18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Małpa za fajerą zgłoszony przez Kriski
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
Dymson30 2024-04-06, 18:56 4
Ja pierdolę 25 koła wpłacone na taki gówno portal przecież tu kurwa te filmy tak walą gównem że chuj
Zgłoś
Avatar
nastuh 2024-04-06, 19:15 1
Dymson30 napisał/a:

Ja pierdolę 25 koła wpłacone na taki gówno portal przecież tu kurwa te filmy tak walą gównem że chuj



Zawsze możesz wypierdalać na jakiś wykop czy inne gówno. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Orbitalasd 2024-04-06, 19:29 1
Widać że Karen ma Parkinsona. Łapy jej latały a Koko podszedł za blisko...
Zgłoś
Avatar
outsidre 2024-04-06, 20:18
Cytat:

Ja pierdolę 25 koła wpłacone na taki gówno portal przecież tu kurwa te filmy tak walą gównem że chuj



To wracaj na Reddita jak ci tu nie pasuje.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-04-06, 20:31 1
Dymson30 napisał/a:

Ja pierdolę 25 koła wpłacone na taki gówno portal przecież tu kurwa te filmy tak walą gównem że chuj



Jak małe kurwa dzieci, nie wpłaciłeś to ryj w kubeł i nie bulgotać.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-04-06, 20:33
Dymson30 napisał/a:

Ja pierdolę 25 koła wpłacone na taki gówno portal przecież tu kurwa te filmy tak walą gównem że chuj



Tylko 25K? Z czym do ludzi, biedaku robaku cebulaku piehdolony... Ja 200 tysi właśnie przelewam, a co... Stać Pana.
Zgłoś
Avatar
Dymson30 2024-04-06, 20:34
Baronessa napisał/a:

Tylko 25K? Z czym do ludzi, biedaku robaku cebulaku piehdolony... Ja 200 tysi właśnie przelewam, a co... Stać Pana.



Może i cię stać jak dajesz 24 na dobę dupska kurwa murzynom xd
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-04-06, 20:37
Dymson30 napisał/a:

Ja pierdolę 25 koła wpłacone na taki gówno portal przecież tu kurwa te filmy tak walą gównem że chuj



Co się przypierdalasz, filmik niezgorszy.

Chodzi o to, że było, a nikomu się nie chce sprawdzić, czy otagować jak normalny człowiek. Wystarczyło wpisać "agresja drogowa" (dżordż akurał dobrze otagował) i jest pierwszy w kolejności sadistic.pl/t/587648
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-04-06, 20:52
dżonyłojlker napisał/a:

Co się przypierdalasz, filmik niezgorszy.
Chodzi o to, że było, a nikomu się nie chce sprawdzić, czy otagować jak normalny człowiek. Wystarczyło wpisać "agresja drogowa" (dżordż akurał dobrze otagował) i jest pierwszy w kolejności



Ja zazwyczaj taguję pojedynczymi słowami, tak jak jest w instrukcji. Niestety wyszukiwarka na Sadolu nie działa zbyt dobrze, zwróć uwagę, że dałem więcej tagów. Tak czy inaczej dzięki za czujność.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-04-06, 21:03
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Ja zazwyczaj taguję pojedynczymi słowami, tak jak jest w instrukcji. Niestety wyszukiwarka na Sadolu nie działa zbyt dobrze, zwróć uwagę, że dałem więcej tagów. Tak czy inaczej dzięki za czujność.



Wiem, rozumiem. To powinno być usystematyzowane, według jakiegoś klucza. Na przykład znaleźć coś pod tagiem #murzyn, #motocykl, #wypadek, to jest kurwa mordęga, tysiące filmików. Często wpisuję w grafice google to co chcę znaleźć i daje zaskakująco dobrze radę. Z tej sadolowej wyszukiwarki nigdy nie korzystam, bo jest do dupy. Nie czuj się urażony, źle się dzisiaj czuję i chętnie bym komuś zajebał w łeb, ale nie mam siły. Idę wypić szklankę wody, a następnie przypierdolę z bańki w szafkę.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-04-06, 23:20
dżonyłojlker napisał/a:

Wiem, rozumiem. To powinno być usystematyzowane, według jakiegoś klucza. Na przykład znaleźć coś pod tagiem #murzyn, #motocykl, #wypadek, to jest kurwa mordęga, tysiące filmików. Często wpisuję w grafice google to co chcę znaleźć i daje zaskakująco dobrze radę. Z tej sadolowej wyszukiwarki nigdy nie korzystam, bo jest do dupy. Nie czuj się urażony, źle się dzisiaj czuję i chętnie bym komuś zajebał w łeb, ale nie mam siły. Idę wypić szklankę wody, a następnie przypierdolę z bańki w szafkę.



Haha, nie czuję się urażony, a patent z grafiką Google wydaje byś się sensowny, wypróbuję

Pozdro. A filmik z szafką wrzucaj jako materiał własny
Zgłoś