18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Czarnobyl, Czarnobyl, Czarnobyl - niektórzy coś tam narzekali...ok
Witajcie ! grający !

Stalker w życiu prawdziwym zajawkowicze zza wschodniej granicy już bawią się w Stalkera w prawdziwym życiu
Miłego !










Reszta jak zwykle w komentarzach
Zgłoś
Avatar
VanGreeg 2012-09-27, 9:10
Piecowa popelina, nawet nie zrobili wersji na konsole...
Zgłoś
Avatar
boski1990 2012-09-27, 9:19
Cudze chwalicie swego nie znacie. W Polsce też jest ewent stalkera w Nysie (tak ASG) więcej info tutaj --> stalker.cba.pl/impreza.html jakby ktoś chciał.
Zgłoś
Avatar
ssssss-94 2012-09-27, 9:21
gdyby było cos takiego tylko ze w metrze 2033 to by było zajebiscie, zbieram kase i jade .
Zgłoś
Avatar
l................5 2012-09-27, 9:29
Przecież mamy takie strzelanki ASG ze świetnym terenem w klimacie Stalkera. Obadajcie w necie ZONA NYSA. W Nysie właśnie jest grupa organizująca takie akcje i z roku na rok cieszą się zajebistym powodzeniem. Szkoda tylko, że Nysa jest tak w ciul na południe :/
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2012-09-27, 11:14
danis aż wstyd że masz tyle lat co ja i sie tak zachowujesz.
Zgłoś
Avatar
konował 2012-09-27, 11:19
danis008 napisał/a:

ale gówno co wy do chuja wafla z tej strony kurwa robicie ? kurwa źle się dzieje z tą stroną to była jedyna strona sadystyczna z brakiem zasad a teraz to kurwa co jest ? wrzucacie takie gówna co ma nijak do sadyzmu zasnąć można i zjechać autora za taki szajs .



Za to ty kurwa jebany w dupę pierdolony w chuj mega ,,sadysto" same kurwa flaki i chore filmy wrzucasz. Zwłaszcza te o jakimś idiocie gurgo-recenzje. No faktycznie to jest w chuj sadystyczne.

Ja pierdole, wkurwiają mnie takie podludzie którzy sami chuja wrzucili dla tej strony, ale krytykować to pierwsi.
Zgłoś
Avatar
rocky 2012-09-27, 11:23
danis008 to po prostu nowa nick "marik1234"
Zgłoś
Avatar
danis008 2012-09-27, 11:34
konował napisał/a:



Za to ty kurwa jebany w dupę pierdolony w chuj mega ,,sadysto" same kurwa flaki i chore filmy wrzucasz. Zwłaszcza te o jakimś idiocie gurgo-recenzje. No faktycznie to jest w chuj sadystyczne.

Ja pierdole, wkurwiają mnie takie podludzie którzy sami chuja wrzucili dla tej strony, ale krytykować to pierwsi.



tak pokemonie zasrany będę krytykował co mi się zachce o każdej porze i godzinie i takie gówno co ledwo z dupska matki wyszło nie będzie mi tu pierdolić farmazonów . idź wracaj do lizania się z bobrem wiewióro pierdolona pierdoli mi tu farmazony wielki sadysta i fan pokemonów z mordą jak masło idź rozmyślać ile takie gówna jak ty leci z dupska frajerze
Zgłoś
Avatar
l__s2 2012-09-27, 13:17
danis008

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,..............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????

masz kurwa kilka znaków interpunkcyjnych, bo to co piszesz to za chuja sensu nie ma
Zgłoś
Avatar
konował 2012-09-27, 13:24 1
danis008 napisał/a:



tak pokemonie zasrany będę krytykował co mi się zachce o każdej porze i godzinie i takie gówno co ledwo z dupska matki wyszło nie będzie mi tu pierdolić farmazonów . idź wracaj do lizania się z bobrem wiewióro pierdolona pierdoli mi tu farmazony wielki sadysta i fan pokemonów z mordą jak masło idź rozmyślać ile takie gówna jak ty leci z dupska frajerze



Chuj ci w dupę maskotko pedała, kto powiedział że jestem wielkim sadystą?? Nigdy se takiej ulotki nie dawałem kurwi synu pierdolony czarci pomiocie ze mnie taki pokemon jak z ciebie matko jebca kurwa twoja mać. Coś z ciebie za dziwka jak nawet jeża gołą dupą zabić nie potrafisz. Idź oglądaj swoje Diczimony szmato. A i twoja matka to chuj.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-09-27, 13:38
l__s2 napisał/a:

danis008

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,..............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????

masz kurwa kilka znaków interpunkcyjnych, bo to co piszesz to za chuja sensu nie ma



On nie używa interpunkcji bo klawiatura nie jego. Pożyczył a kolega za użycie klawisza liczy 1 zł.
Zgłoś
Avatar
Stew 2012-09-27, 13:51 2
O kurwa. Wchodzę tutaj i myślę "Fajny temat!".

Włączam komentarze, a tam jakieś pierdolone gimbusy się kłócą kto więcej wrzucił na sadola i kto jest większym pokemonem... Sadistic spada na psy. Kiedyś wojny w komentarzach przynajmniej były śmieszne/poparte argumentami, a teraz dwie pizdy jadą po swoich starych.

Ja mam 2 tematy założone z czego jeden chujowy ale chuj Wam do tego. Ja odpalam sadistica z przyjemnością, żeby poczytać fajne artykuły, czasem coś skomentować.

Ale jak widzę takich jak Wy, to mi się odechciewa... Za "wypierdalać" jest warn, dlatego Wam tego nie powiem
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-09-27, 14:03
danis008 napisał/a:

ale gówno co wy do chuja wafla z tej strony kurwa robicie ? kurwa źle się dzieje z tą stroną to była jedyna strona sadystyczna z brakiem zasad a teraz to kurwa co jest ? wrzucacie takie gówna co ma nijak do sadyzmu zasnąć można i zjechać autora za taki szajs .


Hłopaku skoro nie ma rzadnyh zasad to po hój pjerdolisz o nih ?
Zgłoś
Avatar
danis008 2012-09-27, 14:11
konował napisał/a:



Chuj ci w dupę maskotko pedała, kto powiedział że jestem wielkim sadystą?? Nigdy se takiej ulotki nie dawałem kurwi synu pierdolony czarci pomiocie ze mnie taki pokemon jak z ciebie matko jebca kurwa twoja mać. Coś z ciebie za dziwka jak nawet jeża gołą dupą zabić nie potrafisz. Idź oglądaj swoje Diczimony szmato. A i twoja matka to chuj.



łał normalnie szał ciał to wszystko na co ciebie stać? twój stary to pederasta a twoja matka to dziwka bukmacherska dymana przez szwabskie nasienie a żeby było mało twoja stara robi za chodnik w wesołym miasteczku i daje z połykiem . ps ma szpetny ryj i nie umie brać do ryja

wracając do tematu walisz kapucyna przy pokemonach twój stary i twoja matka robili ciebie przy tabaludze i muminkach nie mówię już że twój stary daje nasienie buce.

ps2. a twoja matka to shemale

ps3. twój stary konobij i konował

l__s2 napisał/a:

danis008

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,..............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????

masz kurwa kilka znaków interpunkcyjnych, bo to co piszesz to za chuja sensu nie ma



panie mądry w dupie mam znaki interpunkcyjne na tego typu stronach pisze stylem wolnej amerykanki i chuj ci do tego jak się nie podoba to idź opierdol buce
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-09-27, 14:34
W chuj starta czasu bieganina z atrapami po lesie idę oglądać zdjęcia kotów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie