18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Czarnobyl, Czarnobyl, Czarnobyl - niektórzy coś tam narzekali...ok
Witajcie ! grający !

Stalker w życiu prawdziwym zajawkowicze zza wschodniej granicy już bawią się w Stalkera w prawdziwym życiu
Miłego !










Reszta jak zwykle w komentarzach
Zgłoś
Avatar
konował 2012-09-27, 14:52
danis008 napisał/a:



łał normalnie szał ciał to wszystko na co ciebie stać? twój stary to pederasta a twoja matka to dziwka bukmacherska dymana przez szwabskie nasienie a żeby było mało twoja stara robi za chodnik w wesołym miasteczku i daje z połykiem . ps ma szpetny ryj i nie umie brać do ryja

wracając do tematu walisz kapucyna przy pokemonach twój stary i twoja matka robili ciebie przy tabaludze i muminkach nie mówię już że twój stary daje nasienie buce.

ps2. a twoja matka to shemale

ps3. twój stary konobij i konował

panie mądry w dupie mam znaki interpunkcyjne na tego typu stronach pisze stylem wolnej amerykanki i chuj ci do tego jak się nie podoba to idź opierdol buce



A twoja kudłata stara zna język wookie RRRRRrrrrrRRR!!!!!!
Zgłoś
Avatar
KetchupLudojad 2012-09-27, 15:50
Wystarczy jechać na stalkera do nysy. LARP ASG
Zgłoś
Avatar
danis008 2012-09-27, 15:53
konował napisał/a:



A twoja kudłata stara zna język wookie RRRRRrrrrrRRR!!!!!!



a twoja stara rozmawia z rybami
Zgłoś
Avatar
DaddyRollingStone 2012-09-27, 16:05
Bla Bla Bla kur wa mac takie cos w polsce jest od dosc dawna, macie arykul piatej edycji. wmasg.pl/pl/events/show/190404
Zgłoś
Avatar
Kirk666 2012-09-27, 17:30
Fake. w zonie nie ma kobiet
Zgłoś
Avatar
javal 2012-09-27, 18:35
Tylko im brakuje prawdziwych potworów, powinni zatrudnić kilka niemek i problem rozwiązany.
Zgłoś
Avatar
konował 2012-09-27, 18:47
danis008 napisał/a:



a twoja stara rozmawia z rybami



a twoja klaszczę czołem.
Zgłoś
Avatar
danis008 2012-09-27, 20:33
konował napisał/a:



a twoja klaszczę czołem.



a twoja stara je pośladami
Zgłoś
Avatar
konował 2012-09-28, 1:51
danis008 napisał/a:



a twoja stara je pośladami



A twoja ma włosy na zębach.
Zgłoś
Avatar
Kakutniaczek 2012-09-28, 12:26
danis008 napisał/a:

ale gówno co wy do chuja wafla z tej strony kurwa robicie ? kurwa źle się dzieje z tą stroną to była jedyna strona sadystyczna z brakiem zasad a teraz to kurwa co jest ? wrzucacie takie gówna co ma nijak do sadyzmu zasnąć można i zjechać autora za taki szajs .



Słuchaj sraczka - jak Ci się nie podoba to nie komentuj i idź gdzie indziej, gdzie banda ludzi Twojego pokroju będzie się jarać ilością kurw, chujów, twoich starych oraz całej reszty śmieci której wrzucasz w komentarzach.

@konował - nie karm trolla.
Zgłoś
Avatar
konował 2012-09-28, 15:03
Troll czy po prostu idiota po prostu chciałem się pokłócić
Zgłoś
Avatar
danis008 2012-09-28, 22:27 1
Kakutniaczek napisał/a:



Słuchaj sraczka - jak Ci się nie podoba to nie komentuj i idź gdzie indziej, gdzie banda ludzi Twojego pokroju będzie się jarać ilością kurw, chujów, twoich starych oraz całej reszty śmieci której wrzucasz w komentarzach.

@konował - nie karm trolla.



ssij mi jaja asfalcie pierdolony i pozdrów matkę która wywija u mnie na parkiecie i robi pałę jak głupia tylko powiem ci prawdę robi słabo

konował napisał/a:



A twoja ma włosy na zębach.



a twoja ma gówno w buzi
Zgłoś
Avatar
konował 2012-09-30, 2:55
danis008 napisał/a:



ssij mi jaja asfalcie pierdolony i pozdrów matkę która wywija u mnie na parkiecie i robi pałę jak głupia tylko powiem ci prawdę robi słabo

a twoja ma gówno w buzi



a twoja nie ma dzieci.
Zgłoś
Avatar
Kakutniaczek 2012-10-10, 10:55 1
danis008 napisał/a:



ssij mi jaja asfalcie pierdolony i pozdrów matkę która wywija u mnie na parkiecie i robi pałę jak głupia tylko powiem ci prawdę robi słabo

a twoja ma gówno w buzi



Zgłoś
Avatar
Brzeszczot w dupie 2015-09-13, 0:37
śmiechy chichy tutaj, a niebawem tak będzie, tylko, ze nie ustawiane. Wojna idzie III wojna światowa.
Zgłoś