18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
Lewdzio 2024-10-15, 14:27 2
To raczej nie na sadistic albo nie w wersji godzinnej...
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-10-15, 17:53
Lewdzio napisał/a:

To raczej nie na sadistic albo nie w wersji godzinnej...


Ty, ale kojarzysz coś takiego jak szał soft?

[ Dodano: 2024-10-15, 17:53 ]
Ile ty tu jesteś żeby zabierać głos co pasuje a co nie?
Zgłoś
Avatar
małpa-bez-banana 2024-10-15, 20:09 2
baronturbina napisał/a:

Ty, ale kojarzysz coś takiego jak szał soft?
Ile ty tu jesteś żeby zabierać głos co pasuje a co nie?



Staż na stronie nie istotny. Wystarczy ludzka świadomość by określić czy autor zaśmieca forum czy nie. Panie Turbino Baron
Ode mnie żółta karteczka dla za mądrowanie i czerwona dla autora za spam godzinnym wykładem na stronie ze śmiesznymi obrazkami hehe

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-10-15, 20:47 5
małpa-bez-banana napisał/a:

Staż na stronie nie istotny. Wystarczy ludzka świadomość by określić czy autor zaśmieca forum czy nie. Panie Turbino Baron
Ode mnie żółta karteczka dla za mądrowanie i czerwona dla autora za spam godzinnym wykładem na stronie ze śmiesznymi obrazkami hehe


Dziękuję za spersonalizowane zdjęcie, ale twoja kuchnia, czy kuchnio-sypialnio-łazienka budzi mój niepokój. Szczególnie brak kranu i kuchenka (drzwi olewam) brak kranu to brak higieny. Stara kuchenka to wycieki gazu i zagrożenie wybuchem. Nie pozwól mi się o Ciebie martwić.
Zgłoś
Avatar
małpa-bez-banana 2024-10-15, 22:06 1
baronturbina napisał/a:

Dziękuję za spersonalizowane zdjęcie, ale twoja kuchnia, czy kuchnio-sypialnio-łazienka budzi mój niepokój. Szczególnie brak kranu i kuchenka (drzwi olewam) brak kranu to brak higieny. Stara kuchenka to wycieki gazu i zagrożenie wybuchem. Nie pozwól mi się o Ciebie martwić.



To piwnica z której rzadko korzystam, po lewej stronie patrząc na zdjęcie mam piec którym ogrzewam dom. Są jeszcze dwa piętra na tym pomieszczeniem
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-10-16, 6:31 2
małpa-bez-banana napisał/a:

To piwnica z której rzadko korzystam, po lewej stronie patrząc na zdjęcie mam piec którym ogrzewam dom. Są jeszcze dwa piętra na tym pomieszczeniem


A nie no to cudownie. Już jestem spokojny. Ale nie nie jestem. W piwnicy płyn do naczyń i mleczko plus łyżka i szmatką na zlewie. A to po prawej to kuchenka gazowa. Cos kręcisz kolego.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów