18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
I kurwa stało się, po pedałach przyszedł czas na pedofilów a i miłośnicy kóz i umarlaków ustawiają się już w kolejce. Nasza cywilizacja kończy się za sprawą jebanego lewactwa. Lekarstwo na tą pedofilską chorobe jest proste i ma tylko 9mm.

Cytat:

Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne sklasyfikowało pedofilię jako orientacja seksualna. Po wykreśleniu homoseksualizmu z listy chorób psychicznych i zboczeń, teraz nadszedł czas na pedofilię.
Szokujące ogłoszenie dokonane przez American Psychological Association (Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne/APA) w najnowszej edycji Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders ("Klasyfikacja zaburzeń psychicznych"). Oto pedofilia uznawana za zaburzenie psychiczne została sklasyfikowana jako "orientacja seksualna" oraz zamiast słowa "zaburzenie" pojawiło się słowo "preferencja".

Ta szokująca zmiana wywołała już burzę i protesty.Sandy Rios, przedstawicielka Amerykańskiego Stowarzyszenia Rodzin oświadczyła: "Tak jak APA uznał w połowie lat 70-tych homoseksualizm za "orientację" pod ogromną presją aktywistów homoseksualnych, tak teraz, pod presją aktywistów pedofilskich, którzy publicznie deklarują chęć na seks z dziećmi, zmienia pedofilię jako zaburzenie psychiczne na orientację seksualną".

Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej dramatycznych ruchów APA. Jeśli oficjalnie uzna się pedofilię za orientację seksualną, to czeka nas prawdziwy gwałt na najbardziej niewinnych istotach ludzkich, jakim są dzieci. Widać również, że aktywiści pedofilscy za wszelką cenę chcą pozbawić świat fundamentów jego istnienia. To prawdziwa wojna z największą chorobą XXI wieku, jaką jest pedofilia.


Philo/charismanews.com

[ Komentarz dodany przez: Tomasz_Zaganiacz: 2013-10-31, 20:41 ]
Niech każdy przed podniesieniem bólu dupy sprawdzi źródło:

charismanews.com/us/41597-pedophilia-not-classified-as-sexual-orientat...
Zgłoś
Avatar
Zofar 2013-10-31, 16:59
lapps napisał/a:



wszystkie glowy tego swiata maja tez ochrone i jest im to bez roznicy cze pedofile beda ruchac cudze dzieci bo do ich dzieciakow i tak sie nie beda mialy jak dobrac.

a homoseksualizm tez byl kiedys przestepstwem



lapss masz rację , cos w tym jest . W sumie to co napisałem to tak jakby ze chciałbym wierzyc że tak jest że decydenci tego świata mają sumienia , rodziny i mysla jak normalni ludzie ale tym co napisales uswiadomiłes mi że przez że maja ochrone i ich przyziemne problemy nie dotyczą , to mogą byc znieczuleni na większość . Tak wiem że był przestępstwem i sie to zmieniło przez naciski środowisk które tak jak pedofile kurde są mniejszością Czy to oznacza że wpływowi ludzie to w większości dewianci i degeneraci??
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-10-31, 17:05
No ale doszedł argument przeciwko wojownikom pedalstwa. Że najpierw wykreślili ich z listy chorób a teraz pedofilów. Innymi słowy można bezkarnie porównywać ich do pedofilów
Zgłoś
Avatar
Zkirtaem 2013-10-31, 17:13 1
charismanews.com/us/41571-pedophilia-officially-classified-as-sexual-o...

Co by nie było, że ktoś nas wkręca.

Wyobrażacie sobie już te marsze pedofili na ulicach? To nie pedofil jest zły, to Ty jesteś pedofobem! Nienaturalne? W wielu gatunkach zwierząt występuje jebanie dzieci, ale w żadnym gatunku nie występuje pedofiliofobia! Ah, co za zaściankowi prostacy.

Zastanawia mnie, co będzie dalej. Osobiście sugerowałbym legalizację gwałtów. Pociąg do gwałcenia jako orientacja seksualna, o!
Zgłoś
Avatar
distinct 2013-10-31, 17:23
UWAGA!

"Informacja jest dość skrzętnie zakamuflowana, ponieważ na oficjalnej stronie opisującej prace nad podręcznikiem znajduje się tylko wzmianka, że praktycznie nic się nie zmieniło, poza tym, iż pedofilię nazwano „zaburzeniem pedofilnym”. Jednak już lektura treści rozdziału "DSM5 Pedophilic Disorder Diagnostic Criteria 302.2 (F65.4)" wskazuje, że jest inaczej."

