18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
SzaraStronaMocy 2016-04-27, 19:51 1
To polaczek cebulaczek w Unajtkeju Kingdomneju!
Zgłoś
Avatar
cibi 2016-04-27, 20:51 75
SzaraStronaMocy napisał/a:

To polaczek cebulaczek w Unajtkeju Kingdomneju!



SzaraStronaMocy napisał/a:

@up

Na chuj Nam twoja biografia?



SzaraStronaMocy napisał/a:

@upy

Staje wam już? Kurwa ogarnijcie stuleje to tylko kawał...



SzaraStronaMocy napisał/a:

Kurwa na chuj tyle polityki? Zajaraj czasami i wyluzuj...



SzaraStronaMocy napisał/a:

@axelxan
Otwórz oczy leniu...



SzaraStronaMocy napisał/a:

@BialyNigger
Jestem za gruba i jak widzisz w komentarzach mam kutasa Sadistic to fundament gimbusów... Nieważne, że gówno byle się kręci... "Z pamiętnika skarabeusza"



sfrustrowana feministka.... dwa tygodnie na sadisticu i panoszysz się jak świnka w gnojowniku

Mi już kiedyś też się zdarzyło tak zrobić, nawet zaczął wyć alarm w innym aucie
Zgłoś
Avatar
antek025 2016-04-27, 22:24 6
myślę: po chuj on od pasażera się wpierdala?
Zgłoś
Avatar
wwwj 2016-04-27, 22:30 3
@SzaraStronaMocy a cycki już pokazałaś na hardzie czy jeszcze nie?
Zgłoś
Avatar
yogi 2016-04-27, 22:42
@ cibi

Rozjebales system
Mi zdarzyło się nie znaleźć auta...
ale tylko na parkingu Zielone Arkady w Bydgoszczy
Zgłoś
Avatar
loveandpeace 2016-04-27, 22:55
Ja raz na piętrowym parkingu pomyliłem piętra, ale dowiedziałem się o tym dopiero kilka minut później gdy nie udało mi się otworzyć samochodu bliźniaczo podobnego do mojego.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2016-04-27, 23:07
Moja sąsiadka kiedyś zadzwoniła na pały bo okradli jej auto z fantów i zepsuli zamek, bo kluczyk nie pasuje.
Okazało się, że to był ten sam model, w tym samym kolorze. Jej auto stało 10m dalej.
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2016-04-27, 23:40 1
Ja się kiedyś tak wysrałem
Zgłoś
Avatar
SzaraStronaMocy 2016-04-28, 0:55
@cibi

Jak ja byłam na Sadistic (tym prawdziwym Sadolu) toś ty jeszcze z jajko na jajko "skakał"...
Zgłoś
Avatar
reset 2016-04-28, 8:33
Bo wsiadał ze złej strony
Zgłoś
Avatar
GlassEdi 2016-04-28, 11:22
tak ciężko spojrzeć na tablice rejestracyjną?
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2016-04-28, 13:03
SzaraStronaMocy napisał/a:

@cibi

Jak ja byłam na Sadistic (tym prawdziwym Sadolu) toś ty jeszcze z jajko na jajko "skakał"...



Obok takiej bystrości i elokwencji nie da się spokojnie przejść O_o
Zgłoś
Avatar
t1ger_delta 2016-04-28, 13:09 7
SzaraStronaMocy napisał/a:

@cibi

Jak ja byłam na Sadistic (tym prawdziwym Sadolu) toś ty jeszcze z jajko na jajko "skakał"...



Ta, ten prawdziwy sadol to wg. ciebie co? Kółko waginalne feminazistek? Prawdziwy hard w lustrze co rano widzisz pewnie
Zgłoś
Avatar
Gruszek83 2016-04-30, 10:39
mój ziomek ostatnio mi przez telefon opowiadał jak pili w aucie późnym wieczorem browary i tak sie jebaniutki najebał że poszedł sie odlać po czym wracał i wpakował sie do innego auta...
Jak to możliwe? Okazało się że pojebał samochody i akurat pech chciał że właściciel auta poprostu go nie zamknął i ten jebaniutki wsiadł do niego i zaczął najebany sie zastanawiać gdzie wszyscy poszli a oni znowuż patrzyli na niego z auta które stało naprzeciwko pare metrów od niego i zastanawiali sie co on odpierdala? oczywiście w penwym momencie poprostu zjorkali sie że popierdoliło mu sie pod beretem i wszyscy mieli beke koniec opowieści dziękuje
Zgłoś