18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Dotarła do nas opinia jednego z naszych użyszkodników, którą pozwole sobie zacytować:

Cytat:

bardzo lubię wasz portal wnosi wiele w nudne życie aczkolwiek jakby nie było opisy , fora, komentarze są przesiąknięte nieuzasadnioną nienawiścią nieznających realiów młodych ludzi. Tak niedouczeni użytkownicy bez jakiegokolwiek dystansu do siebie i świata ,nie znając dokładnie historii obozów nazistowskich, realiów społecznych mniejszości narodowych USA oraz choćby walki i historii moralnej płynącej z życia Malcolma X , Martina Luthera Kinga czy bliżej nam znanych Herberta tworzą złą otoczkę kształtującą młode pokolenia. Bez kozery powiem wasz portal jest świetny! ekstra pomysł aczkolwiek zważcie na to że im bardziej jest popularny tym bardziej wpływa na społeczeństwo tym bardziej to młode. Zaszczepianie w nich nieuzasadnionej nienawiści pod pretekstem że to jest sadistic nie ma sensu , ja poprzez nazwę sadistic rozumiem portal ukazujący rzeczy których nie zobaczymy na co dzień w tv czy prasie (...) Prosiłbym abyście ograniczyli nienawiść rasową wśród komentarzy niektóre fakt są śmieszne i naginają rzeczywistość nie obrażając osoby poddawanej satyrze aczkolwiek w 98 % są to słowa ociekające nieuzasadnionym żalem przelanym na pierwszą lepszą grupę społeczną . Natłok takich komentarzy powoduje zamęt w umyśle młodych których na bank jest tu pełno i zaburza ich światopogląd zaczynają iść za masą , przestają być indywidualistami .... jeżeli nie zrobicie nic z tym wezmę do wiadomości że popieracie rasizm, a nie ocenianie każdego człowieka na podstawie jego świadomych zachowań użytkownicy jednak w znaczącym stopniu wpływają na wygląd każdego portalu.... nie chciałbym spisać tego portalu na straty. (...)



Osobiście podpisuję się pod tym komentarzem obiema rękami.

Sadistic nigdy nie miał na celu nikogo atakować, jednakże zauważyliśmy że na portalu pojawiła się pewna ilość osób, która na siłę próbuje forsować swoje nietolerancyjne poglądy. Zdajemy sobie sprawę że jest to duża strona i odwiedzają ją różni ludzie, o różnych poglądach i że starcia między użytkownikami są nieuniknione (aczkolwiek jesteśmy bardzo wyczuleni na to), ale pewni użytkownicy przeginają przysłowiową pałę i dodają komentarze/wrzucają tutaj rzeczy obraźliwe względem pewnych osób, nie mające nic wspólnego z humorem.

Nie chcemy narzucać cenzury, jesteśmy świadomi że część komentarzy do filmów z czarnoskórymi osobami jest dodawana na tej samej zasadzie co komentarze typu "miejsce w kuchni" na filmach z kobietami i nie ma faktycznie nikogo obrazic. Mimo wszystko takie komentarze takie są już dawno przejedzone i nieśmieszne. Już wcześniej moderatorzy kasowali pewną ilość typowo rasistowskich komentarzy, ale teraz będą bardziej uczuleni na ten temat.

Sadistic.pl nie popiera rasizmu ani żadnej innej formy nietolerancji i agresji!

-----------
0d 06.06.2013 wchodzi w życie nowy taryfikator ostrzeżeń, który jest rozwinięciem tego tematu

http://www.sadistic.pl/nowy-taryfikator-ostrzezen-vt204171.htm

2012-04-03, 08:41
Centurion napisał/a:

Osobiście podpisuję się pod tym komentarzem obiema rękami.



a ja i wiekszosc uzytkownikow nie . Rasizm . co to jest ... Slowo ...jakos nie widze zeby tutaj mordowali klolorowych , nie widze zadnych pikiet z haslami polska dla polakow ... kogo to rani ?? kogos bardzo przyj***nego i uposledzonego bo kogo innego moze ranic slowo pisane badz filmik umieszczony na portalu ??

2012-05-06, 22:28
w takim razie rasistowskie kawały których jest tutaj pełno też blokujcie...

