18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
TwójCzarnyPan napisał/a:

Że kurwa co? Co jest lewackiego w odszkodowaniu z ubezpieczenia i bilansie kosztów? To czysty kapitalizm. Dobrze o tym wiesz, ale jak kończą ci się argumenty to zawsze sięgasz do tego ostatecznego: wyzywasz wszystkich od lewaków i myślisz, że pozamiatane.
Lubisz się wywyższać, udajesz oczytanego, co wszystko wie lepiej niż my, biedni zmanipulowani przez lewackie media debile. A naprawdę jesteś zwykły jełop, co bezmyślnie powiela każdą bzdurę z internetu, byleby tylko była kontrowersyjna i koniecznie z alternatywnego źródła. A najlepiej z ruskiego, co nie?



Tak kurwa ubezpieczyciel siano hoduje w szklarniach
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-22, 1:58 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Że kurwa co? Co jest lewackiego w odszkodowaniu z ubezpieczenia i bilansie kosztów? To czysty kapitalizm. Dobrze o tym wiesz, ale jak kończą ci się argumenty to zawsze sięgasz do tego ostatecznego: wyzywasz wszystkich od lewaków i myślisz, że pozamiatane.
Lubisz się wywyższać, udajesz oczytanego, co wszystko wie lepiej niż my, biedni zmanipulowani przez lewackie media debile. A naprawdę jesteś zwykły jełop, co bezmyślnie powiela każdą bzdurę z internetu, byleby tylko była kontrowersyjna i koniecznie z alternatywnego źródła. A najlepiej z ruskiego, co nie?



d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Tak kurwa ubezpieczyciel siano hoduje w szklarniach



Otóż to. Jeden kontenerowiec z towarem to są setki milionów $$$. Dla skali wybudowanie takiego WTC to było 900mln$
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-06-22, 15:03
Kormork napisał/a:

Nie da się zrobić porządku z banda dzikusów w górach.



Od czego jest atom ?

[ Dodano: 2024-06-22, 15:04 ]
Siriuz napisał/a:

Zdecydowanie pochwalam napierdalanie oligarchii a nie zwykłych ludzi. Cieszy mnie, że wyciągnęli wnioski.



Boli cię że ktoś do czegoś doszedł ?

[ Dodano: 2024-06-22, 15:09 ]
Zresztą co mają oligarchowie do załogi statku ? Tutaj to właśnie napierdalali jak to ty nazywasz w zwykłych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-22, 15:59 1
MysteryMan napisał/a:

Od czego jest atom ?
Boli cię że ktoś do czegoś doszedł ?
Zresztą co mają oligarchowie do załogi statku ? Tutaj to właśnie napierdalali jak to ty nazywasz w zwykłych ludzi.



Ułomny masz sposób rozumowania, ale to typowe u lewactwa.
Skomentowałem to jak terroryści dobierają cele. Napierdalanie zwykłych ludzi, którzy nic nie mogą zmienić jest idiotyzmem. Nie wiem czy potrafisz to zrozumieć. Rozjebali statek - nie załogę. Jakiś inny film mamy?
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-06-22, 16:45
Siriuz napisał/a:

Ułomny masz sposób rozumowania, ale to typowe u lewactwa.
Skomentowałem to jak terroryści dobierają cele. Napierdalanie zwykłych ludzi, którzy nic nie mogą zmienić jest idiotyzmem. Nie wiem czy potrafisz to zrozumieć. Rozjebali statek - nie załogę. Jakiś inny film mamy?



Czyli ułomnie zakładasz że załoga cała i zdrowa ? Jestem lewakiem spoko nazywaj mnie jak chcesz tępy człowieczku.

[ Dodano 2024-06-22, 16:47 ]
TwójCzarnyPan napisał/a:

Że kurwa co? Co jest lewackiego w odszkodowaniu z ubezpieczenia i bilansie kosztów? To czysty kapitalizm. Dobrze o tym wiesz, ale jak kończą ci się argumenty to zawsze sięgasz do tego ostatecznego: wyzywasz wszystkich od lewaków i myślisz, że pozamiatane.
Lubisz się wywyższać, udajesz oczytanego, co wszystko wie lepiej niż my, biedni zmanipulowani przez lewackie media debile. A naprawdę jesteś zwykły jełop, co bezmyślnie powiela każdą bzdurę z internetu, byleby tylko była kontrowersyjna i koniecznie z alternatywnego źródła. A najlepiej z ruskiego, co nie?



On już nie raz udowadniał że jest pro kacapskim śmieciem.
Zgłoś
Avatar
AUTO6 2024-06-22, 23:50
smc napisał/a:

To jest projekcja siły na wschodnim teatrze Euroazji. Doktor tak mówił



Były doktor?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-23, 0:51 1
MysteryMan napisał/a:

Czyli ułomnie zakładasz że załoga cała i zdrowa ? Jestem lewakiem spoko nazywaj mnie jak chcesz tępy człowieczku.



Ty ułomnie zakładasz, ze załoga nie ma jak spierdolić z tonącego statku? Słyszałeś o szalupach ratunkowych?
Zgłoś
Avatar
test4321 2024-06-23, 13:22
Forwalker napisał/a:

roższe towary z Chin, to dobra wiadomość dla firm z EU.



Gdyby nie dezindustrializacja europy to byłaby to prawda. Firm z europejskim kapitałem garstka. Poza tym praktycznie wszystko się produkuje w chinach także nawet europejskie firmy mają pod górkę, ponieważ koszty mają coraz wyższe.
Zgłoś