18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
seriousman 2012-11-19, 16:26 1
Czy parkowanie na chodniku jest chujowe czy nie to jednak wyjątkowym skurwysyństwem jest rysować komuś auto bo kurwa "powinno być 1,5 metra a jest 1,49". A choćby i nie było w ogóle miejsca no to kurwa mać jaka tu adekwatność czynu zachodzi? Takiej cipie stanie się tyle, że musi przejść obok, albo trochę wciągnąć brzuch, a właściciel samochodu jest parę baniek w plecy, a jak ktoś jeszcze porządnie przerysuje to sam lakier nie wystarczy... Zawistne skurwysyny. Tacy nagle wielce przepisowi, przestrzegający prawa co do litery jak wam szkoda się dzieje.
Zgłoś
Avatar
wexors 2012-11-19, 16:34
@up
"bo to Polska właśnie"
Zgłoś
Avatar
68mustang 2012-11-19, 16:39
Parking on a sidewalk is baaad... m..kay.
Zgłoś
Avatar
susher 2012-11-19, 16:42
@seriousman
Zawistnymi byliby Ci co za chujowe parkowanie rzuciliby Mołotowem, Ci co rysują zniżają się do poziomu kierowcy "wdupie wszystkomającego" i w dotkliwy sposób ukazują czym się kończy chamstwo
Zgłoś
Avatar
P................r 2012-11-19, 16:52 3
połamałbym tej kurwie łapy + jeszcze kręgosłup żeby miała urtudnioną rehabilitację. Widać na filmie że chodnik szeroki i nikt nie musi wciągać brzucha.

Typowe zachowanie ludzi, którzy nic nie mają (poza kompleksami) i potrafią tylko pierdolić o polityce, ewentualnie udzielać porad pilotom jak należy lądować bez widoczności pasa.
Jeśli jej auto przeszkadzało to trzeba dzwonić na policję (po to są) żeby pedał postał mandat, a nie kurwa niszczyć czyjąś własność. Widać po komentarzach że tu więcej takiej hołoty.

jumbill napisał/a:

@up
Tyko mandat niczego go nie nauczy a taka ryska być może aczkolwiek nie wszystkich



Czyli jeśli palisz w miejscu publicznym mam prawo podejść i wyjebać ci z baniaka w ryj? - mandat może cię nic nie nauczy, a prostowanie kichawy z pewnością tak, prawda?
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-11-19, 17:11
Takie stare kurwy też płaczą, że im rowerzyści po chodnikach jeżdżą, choć chodnik pomieściłby i armie tych frustratek. Lecz mszczą się później, o dzielne wojowniczki sprawiedliwości: z dumą na twarzy spacerują sobie po drogach dla rowerów.
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-11-19, 17:51 1
Stare kurwy są najgorsze i jak ten z jeleniem w awatarze wspomniał jebane matki z dziećmi plaga pierdolona
powinni im zrobić przejścia jak zwierzętom przez autostradę.

Za i przeciw żeby odjebać wszystkie stare kurwy:
Za;
-zajmują kolejki u lekarzy kiedy na prawdę potrzebujący ludzie potrzebują pomocy,
-domagają się super specjalnego traktowania ustąp miejsca bo ja stara kaleka ale jak tesco zrobią promocje na karpia to będzie zapierdalała jak za młodu
-zrzędzą nic im kurwa nie pasuje
-obgadują ludzi na głos (idę z laską a za nami dwie dziwki i mówią o jakie ona ma obcasy przecież to ochydne bla bla bla aż musiałem zwrócić im niekulturalnie uwagę"
-śmierdzą
-są obrzydliwe i chuj
-są łatwe na manipulację i głosują na chujowych kandydatów
-nie da się już ruchać więc są bezużyteczne!!
Przeciw:
-lepią pierogi
-za małolata można było wpaść po rentkę

Czyli szybka kalkulacja i wyrok prosty:)
Zgłoś
Avatar
jumbill 2012-11-19, 18:46
jacek197 napisał/a:

Czyli jeśli palisz w miejscu publicznym mam prawo podejść i wyjebać ci z baniaka w ryj? - mandat może cię nic nie nauczy, a prostowanie kichawy z pewnością tak, prawda?
______________


Tu akurat dałeś zły przykład.Od kiedy nie można palić w miejscu publicznym (mam nadzieje że chodziło ci o papierosy a nie stare baby niszczące samochody )?
Domyślając się co tak naprawdę miałeś na myśli zadając to pytanie odpowiem : Prawa nie masz tak samo jak ta baba niszcząca karoserie samochodu jednakże następnym razem zanim bym zapalił rozejrzał bym sie czy nie czai się gdzieś obok antynikotynowy zbir
Zgłoś
Avatar
P................r 2012-11-19, 19:00
jumbill napisał/a:


Od kiedy nie można palić w miejscu publicznym



ej no bez jaj
Zgłoś