18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Dotarła do nas opinia jednego z naszych użyszkodników, którą pozwole sobie zacytować:

Cytat:

bardzo lubię wasz portal wnosi wiele w nudne życie aczkolwiek jakby nie było opisy , fora, komentarze są przesiąknięte nieuzasadnioną nienawiścią nieznających realiów młodych ludzi. Tak niedouczeni użytkownicy bez jakiegokolwiek dystansu do siebie i świata ,nie znając dokładnie historii obozów nazistowskich, realiów społecznych mniejszości narodowych USA oraz choćby walki i historii moralnej płynącej z życia Malcolma X , Martina Luthera Kinga czy bliżej nam znanych Herberta tworzą złą otoczkę kształtującą młode pokolenia. Bez kozery powiem wasz portal jest świetny! ekstra pomysł aczkolwiek zważcie na to że im bardziej jest popularny tym bardziej wpływa na społeczeństwo tym bardziej to młode. Zaszczepianie w nich nieuzasadnionej nienawiści pod pretekstem że to jest sadistic nie ma sensu , ja poprzez nazwę sadistic rozumiem portal ukazujący rzeczy których nie zobaczymy na co dzień w tv czy prasie (...) Prosiłbym abyście ograniczyli nienawiść rasową wśród komentarzy niektóre fakt są śmieszne i naginają rzeczywistość nie obrażając osoby poddawanej satyrze aczkolwiek w 98 % są to słowa ociekające nieuzasadnionym żalem przelanym na pierwszą lepszą grupę społeczną . Natłok takich komentarzy powoduje zamęt w umyśle młodych których na bank jest tu pełno i zaburza ich światopogląd zaczynają iść za masą , przestają być indywidualistami .... jeżeli nie zrobicie nic z tym wezmę do wiadomości że popieracie rasizm, a nie ocenianie każdego człowieka na podstawie jego świadomych zachowań użytkownicy jednak w znaczącym stopniu wpływają na wygląd każdego portalu.... nie chciałbym spisać tego portalu na straty. (...)



Osobiście podpisuję się pod tym komentarzem obiema rękami.

Sadistic nigdy nie miał na celu nikogo atakować, jednakże zauważyliśmy że na portalu pojawiła się pewna ilość osób, która na siłę próbuje forsować swoje nietolerancyjne poglądy. Zdajemy sobie sprawę że jest to duża strona i odwiedzają ją różni ludzie, o różnych poglądach i że starcia między użytkownikami są nieuniknione (aczkolwiek jesteśmy bardzo wyczuleni na to), ale pewni użytkownicy przeginają przysłowiową pałę i dodają komentarze/wrzucają tutaj rzeczy obraźliwe względem pewnych osób, nie mające nic wspólnego z humorem.

Nie chcemy narzucać cenzury, jesteśmy świadomi że część komentarzy do filmów z czarnoskórymi osobami jest dodawana na tej samej zasadzie co komentarze typu "miejsce w kuchni" na filmach z kobietami i nie ma faktycznie nikogo obrazic. Mimo wszystko takie komentarze takie są już dawno przejedzone i nieśmieszne. Już wcześniej moderatorzy kasowali pewną ilość typowo rasistowskich komentarzy, ale teraz będą bardziej uczuleni na ten temat.

Sadistic.pl nie popiera rasizmu ani żadnej innej formy nietolerancji i agresji!

-----------
0d 06.06.2013 wchodzi w życie nowy taryfikator ostrzeżeń, który jest rozwinięciem tego tematu

http://www.sadistic.pl/nowy-taryfikator-ostrzezen-vt204171.htm

.:...........:.
2011-11-15, 12:56
Cytat:

Dostałem warna za nazwanie szympansów murzynami. No dobra, ale czy rasizm dotyczy również szympansów? Czy nazwanie szympansa murzynem jest rasizmem?



Chodzi o słowo murzyn, nie chce mi się sprawdzać jaki to był temat. Przynajmniej będziesz wiedział na przyszłość. ;-)

mi...........ne
2011-11-15, 15:04
ֺ napisał/a:



Chodzi o słowo murzyn, nie chce mi się sprawdzać jaki to był temat. Przynajmniej będziesz wiedział na przyszłość. ;-)



Nie za bardzo rozumiem co będę wiedział. Chodzi o obrażenie szympansa słowem na cz., czy tego słowa szympansem? A może w ogóle używanie słowa na cz. zostaje oficjalnie zakazane na tym forum? BTW proponuję zawczasu zmienić kolor tła na forum :lol:

2011-11-15, 15:30
Jakakolwiek nienawiść czy to rasowa czy religijna powinna być surowo karana.

2011-11-15, 16:37
mielone napisał/a:



Nie za bardzo rozumiem co będę wiedział. Chodzi o obrażenie szympansa słowem na cz., czy tego słowa szympansem? A może w ogóle używanie słowa na cz. zostaje oficjalnie zakazane na tym forum? BTW proponuję zawczasu zmienić kolor tła na forum :lol:


Nie pie**ol

2011-12-03, 18:56
Moim skromnym zdaniem ta opinia jest głupia. Tyle ode mnie w tym temacie.