-----

System nie pozwala mi dodać linka, ale znajdziecie to na portalu pch24 . pl
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2013-10-31, 17:35
I chuj z tego, i tak w niektórych stanach jest tak, że jak masz 18 lat i pukniesz 17-stkę to idziesz do pierdla za pedofilię.
Zgłoś
Avatar
b................r 2013-10-31, 17:36
wielka wojna się zbliża.... a ty po której stronie staniesz ??
Zgłoś
Avatar
Feragas 2013-10-31, 18:24
Hehe może czas wyjechać do USA?
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2013-10-31, 18:55 1
Też uważam, że pedofilia to orientacja. Bo tak powinno się ją definiować. ALE to najbardziej skurwysyńska forma orientacji, dlatego posiada synonimy "dewiacja", "zaburzenie", "choroba". I powinno być jawne przyzwolenie na wspomniane "9 mm" tzw. Panadolf Extra*.

Orientacja, której dziecko nie jest świadome więc najczęściej przybiera to formę gwałtu. Dziecko nie zdaje sobie sprawy co się dzieje i dlaczego. No chyba że to starsze dziecko, to wie że robi mu się krzywdę.

Za odstrzelenie takiego powinni dawać order i zniżki w MPK.

___________________________
* dla tych co nie pamiętajo
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-10-31, 20:23
Cytat:

Czekam dnia aż porządni ludzie dojdą do władzy w Polsce i ustanowią prawo. Prawo w którym strzelanie z bliskiej odległości do pedofilów i innych dewiantów będzie narodowym obowiązkiem.


Jesteś pozbawionym empatii kretynem. Pedofilów należy kastrować. A jak uważasz, że do pedałów i lesb też powinno się strzelać, to nie mam pytań. Wylecz się najpierw z nienawiści, a potem bierz za odchyły innych, bo śmiesznym jest fakt, że największa nienawiścią do pedofilów zioną Ci, którzy o gwałtach na dzieciach słyszą z telewizji.

Dodałbym jeszcze, że broń Boże nie popieram pedofilii, ale społeczność sadola ma takie móżdżki jakie ma, więc daruję sobie. Wiecie lepiej. Nie chcę do nich strzelać, więc na pewno jestem jednym z nich.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-10-31, 20:31
Jak spotkam, to z uśmiechem na ustach nawet pójdę siedzieć za zabicie pedofila gołymi rękami. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2013-10-31, 20:43
Temat był napisany zanim wyszedł 2 artykuł, więc nie ma co się dziwić, że ludzie się oburzyli.

Wczoraj (30.10) o 16:30 wyszedł raport o Pedofilii uznanej jako orientacja.
Data dodanie tematu na Sadistic, to 31.10 o 13:03
Data poprawki charismanews, która temu zaprzecza jest z 31.10 o 14:00

Zanim napiszesz, że nikt nie szukał dalej, to sprawdź kiedy były dodane wiadomości. Sam szukałem na ten temat informacji i to właśnie odkryłem, że to tylko pomyłka.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-10-31, 20:46
A chuj tam, nie chce mi się tłumaczyć różnic w strefach czasowych, zostało to przekształcone na dopisek z źródłem by powstrzymać dalszy ból dupy. Zresztą, tak to jest jak ludzie wierzą w doniesienia medialne. Jakieś media o tym informują? Sprawdzić źródło naszego źródła, w tym przypadku trzeba było sprawdzić raport APA, więc Twój argument jest inwalidą, nie można czegoś stwierdzić nie mając na to dowodów.

BTW, ludzie nadal dodają piwa, nawet po dopisaniu że to pomyłka To jest kurwa kraj lemmingów, wierzą w przedruk przedruku, który jest artykułem na temat opinii na temat raportu... Kurwa mać... Poziom zlemminżenia tego kraju osiągnął apogeum.
Zgłoś
Avatar
xjan 2013-10-31, 21:21
Nawet w III Rzeszy nie dochodziło do takich dewiacji.
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2013-10-31, 22:31
@Tomasz_Zaganiacz, a Ty cwaniacka kurwo sięgnąłeś do źródeł, czy tylko piwa chcesz zbijać pedofilski frajerze?
Zgłoś
Avatar
ziehzeit 2013-10-31, 23:38
Wiadomość nieprawdziwa ale jest możliwość podyskutowania na ten temat. Z całą pewnością pedofilie sklasyfikują w późniejszym czasie na orientacje, wielu z Was pyta a co to niby zmieni a to że w ten powolny sposób przyswaja się społeczeństwo. Idioci którzy piszą w dobrym tonie o homoseksualistach powinni się leczyć, bo dokładnie taka sama sytuacja była własnie z nimi. Co mamy dzisiaj? Adoptowane dzieci przez pedałów, gloryfikacja wynaturzeń, ciągle mało im. W telewizji mówią nam że to jest normą. W ogóle nie ma co dawać argumentów bo najlepszym jest fakt niepodważalny a mianowicie sprawianie bólu i rozwalanie psychiki małych dzieci do końca ich życia. Powinno się zamykać w klatkach wszystkich wykolejeńców od pedałów po tych pojebów o których nawet nie mam pojęcia co mają w głowach. To nie nietolerancja już tylko po prostu zdrowy rozsądek. Ten świat jest chory.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie