówce.
Zgłoś
Avatar
nemore 2012-05-29, 18:07
Zzzielonydodam jeszcze że pokazana jest tylko negatywna a raczej pokazana jest tylko ta strona kibiców i takie symbole które nawiązują do ogólnoświatowego problemu, mowa tutaj o antysemityzmie czy rasizmie, mentalność ludzka ma to w sobie że antysemityzm kojarzy tylko z hitlerem a hitler z wojną i z tym jak wytłukł mase ludzi, czyli rozumując jest tym złym i każdy kto przejawia bliskoznaczne antysemityzmu czy rasimzu zachowanie jest zły. Sam Campbell moim zdaniem wypowiada się jak by miał coś no koloru białego w krajach PL u UA. A BBC specjalnie puściło taki prowokacyjny reportaż tylko po to by zrócić na siebie uwagę i mieć oglądalność.... Media to media, durna spuścizna robiąca ludziom wode z mózgu.. Nie jestem kibicem i nie popieram wandalizmu, ale wszelkie Oprawy meczowe na POLSKICH stadionach są godne podizwu i szacunku, ob nigdzie w europie nie ma tak barwnych opraw.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie