18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
~DMT 2019-11-02, 20:45 14
Zgłoś
Avatar
paczfiko 2019-11-02, 20:50 4
A ja powiem że współczuję temu gościowi, nie chciałbym być na jego miejscu. Masakra.
Zgłoś
Avatar
pve11 2019-11-02, 21:55 2
paczfiko napisał/a:

A ja powiem że współczuję temu gościowi, nie chciałbym być na jego miejscu. Masakra.



Ja tak samo, w kabinie ciasno, piździ pewnie i się nawet wyszczać nie ma gdzie, wychodzić trzeba.
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2019-11-02, 21:59 9
Tacy ludzie wpierdalają się pod samochody właśnie, ze słuchawkami na łbie i z książką jestem kurwa bardziej rozgarnięty, baba mawszystko w dupie - myśli, że jest jak ta koparka, że to na nią powinni się gapić i na nią uważać.

Z drugiej strony naturalnie wyselekcjonowane zwłoczki
Zgłoś
Avatar
t-tas 2019-11-03, 0:54 1
BHP- Przebywanie w zasiegu pracy ładowarki zabronione- takie napisy kiedyś bywały na sprzęcie.
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2019-11-03, 2:16 5
Jak zwykle w takiej sytuacji zginela kobieta. Mezczyzni to margines w takich przypadkach, nawet skrajnie najebani maja na tyle mozgu, zeby przewidywac wydarzenia.

Wpierdoli Ci się pod kola taka tepa pizda i masz zmarnowane zycie, swoje i jej
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2019-11-03, 6:11
cypa napisał/a:

I biedny operator do końca życia będzie miał ten widok przed oczami.



Jaki on kurwa biedny , pracuje na placu i chyba oczy ma że ludzie chodzą. On zjebał i nikt inny.
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2019-11-03, 8:01
Swoją drogą w sztaplarkach montują niebieskie światełka wsteczne, które oświetlają drogę punktowo nawet jak jest jasno, wtedy nawet jak nie widzisz maszyny, to widzisz niebieskie światło i kropki łatwo połączyć, że coś się rusza. Przy takich maszynach dla samego bhp jakieś sygnały dźwiękowe i świetlne
Zgłoś
Avatar
impressa88 2019-11-03, 8:42
DoubleBorger napisał/a:

Swoją drogą w sztaplarkach montują niebieskie światełka wsteczne, które oświetlają drogę punktowo nawet jak jest jasno, wtedy nawet jak nie widzisz maszyny, to widzisz niebieskie światło i kropki łatwo połączyć, że coś się rusza. Przy takich maszynach dla samego bhp jakieś sygnały dźwiękowe i świetlne



Mam wrażenie że pracujesz w mojej firmie bo od niedawna u nas takie l zamontowali
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-11-03, 9:48 2
Operator jest za to odpowiedzialny , mimo że nie jest jest to błąd powstały z błędów 3 osób.
1. Operator - założył że ma czystą drogę w strefie ograniczonej widoczności.
2.Kolega z 2 maszyny , powinien pilnować się z drugim operatorem i informować o zagrożeniach.
3. Kobita - "Widzę koparkę, to koparka widzi mnie."
Zgłoś
Avatar
Oponka 2019-11-03, 10:57
wy tam pierdolicie, a ja w wyobraźni usłyszałam ciche "pop", gdy głowa znalazła się pod kołem. ech... szkoda, że to tylko wyobraźnia
Zgłoś
Avatar
czopkaIwynże 2019-11-03, 11:03
Ona to chyba jakas glucha byla ze nie slyszala jak czolg na nia jedzie
Zgłoś