18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
MasterMefisto 2013-12-16, 21:36
0:35 wycieraczki to podstawa
Zgłoś
Avatar
giboN31 2013-12-16, 21:46
@ Bongman, będziesz kraby na pustyni łowił?
Zgłoś
Avatar
forpik 2013-12-16, 21:50 1
Przez pierwszą połówkę tego roku tak się bujałem na Czernickim.
Zgłoś
Avatar
d................5 2013-12-16, 21:59
Kiedy oglądam takie filmiki + inne ekstremalne sytuacje to już wiem jak w przyszłości będę się bawić jeśli zdobędę wystarczającą ilość pieniędzy.
Zgłoś
Avatar
forpik 2013-12-16, 22:01
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2013-12-16, 22:14
filmowane z motorówki
Zgłoś
Avatar
brutus1954 2013-12-16, 22:32 1
Cholerny Sztorm
Zgłoś
Avatar
tusiiaczek 2013-12-16, 22:59
youtube.com/watch?v=Dlw-psIYrgQ

Moje islandzkie klimaty
Zgłoś
Avatar
paco_x 2013-12-17, 1:22 2
zajebisty temacik.
Pierwsze spotkanie z falami to 6B na jachcie 28stop, cos kolo 9m.
Pozniej przelot przez Skagerak w zlej pogodzie do 8B, szczanie w sztormiak, bo nie ma jak zdjac, poczatkowo strach jak chuj, pozniej przechodzi....
Teraz marzeniem jest oplyniecie Hornu pod zaglem, ale wszyscy mi mowia, ze pojebalo mi sie na stare lata.
Zgłoś
Avatar
Podpiwek 2013-12-17, 7:49
kkndkkndkknd napisał/a:

mają silniki diesla i wycieraczki na mostku nawet żadna atrakcja, przy nieco mniejszych falach kutry rybackie przerobione na statki wycieczkowe w morze z Ustki wychodzą po czym stery dostają kilkuletnie dzieci.

przy 8 w skali Beauforta płynąłem na naszym szkoleniowym dwumasztowcu (Warszawska Nike) na żaglach(przyznaję zrefowanych deko ). Cała noc kilka kilometrów zrobiliśmy aż się o 5 rano kapitan zlitował i włączył silnik. Pokład zarzygany, my nieziemsko zmęczeni i świadomi przeżycia przygody, której nie zapomnimy nigdy.



Mam nadzieje, że kiedyś przeżyje przygode 1 miesiac na morzu, kocham statki, okręty, łodzie (wiedziałem że ktoś sie o to doczepi) morze, oceany od dziecka. Tylko szkoda ze nie mieszkam nad morzem, ale może się to zmieni. Żeby wygrać trzeba grać.
Zgłoś
Avatar
lolek15 2013-12-17, 21:03
Ja swoją przygodę z pływaniem zacząłem rok temu najpierw był 1 miesięczny rejs na Spitzbergen (wyspa wielkości województwa mazowieckiego i 3 tys mieszkanców). W tym roku latem to na promach polska-szwecja. I miałem takiego znajomego co już na bałtyku miał chorobę morską a było przed nami 7 dni rejsu. Ogólnie nic nie jadł non stop rzyganie, na północnym była 8 w skali beuforta i ostro dawało, powoli się reszta wykruszała. Grunt to robić nawet jak jest mało przyjemnie wtedy człowiek zapomina o chorobie najgorzej to się położyć wtedy jest niesamowita karuzela. Ale to kwestia przyzwyczajenia każdy na początku daje czadu. Pamiętam że najgorzej zawsze było w maszynie. Zapach paliwa oleju itd. Wysoka temperatura i tzw. brak odniesienia bo na mostku to się horyzont widzi a w maszynie uczucie jakby ktoś wrzucił do pudła i ze schodów zjebał. Co mogę powiedzieć o pływaniu praca dość fajna wstajesz rano o 7:20 idziesz umyć zęby odlac się i o 7:40 jesz śniadanie co chcesz jajecznica, jajka sadzone, szynek do wyboru do koloru, po śniadaniu fajeczka i idziesz do pracy na 8. Odprawa jest i robisz do 9:45 wtedy przerwa do 10:15 na kawę. Jak wracasz do roboty zostaje godzina do obiadu obiad jest o 11:15 po obiedzie wracasz do roboty na 13. Coś porobisz o 14:45 jest deser lub jakies ciastko i do 15:15 jest wolne. Kolacja o 17:15 i na ciepło pizza, pierogi, makaron itd. Później jest od 18 do 20 i koniec ale zazwyczaj się kończy już o 19. Tak jak wiadomo nie płaci się za jedzenie mydło proszek do prania lekarstwa wszystko na miejscu. Dziewczyną się też nie ma co martwic kontakt jest dobry na wielu statkach net a kontrakty maks 4 miesiące jak się swoje początkowe odbębni czyli jeden dwa rzuty po pół roku. Wady są takie że siedzisz z jednymi ludźmi ileś czasu i nawet jak Cię ktoś wkurwia trzeba z nim robic nie uciekniesz przed nikim bo razem idziecie na obiad razem siedzicie w messie i oglądacie telewizje. Zawsze się ktoś taki trafi ale tragedii też nie ma aż tak.
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2014-01-06, 20:03 18
Porzygałem się od samego patrzenia...

Zgłoś
Avatar
fiflok-siusiak 2014-01-06, 20:09 2
Zesrałbym się. To jest pewne.
Zgłoś
Avatar
tokario88 2014-01-06, 20:22
Tak się kiedyś czułem jak się kąpałem po pijanemu
Zgłoś
Avatar
petru23 2014-01-06, 20:26
od samego patrzenia mam chorobę morską
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie