18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mianas 2024-06-21, 9:01 1
przemkosloma napisał/a:

jakim cudem te szmatoglowe kurwy jeszcze zyja? Porzadku z nimi nie zrobili?



Spytaj Tuska , Bodnara i Kamysza .. może Frasyniuka ew... to już się dzieje w PL ..
Zgłoś
Avatar
cocktajl 2024-06-21, 10:55 2
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Z jednej strony przydatne szmatoglowce bo jadą z kurwami USrAelskimi a to jest obecnie największa zaraza
Tak kurwa bez szans że jankesi spierdalali z Afganistanu az się kurzyło



Miłośnik kozojebców sie k***a znalazł.
Do zaorania z nimi. Ch*j im w dupe i siekiera w plecy.
A najwieksza zaraza to twoje kochane ruskie kmioty od ukrainy po kamczatke kozi wale.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-06-21, 11:14 2
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Tak kurwa bez szans że jankesi spierdalali z Afganistanu az się kurzyło


Gówno prawda. Talibowie ruszyli dopiero jak Amerykanie się wycofali. To Afgańska armia spierdalała.
I przypomnę, że podobnie było w 1989 gdy wycofali się Sowieci.
Zgłoś
TwójCzarnyPan napisał/a:

Gówno prawda. Talibowie ruszyli dopiero jak Amerykanie się wycofali. To Afgańska armia spierdalała.
I przypomnę, że podobnie było w 1989 gdy wycofali się Sowieci.



Tak tak i afgańska armia porzuciła ciężarówki czolgi i helikoptery z flagą USA zwłaszcza ah61. Czy ty siebie kurwa słyszysz? 😂

[ Dodano 2024-06-21, 11:54 ]
A i uprzedzając bo się pewnie o to dojebiesz nie helikoptery tylko ŚMIGŁOWCE

[ Dodano 2024-06-21, 12:09 ]
cocktajl napisał/a:

Miłośnik kozojebców sie k***a znalazł.
Do zaorania z nimi. Ch*j im w dupe i siekiera w plecy.
A najwieksza zaraza to twoje kochane ruskie kmioty od ukrainy po kamczatke kozi wale.



Naucz się czytać ze zrozumieniem łbie zajebany propagandą żydowską.Ktoś wyrazi obiektywne zdanie na twój ulubiony zachód wykreowany przez ww. propagandę to musi oznaczać że wielbi kacapstwo czy jakieś inne gówno
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2024-06-21, 12:11
To rus

cy
zaatakowali.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-06-21, 12:25
mianas napisał/a:

Spytaj Tuska , Bodnara i Kamysza .. może Frasyniuka ew... to już się dzieje w PL ..



To się dzieje w PL, naprawdę?! Ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
Szach1994 2024-06-21, 12:30 4
Siriuz napisał/a:

Zdecydowanie pochwalam napierdalanie oligarchii a nie zwykłych ludzi. Cieszy mnie, że wyciągnęli wnioski.



Nie wydaje mi się a żeby załoga statku była oligarchami
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-06-21, 13:33
Czyżby jakaś broń była przeszmuglowana z wukrainy w ręce terrorystów?
Szok i niedoeierzanie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-21, 14:06
Szach1994 napisał/a:

Nie wydaje mi się a żeby załoga statku była oligarchami



Załoga statku nie była celem ataku. Wsiądą na ponton i spierdolą. Zresztą nawet gdyby zginęli, to dla oligarchy nie ma to większego znaczenia w przeciwieństwie do utraty pełnego kontenerowca.
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2024-06-21, 17:56
test4321 napisał/a:

Dziwne to... Ale gdyby amerykanie zrobili porządek w Jemenie, to zupełnym przypadkim zdobędą też kontrolę nad szlakiem handlowym prowadzącym do morza czewonego, dzięki czemu będą mogli zarabiać fortunę, pobierając opłaty od statków płynących tym szlakiem - czyli towary z Chin będą jeszcze droższe... ale spokojnie, europejczyk zapłaci, w końcu na dodatkowe podatki i opłaty pieniądze w kieszeni obywatela zawsze się znajdą.



Próbowali. Wraz z Arabią Saudyjską kilkanaści lat . Walili bombami, dronami i wojskami ladowymi i przegrali. Huti są jak Talibowie w Afganistanie. Niezwyciężeni.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-06-21, 19:07
Plast.patryk napisał/a:

Niedługo przypłynie demokrecja, to się skończą wybryki



No i już przypłynęła ta demokracja pewien czas temu i bombardowali tych Houthi i co? I nic, dalej atakują statki.
Zgłoś
Avatar
Senexu 2024-06-21, 23:08
bomba w bojlerze
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-06-22, 1:08 1
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Tak tak i afgańska armia porzuciła ciężarówki czolgi i helikoptery z flagą USA zwłaszcza ah61. Czy ty siebie kurwa słyszysz? 😂
A i uprzedzając bo się pewnie o to dojebiesz nie helikoptery tylko ŚMIGŁOWCE


A słyszałeś, że afgańską armię wyposażyły USA? W amerykański sprzęt, wyobraź to sobie. Szok, prawda?

[ Dodano 2024-06-22, 01:12 ]
Siriuz napisał/a:

Załoga statku nie była celem ataku. Wsiądą na ponton i spierdolą. Zresztą nawet gdyby zginęli, to dla oligarchy nie ma to większego znaczenia w przeciwieństwie do utraty pełnego kontenerowca.


Wiesz, co to ubezpieczenie? Te wszystkie statki i ich ładunki są ubezpieczone, ale w ruskich mediach nie mówili, to nie wiesz. Jedyny, dodatkowy koszt dla właściciela to wyższa składka, którą i tak przerzuca na klienta.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-22, 1:25 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Wiesz, co to ubezpieczenie? Te wszystkie statki i ich ładunki są ubezpieczone, ale w ruskich mediach nie mówili, to nie wiesz. Jedyny, dodatkowy koszt dla właściciela to wyższa składka, którą i tak przerzuca na klienta.



Ja pierdole, ale lewackie myślenie... nawet nie chce mi się tego tłumaczyć bo wiem, że nic z tego nie zrozumiesz.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-06-22, 1:46 2
Siriuz napisał/a:

Ja pierdole, ale lewackie myślenie... nawet nie chce mi się tego tłumaczyć bo wiem, że nic z tego nie zrozumiesz.


Że kurwa co? Co jest lewackiego w odszkodowaniu z ubezpieczenia i bilansie kosztów? To czysty kapitalizm. Dobrze o tym wiesz, ale jak kończą ci się argumenty to zawsze sięgasz do tego ostatecznego: wyzywasz wszystkich od lewaków i myślisz, że pozamiatane.
Lubisz się wywyższać, udajesz oczytanego, co wszystko wie lepiej niż my, biedni zmanipulowani przez lewackie media debile. A naprawdę jesteś zwykły jełop, co bezmyślnie powiela każdą bzdurę z internetu, byleby tylko była kontrowersyjna i koniecznie z alternatywnego źródła. A najlepiej z ruskiego, co nie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie