18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
P................n 2012-07-06, 17:59 2
Nexures napisał/a:

pitbull i bulldog to najgorsze rasy



A nie bulterier?
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2012-07-06, 18:19
pitbull to już wszędzie występuje
Zgłoś
Avatar
1488 2012-07-06, 18:35
extra..!! Co za pipi na sadolu ostatnio chyba cioty z GWna albo Onetu.Piękna akcja.
Zgłoś
Avatar
x................n 2012-07-06, 18:54
i na koniec ruchał tego kota w dupę
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2012-07-06, 19:08
W większości POWAŻNYCH państw posiadanie tak zwanych ras niebezpiecznych/popierdolonych jest już dawno zabronione, a w naszej jebanej polandi dozwolone oczywiście, w chuj tych psów widać na ulicach bez kagańców, fakt, że wyglądają niegroźnie niektóre, ale te psy przez dziesiątki lat były hodowane do walk! Kurwa one mają w genach to wszystko! Mały impuls w mózgu i pies cie zabije.
Zgłoś
Avatar
przeme13 2012-07-06, 19:14
Gdzie wy macie kurwa oczy? XD Przecież to kot rzucił się na psa kretyni i potem jak typek go odciągnął na chwile to ten kot dalej atakował psa a nie odwrotnie. Ja pierdole. Gdyby nie to ze właściciel pomagał psu to ten kot by go wjebał w całości
Zgłoś
Avatar
1488 2012-07-06, 19:21
soban2100 tyy chyba naćpany jestes matole.USA to nie poważne panstwo?A ten twoj wywód o psach tylko moczem olac bo to stek bredni
Zgłoś
Avatar
maciukrk 2012-07-06, 19:37
W UK wchodzi przepis ze atak psa na osobe wykonujaca funkcje publiczna np listonosza bedzie karane tak jak przestepstwo tak zwany criminal offense
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-07-06, 20:17
Przytrzymanie nogą faktycznie mnie rozwaliło... ale chciałbym zauważyć, że sierść dał się ponieść (a przez co w efekcie także roznieść) bo był moment przy samochodzie gdzie się uwolnił ale rzucił się na psa, a pies go cap.
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-06, 20:27
Jak właściciel popierdolony to pies mądrzejszy nie będzie. A co do ras niebezpiecznych to powinien być obowiązkowy kaganiec, jak nie to wysokie kary poza już samym szkoleniem właścicieli lub zakazaniem ras niebezpiecznych w ogóle-bo masa idiotów nabyła niebezpieczne psy niestety:/- to tak jakby dać broń komuś kto jest upośledzony psychicznie Jakby pogryzł pies kogoś to przydałoby się psa odstrzelić, a potem włascicielowi wpierdol spuścić...
Zgłoś
Avatar
jestemnatak 2012-07-06, 20:29
kolejny filmik w stylu jakich spów nie powinno się w domu trzymać
Zgłoś
Avatar
Cov@l 2012-07-06, 20:31
Dwóch na jednego...frajerzy
Zgłoś
Avatar
tysonic 2012-07-07, 1:00
Nexures napisał/a:

pitbull i bulldog to najgorsze rasy



I tak i nie. "Najgorsze" dlatego że zostały "stworzone" do pewnych celów. Oczywiście przez człowieka i to człowiek ponosi za to winę, jak za wszystko - ja już dawno straciłem złudzenia że cokolwiek nie zależy od nas. Wszystko zależy właśnie od ludzi, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Druga sprawa to taka że to właśnie ten człowiek potrafi czasem takiego "zabójcę" wychować na wręcz "słodką cipkę" chowającą się przed ścierą lecącą w jego kierunku kiedy podkradnie kotu z miski whiskas. Człowiek może wszystko tylko nie bardzo mu się cokolwiek chce.

1488 napisał/a:

extra..!! Co za pipi na sadolu ostatnio chyba cioty z GWna albo Onetu.Piękna akcja.



Widzisz ciotko - sadystą to ja jestem ale takim "cywilizowanym" a nie dzikim jak ty. Otóż lubię kiedy ofiarami sadyzmu są ludzie bo nie jest mi ich po prostu żal (do ciebie piję właśnie). A zwierzęta...cóż ciotko - gdybyś się nie zorientował (gdybyś...chyba jednak zbyt dużo wiary mam w ludzi) to zwierzęta nie są nigdy i nigdzie niczemu i nikomu winne - one nie posiadają jakiejkolwiek samoświadomości tak więc z założenia są "dobre". Tak więc jakim zerem i wykolejeńcem trzeba być by cieszyć się gdy stanie się im coś złego? Spójrz w lustro i masz odpowiedz.

Ale ludzie są różni - ty dowartościowujesz się takim słabiutkim dyskredytowaniem innych, ja i wielu innych możemy więcej. Cóż, prawa dżungli - mówisz i masz, sam chciałeś to teraz musisz być takim kiepem. Sorry.
Zgłoś
Avatar
jarQ18 2012-07-07, 3:51
Rsoric napisał/a:

Uśpić gnoja.



Masz racje, koty są coraz bardziej agresywne...
Zgłoś
Avatar
Kristoff 2012-07-07, 5:49
osin22 napisał/a:



kurwa nie rozumiem.



1 kundel wygrał
0 kot przegrał
-500 właściciel buli mandat
no kurwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie