18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
Avatar
babycow 2012-07-06, 13:48
Dziadek mu pomagal Nawet widac, jak do probouje zdeptac!
Zgłoś
Avatar
erniii 2012-07-06, 14:07
Anonymous~ napisał/a:


Tak, ponieważ te zwierzęta są nieobliczalne



Ludzie też i jaki z tego wniosek?
Zgłoś
Avatar
golip 2012-07-06, 14:17
@up
No zakazać hodowli ludzi to by się nie dało .
Zgłoś
Avatar
terefereqwerty 2012-07-06, 14:53 4
zaraz uśpić tego agresywnego kota
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-07-06, 16:41
Chuj, murzyn a jednak trochę biały, dziwne że nikt tego jeszcze nie zauważył

Pierwszy raz widzę siwego murzyna.
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2012-07-06, 17:01 9
Kur.. wszystkie psy tej poje.... rasy powinny być zabite.
Uśpić w cholere takie dzikie i nieobliczalne gówna.
Zgłoś
Avatar
osin22 2012-07-06, 17:11
lindorn napisał/a:

Pies 1 Sierść 0 Właściciel - 500



kurwa nie rozumiem.
Zgłoś
Avatar
JarekJUHC 2012-07-06, 17:12 1
0:48 on wyciąga jelita kota ?
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-07-06, 17:13 1
Jebać sierściucha!!!
Piesek mało ogarnięty, moja psinka koty załatwiała w 2-3 sekundy.
Ale dziadka nic nie przebije, ewidentnie kot do buta mu się przylepił
Zgłoś
Avatar
tysonic 2012-07-06, 17:13 5
Rsoric napisał/a:

Uśpić gnoja.



Znaczy się właściciela? Jestem za - jak się ma psa zabójcę posiadającego uścisk szczęk mierzony w setkach kg to MA SIĘ OBOWIĄZEK zakładania mu kagańca.

Apollon napisał/a:

Jebać sierściucha!!!
Piesek mało ogarnięty, moja psinka koty załatwiała w 2-3 sekundy.
Ale dziadka nic nie przebije, ewidentnie kot do buta mu się przylepił



Jebać ciebie śmieciu - internetowy wirago chwalący się okrucieństwem w stosunku do zwierząt. Pfff.
Zgłoś
Avatar
N................s 2012-07-06, 17:18
pitbull i bulldog to najgorsze rasy
Zgłoś
Avatar
MaszSziwe? 2012-07-06, 17:25
Traktuję tego kota jak pluszowego misia
Zgłoś
Avatar
161ZT650 2012-07-06, 17:26 1
Psa takiej rasy się szkoli, powinna być na to ustawa i nie mam na mysli szkolenia ich samodzielnie w domu.
Jedynym sposobem na wyeliminowanie niechcianych odruchów i reakcje ze strony psa na komendy głosowe a później także wzrokowe jest szkolenie.
Niestety pełne szkolenie które trwa od 4-5 miesiąca życia psa do momentu ukończenia nawet 2 lat sporo kosztuje i nie każdy może sobie na to pozwolić.
Z dniem wprowadzenia ustawy o nakazie szkolenia psów rasy niebezpiecznej znikną obrazki takiego typu jak opisał to BongMan.
Mój pies nigdy nikogo nie zaatakował sam z siebie, jak wychodzi na spacer ma kaganiec i smycz.Kaganiec potrafi sam zdjąc w mniej niż sekundę ale bez komendy nie zaatakuje. Nie jest istotne to czy czuje ból, jak wiadomo małe dzieci potrafia ugryżć albo czyms przypierdolić i pies który nie był szkolony zaatakuje, mój co najwyżej odepchnie i odskoczy. Szkolenie psa jest to jest sedno sprawy. Każdego psa da się wychować, to nie jest wina psa że jego właściciel jest pojebany.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-07-06, 17:39
@up zebys sie kiedys nie przekonal jak to twoj piesek co to nikogo w zyciu nei pogryzl potrafi jednak nie reagowac na komendy
Zgłoś
Avatar
kokz666 2012-07-06, 17:53 1
Wmawia sobie tępota umysłowa która posiada rase z tematu bądź inny duposzczekacz ktory jest niebezpieczny dla otoczenia ze jest on"dobrze wychowany", "łagodny:... Po czym, dowiadujemy sie z mediów, iż pies rasy Pitbull zagryzł dziecko dwu, piecio bądź dwunastoletnie, mimo iz przez cały zycie pies był "dobrze wychowywany". I jest płacz i lament.
A sedno sprawy polega na tym ze ludzie posiadajacy te psy mimo niezbitych faktów iz są agresywne, nieobliczalne, wybuchowe, najzwyczajniej pierdolniete, przygraniaja/kupują je. Problem tkwi w tym, ze normalny człowiek który posiada choc troche rozumu, nie kupi/przygarnie czegos takiego, bo psem tego nie nazwe. Lecz tępy ABS, dresik bądź inny parapet społeczny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie