18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
I kurwa stało się, po pedałach przyszedł czas na pedofilów a i miłośnicy kóz i umarlaków ustawiają się już w kolejce. Nasza cywilizacja kończy się za sprawą jebanego lewactwa. Lekarstwo na tą pedofilską chorobe jest proste i ma tylko 9mm.

Cytat:

Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne sklasyfikowało pedofilię jako orientacja seksualna. Po wykreśleniu homoseksualizmu z listy chorób psychicznych i zboczeń, teraz nadszedł czas na pedofilię.
Szokujące ogłoszenie dokonane przez American Psychological Association (Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne/APA) w najnowszej edycji Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders ("Klasyfikacja zaburzeń psychicznych"). Oto pedofilia uznawana za zaburzenie psychiczne została sklasyfikowana jako "orientacja seksualna" oraz zamiast słowa "zaburzenie" pojawiło się słowo "preferencja".

Ta szokująca zmiana wywołała już burzę i protesty.Sandy Rios, przedstawicielka Amerykańskiego Stowarzyszenia Rodzin oświadczyła: "Tak jak APA uznał w połowie lat 70-tych homoseksualizm za "orientację" pod ogromną presją aktywistów homoseksualnych, tak teraz, pod presją aktywistów pedofilskich, którzy publicznie deklarują chęć na seks z dziećmi, zmienia pedofilię jako zaburzenie psychiczne na orientację seksualną".

Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej dramatycznych ruchów APA. Jeśli oficjalnie uzna się pedofilię za orientację seksualną, to czeka nas prawdziwy gwałt na najbardziej niewinnych istotach ludzkich, jakim są dzieci. Widać również, że aktywiści pedofilscy za wszelką cenę chcą pozbawić świat fundamentów jego istnienia. To prawdziwa wojna z największą chorobą XXI wieku, jaką jest pedofilia.


Philo/charismanews.com

[ Komentarz dodany przez: Tomasz_Zaganiacz: 2013-10-31, 20:41 ]
Niech każdy przed podniesieniem bólu dupy sprawdzi źródło:

charismanews.com/us/41597-pedophilia-not-classified-as-sexual-orientat...
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-10-31, 23:44
McMenel napisał/a:

Och i ból dupy niedouczonych prawiczków.. Dendrofilia czy nekrofilia to też pierdolona preferencja seksualna. Jeżeli mam do wyboru 4 jogurty i z nich wybieram tylko jeden mimo iż jestem zdolny do zjedzenia wszystkich oznacza iż preferuje ten dany jogurt. Zaburzenie jest wtedy gdy próbuje sobie zakrapiać oczy tym jogurtem... Widać ktoś nie za bardzo orientuje się w znaczeniu słówek.



Dymanie dzieci to zakraplanie jogurtu do oczu wg twojego porównania.
Jak tak bardzo chcesz porównywać seks do jogurtów, to te twoje 4 jogurty do wyboru to może być np. 1. gruba, 2. chuda, 3. niska, 4. wysoka. Wybierz sobie preferencję spośród tych 4.

Bo spośród np. tych do dymania: 1. kobieta, 2. koza, 3. dziecko, 4. drzewo to normalny człowiek wybierze opcję nr 1, pozostałe to dewiacje, odchyły, zakraplanie jogurtu do oczu, nazwij sobie jak chcesz.
Zgłoś
Avatar
Rhumun 2013-10-31, 23:47
Kurwa, gdzie ty masz naboje za 1,54?! Nabój do kałacha kosztuje co najmniej 3,00 PLN!
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-11-01, 13:39 1
UBcjaPOLSKA napisał/a:

@Tomasz_Zaganiacz, a Ty cwaniacka kurwo sięgnąłeś do źródeł, czy tylko piwa chcesz zbijać pedofilski frajerze?



Tak, sięgnąłem do źródeł, nawet poprosiłem o dopisanie ich do tematu. Coś jeszcze? A pedofilem to zwać możesz swojego ojca, przynajmniej, miałoby to podłoże w prawdzie. Swoja drogą, od momentu od kiedy poprosiłem o dopisanie źródła że wyszło na jaw iż to pomyłka, nadal 60 ludzi wystawiło piwka Lemmingi.
Zgłoś