2011-12-24, 17:11
Jak dla mnie kara o wartości 3, za "Jeżeli to nie byłby fake, to ten duży murzyn też by coś zaj***ł..." jest grubą przesadą. Ostatnimi czasy widziałem wiele komentarzy w takim stylu i nie widziałem ostrzeżeń dla tych użytkowników, tylko piwa za komentarz... widać jakiemuś moderatorowi mocno się nudzi (już nie użyję mocniejszych stwierdzeń)...

.:...........:.
2011-12-24, 17:20
Deceiver napisał/a:

Ostatnimi czasy widziałem wiele komentarzy w takim stylu i nie widziałem ostrzeżeń dla tych użytkowników



Wskaż je, podaj linki.

2011-12-24, 18:04
np. tutaj http://www.sadistic.pl/i-wez-tu-wypusc-malpe-z-klatki-vt93190.htm

nawet nie rozumiem jak to co napisałem można brać za jawny rasizm, skoro nie nazwałem czarnoskórych "takimi i takimi", albo nie powiedziałem że trzeba z nimi zrobić "to i to"... sugestia sugestią, nic na siłę. Boicie się, że przez jakiegoś czarnego któremu nie spodobają się wpisy na tym portalu prokurator dobierze się wam do dupy?

[ Komentarz dodany przez: ֺ: 2011-12-24, 18:00 ]
O jeden wyraz mi chodzi coś napisał.

Czy jak siebie nazwę murzynem to będzie ok?... no nie przesadzajmy... małpa jest o wiele gorszą obelgą, ale jakoś jest niekarana.

2011-12-25, 09:06
Zaczynacie odpie**alać z tym rasizmem jak w ameryce.
Za niedługo jak zauważę murzyna gdzieś w centrum to powiem mu "Dzień dobry" bo tak mile i kulturalnie.
Ta walka z rasizmem to jest jak walka z wiatrakami. Na siłę nic się nie zmieni człowieka. Bóg Honor Ojczyzna.
Tak wchodzicie w dupę z tą kulturą a nawet żaden z was nie miał styczności z prawdziwymi murzynami.
Tylko z tymi ALA murzyn europejski francusko-angielski . Oni co najwyżej to mogą kłaniać się przed nami.
pie**olnijcie sobie wycieczkę do Kanady (Toronto) to zobaczycie co to znaczy "nigga", murzyn, asflalt itp.
Tam chodzą rasowe murzyny których możecie oglądać tylko z jakiś gangsterskich seriali. Dla porównania te k***y bezrobotne są gorsze niż my "white trash"-e a wy je jeszcze bronicie i do karmiacie. Mieszkałem obok takiego murzyna parę miesięcy i widziałem do czego te małpy są stworzone. j***ć, palić, i bujać się to tylko potrafią. Siedzieć na socjalnym i robić w ch*ja państwo. W ciągu miesiąca 2 razy podpalił samochód w garażu i wielce panikował ,że to wina auta. Po czym po paru dniach jeździł nowiutkimi Chryslerami od ubezpieczyciela...
Szkoda pisać. Tak więc prosiłbym o podejście do tekstów "małpa, asfalt, murzyn, nigga" z przy mróżeniem oka.
Szlag zaczyna człowieka trafiać jak przy pie**alacie się o "rasistowskie" teksty.

[ Komentarz dodany przez: ֺ: 2011-12-25, 09:10 ]
Nie pasuje to wyjdź.

2011-12-25, 14:27
Niedługo za wypowiedzenie słowa "czarny" na tym portalu będzie ban na 6 miesięcy.

2012-02-15, 13:40
od kiedy słowo murzyn jest rasistowskie?

2012-02-15, 16:11
Cytat:

od kiedy słowo murzyn jest rasistowskie?


Odkąd wpadłeś do węglarki.

2012-02-15, 18:21
Mama_Magdy napisał/a:


Odkąd wpadłeś do węglarki.



biorąc pod uwagę fakt, ze do niej nie wpadłem, można by zatem śmiało stwierdzić za Twoim postem, że nie jest to rasistowski zwrot.

2012-03-04, 19:53
Jaka jest różnica między słowem murzyn, a murzyn lub małpa, gdy opisujemy osobę czarnoskórą. Bo za to pierwsze dostaje się ostrzeżenie, mimo że jest najbardziej trafne, a za pozostałe z tego co zauważyłem już nie. Co jest złego w słowie murzyn? Przecież to słowo istnieje nawet w słowniku PWN i określa mężczyznę o śniadej cerze lub czarnych włosach. Czy jeśli napiszę o kimś białas to też dostanę ostrzeżenie? Czy to też jest objaw rasizmu? Czy może rasizm jest bronią tylko czarnoskórych?

Poza tym jak już chcecie walczyć z "rasizmem" to bądźcie konsekwentni, bo słowo murzyn było użyte przez wielu użytkowników, a jakoś ostrzeżeń nie było.

2012-03-05, 06:44
wowka01 napisał/a:

Czy może rasizm jest bronią tylko czarnoskórych?



ależ oczywiście, jeszcze tego nie zauważyłeś?