2012-05-07, 23:11
no Bożydar i Kozogłowy też wyrafinowane nie jest -.-'

2012-05-08, 01:35
Nie ma takiego pojęcia jak rasizm ! Jest ono wymyślone.

ka...........k4
2012-05-11, 00:57
Sadistic jest serwisem chętnie przeze mnie odwiedzanym, znajduję tu multum śmiesznych rzeczy, które poprawiają mi humor na resztę dnia. Niestety ostatnio obserwuję coraz większe przeistaczanie się tego serwisu w siedlisko rasizmu i bezpodstawnej nienawiści. Tak - jestem przeciwko cenzurze, tak - lubię się pośmiać z kawałów o Żydach i Murzynach. Jednak to, co ma miejsce na tym portalu to przesada. Istnieje granica między żartami, a obrażaniem osób o innym kolorze skóry. Chciałbym przypomnieć, że każdy, kto się tu rejestrował, zgadzał się przestrzegać regulamin, w którym wyraźnie stoi zakaz pisania komentarzy rasistowskich oraz obrażających innych. Wielce ubolewam nad faktem, że brak zdecydowanej reakcji ze strony administracji, co widać chociażby w jednym z nowszych tematów:
http://www.sadistic.pl/moher-i-stereotyp-vt115807.htm
Jeśli tamte komentarze to nie jest rasizm, to nie wiem co nim jest. Czy tamci użytkownicy otrzymali bany? Czy usunięto ich krzywdzące posty?
Szanowna Administracjo - w pierwszym poście tego tematu deklarujecie całkowity sprzeciw wobec rasizmu - jak widać po zachowaniu niektórych(a raczej wielu) użytkowników - deklaracje nie wystarczą. Przydałyby się jakieś zdecydowane kroki. W tej chwili w moich oczach Sadistic jest serwisem akceptującym rasizm i nienawiść. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie się to zmieni. Pozdrawiam

2012-05-12, 22:28
kaink4 napisał/a:

Sadistic jest serwisem chętnie przeze mnie odwiedzanym, znajduję tu multum śmiesznych rzeczy, które poprawiają mi humor na resztę dnia. Niestety ostatnio obserwuję coraz większe przeistaczanie się tego serwisu w siedlisko rasizmu i bezpodstawnej nienawiści. Tak - jestem przeciwko cenzurze, tak - lubię się pośmiać z kawałów o Żydach i Murzynach. Jednak to, co ma miejsce na tym portalu to przesada. Istnieje granica między żartami, a obrażaniem osób o innym kolorze skóry. Chciałbym przypomnieć, że każdy, kto się tu rejestrował, zgadzał się przestrzegać regulamin, w którym wyraźnie stoi zakaz pisania komentarzy rasistowskich oraz obrażających innych. Wielce ubolewam nad faktem, że brak zdecydowanej reakcji ze strony administracji, co widać chociażby w jednym z nowszych tematów:
http://www.sadistic.pl/moher-i-stereotyp-vt115807.htm
Jeśli tamte komentarze to nie jest rasizm, to nie wiem co nim jest. Czy tamci użytkownicy otrzymali bany? Czy usunięto ich krzywdzące posty?
Szanowna Administracjo - w pierwszym poście tego tematu deklarujecie całkowity sprzeciw wobec rasizmu - jak widać po zachowaniu niektórych(a raczej wielu) użytkowników - deklaracje nie wystarczą. Przydałyby się jakieś zdecydowane kroki. W tej chwili w moich oczach Sadistic jest serwisem akceptującym rasizm i nienawiść. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie się to zmieni. Pozdrawiam

Tam wszyscy piszą dla żartów, wiec nie wiem po co to bierzesz na poważnie.

2013-06-06, 22:05
k***a, nie wierzę w to co widzę.
Cytat:

ja poprzez nazwę sadistic rozumiem portal ukazujący rzeczy których nie zobaczymy na co dzień w tv czy prasie



I on innych niedouczonymi nazywa.
Wikipedia:
Cytat:

rodzaj zaburzenia seksualnego (parafilii), w którym jednostka odczuwa podniecenie seksualne w wyniku zadawaniu partnerowi fizycznego i psychicznego bólu oraz upokarzania go



