18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
grudzin7 2024-07-30, 14:00 1
chorym napisał/a:

Zapomniał że mamy rok 2024 i nikt nie ma wolnych rąk, bo ludzie zamiast cieszyć się chwilą nagrywają cały koncert żeby później i tak go nie obejrzeć choć w tym przypadku wyszło nam na dobre Po za tym jest jebanym debilem żeby w ogóle zdecydować na skok z takiej wysokości



W necie jest co najmniej kilkadziesiąt filmików jak ludzie skaczą z wyższych scen w tłum i tłum ich łapie i przenosi na rękach. Tylko do tego trzeba być solidnym muzykiem z masą fanów (i warto ich o tym uprzedzić...) a nie jakimś wypierdkiem popularnym tylko wśród gimbusów
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2024-07-30, 14:27 2
Oby zdechł śmieć, mógł złamać kręgosłup niewinnej osobie
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2024-07-30, 14:30 5
Ale ludzie dobrze się zachowują w takiej sytuacji. Jakby rozpędzone 80-100 kg leciało na mnie z wysokości 3-4m też bym spierdolił. Zanurkować w tłum można z pół metra, może metra i spokojnie opadając na ludzi a nie lecieć jak jebana kometa. Tylko mu warkocz dołożyć i byłoby idealnie.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-07-30, 14:49 1
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

Ale ludzie dobrze się zachowują w takiej sytuacji. Jakby rozpędzone 80-100 kg leciało na mnie z wysokości 3-4m też bym spierdolił. Zanurkować w tłum można z pół metra, może metra i spokojnie opadając na ludzi a nie lecieć jak jebana kometa. Tylko mu warkocz dołożyć i byłoby idealnie.



Lecial do przodu a to zmienia wiele, ciężar się rozłożył wiec nie był by tak samo ciężki jakby leciał bezpośrednio w dół
Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-07-30, 16:19 1
Skurwysyn ale pierdolną jebany hehehehehe
Zgłoś