Jak mniemam nazwa wzięła się od sadysty. Czy też z angielskiego "sadystyczny", na jedno wychodzi. Więc kogoś kto zadaje ból i cierpienie innym i jednocześnie go to bawi.
Gość chce oglądać rzeczy których nie zobaczy na co dzień w TV. Niech wyp******a na youtube czy joemonster. Tam wszystko ma ocenzurowane i poprawne politycznie. sadistic.pl to jedyny portal gdzie swobodnie mogłem się wyrazić, o brudasach, ciapatych czy murzynach. Teraz za każdym razem gdy będe chciał się wypowiedzieć o jakimś kozojebcu czy złodzieju, będe musiał kilkukrotnie zastanawiać się jak admin zinterpretuje mój post. Czy uzna go za rasistowski czy nie? Do tej pory to użytkownicy sami decydowali który komentarz jest godny uwagi. Albo był nagradzany piwkami, albo wręcz przeciwnie, obrzucony gównem i wyśmiewany. Często takimi sposobami dawało się do zrozumienia innym żeby pomyśleli co napiszą, bo sami staną się obiektem drwin.
Śmieszy mnie wasza argumentacja, że jakiś urażony żydek czy inny człowiek mniejszości, do was napisał, a wy nagle wzięliście jego strone. Zrozumiałbym to posunięcie, gdybyście napisali, że może sąd nakazał wam tego zaprzestać, bo inaczej zamknie serwis. Czy też Al Jazeera pokazała materiał jak araby grozą śmiercią administracji. Ok, to bym zrozumiał, że boicie się o przyszłość portalu. Ale takie tłumaczenie jak wasze, jest co najmniej absurdalne. Właśnie wolność słowa, której nie znajdziemy na żadnym innym portalu czy forum, dawała sadisticowi taką popularność, a Wy to chcecie zniszczyć. Wstydźcie się.

2013-06-08, 14:36
jakby tak zbanować pięćdziesięciu największych gimbokrzykaczy, którzy konto mają ze dwa miesiące, tematów zero, a komentarzy połowa z obrazkiem "jaranie się islamem to pedalstwo", to to forum by wcale nie ucierpiało :P

2013-06-20, 23:22
jonek00 napisał/a:

jakby tak zbanować pięćdziesięciu największych gimbokrzykaczy, którzy konto mają ze dwa miesiące, tematów zero, a komentarzy połowa z obrazkiem "jaranie się islamem to pedalstwo", to to forum by wcale nie ucierpiało :P


Z pewnością osoby uczęszczające do tej instytucji są głównymi winowajcami. Z urazami na bok...


Wszystko leży w rękach naszej elity.
Stalin też musiał zaostrzyć swój "regulamin" by rozwinąć swoje "forum" ...

2013-12-13, 09:35
Panowie rasiści/homofobi itd, nie lękajcie się! 75% userów nie zbanują... :/

2015-12-08, 20:46
Jak to by skomentować żeby przeżyć? hmm, jednym słowem Strach :-?

Centurion napisał/a:

Od dzisiaj kary za idiotyczne rasistowskie komentarze i opisy zostają zaostrzone i zrównane z karami za obrażanie użytkowników. Czyli za pierwsze przewinienie - usunięcie komentarza/tematu i warn o wielkości 3, za kolejne blokada pisania na forum.

Ci, którzy zechcą jednak swoją głupotą nadal się afiszować, niech pamiętają o tym że sami odpowiadają za swoje wpisy i mogą być nam (moderacji) co najwyżej wdzięczni że je kasujemy.

Humor humorem, ale pisanie oklepanych pseudo-rasistowskich komentarzy jest nudne, nieśmieszne, a wręcz żenujące i dużo mówi o tych, którzy je piszą. Nie jesteście fajni.



Panie dziejaszku, ja jestem rudy i też obrażają mnie wpisy na temat rudych a także tematy które obrażają rudych, czy jest pan skłonny również za to karać? czy jednak obrażać rudych wolno a już innych ras nie bo przecież rudych jest mało i jesteśmy słabi?

Podpisano- Anon Titelitury.

2015-12-08, 21:17
Titelitury, osoby publikujące wypowiedzi, które można uznać za znieważenie na tle narodowościowym, rasowym lub wyznaniowym, popełniają przestępstwo z artykułu 257 Kodeksu karnego (nawet nie próbuj rzucać pseudoargumentów opartych na haśle "cenzura" - zrozum najpierw, że wolność słowa polega na odpowiedzialności za swoje wypowiedzi). Administrator serwisu, w obrębie którego takie wypowiedzi umieszczasz, ma obowiązek udostępnić twoje dane na wniosek prokuratury lub sądu. Dlatego powinieneś cieszyć się z faktu, że moderacja serwisu Sadistic.pl stara się na bieżąco kasować wszystkie wypowiedzi sprowadzające się do rasistowskiego bełkotu i przez to oszczędza części użytkowników nieprzyjemności.

Pozdrawiam cieplutko.

2015-12-09, 19:56
@up, Masz rację, ciężko jest to znieść ale masz rację.

A więc tak jak za komuny, wszyscy nienawidzili komuchów ale nikt nie mówił nic na głos. Tak zwany cichy bunt.

2015-12-10, 10:39
Titelitury, nienawidź sobie kogo chcesz ale niekoniecznie musisz wszystkich o tym publicznie informować. To tak samo jak z wiarą czy upodobaniami żywieniowymi - chcesz wierzyć w durszlak albo nie jesz mięsa? Rób co chcesz ale nie wciskaj tego na siłę innym.