18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Statystyka
S................i • 2017-09-26, 17:21
W wolnej chwili postanowiłem odwiedzić strony naszych kolegów z za oceanu i sprawdzić ich statystyki przestępstw. Z racji mojego ograniczonego języka angielskiego nie znalazłem najnowszych statystyk, ale stare też nie są. Z innymi już się podzieliłem i czas na was koleżanki i koledzy

Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-09-26, 20:12 2
Był taki rok, że w jednym ze stanów w USA pary pedalskie mogli adoptować dzieci. 90% tych dzieci było molestowanych i gwałconych, stąd wyszło że pedały to również pedofile więc nie powinni dostawać prawd do opieki nad dziećmi.
Zgłoś
Avatar
ex32 2017-09-26, 20:21 2
@Seki No napracowałeś się. Podasz jakieś wiarygodne źródła?
Zgłoś
Avatar
jackalski 2017-09-26, 20:49 6
Kłamczuszku, żeby nie powiedzieć kłamliwy chujku. Może prawdziwe dane, co?

ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2015/crime-in-the-u.s.-2015/tables/table-43

Nie wiem, czemu ludzie postują rzeczy, które są ewidentnym kłamstwem i to do tego tak łatwym do zweryfikowania.
Co nie zmienia faktu, że azjaci faktycznie są zajebiści..

DiKarpio napisał/a:

Obrazek



Biali według statystyk DOJ popełnili w 2015 w USA 68% gwałtów.
Masz coś do dodania?

d1abol napisał/a:

A teraz prosze o komentarz jakiegos lewaka



Proszę bardzo:
sprawdź dane na stronie FBI.
rok 2015 (który rzekomo ten kmiot skomplilował do wykresów):
ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2015/crime-in-the-u.s.-2015/tables/table-43

rok 2016:
ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2016/crime-in-the-u.s.-2016/tables/table-21

Zgłoś
Avatar
A................o 2017-09-26, 21:02 2
jackalski,

Weź lewaku, włamałeś się na stronę FBI i pozmieniałeś dane.
Zgłoś
Avatar
mateusos 2017-09-26, 21:08 2
AleDlaczego napisał/a:

Statystyki z 2014 pokazujące ilość z 11000 skazanych imigrantów w UK. Polacy to prawie 10% i wyprzedzają murzynów i muzułmanów. Tak tylko wrzucam.

Obrazek



Podaj to teraz w kolorach. I zapomniales o Anglikach
Zgłoś
Avatar
RasePL 2017-09-26, 21:21 1
no i chuj, jest na glownej, a ile w tym prawdy..?
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-09-26, 21:22 1
mateusos napisał/a:



Podaj to teraz w kolorach. I zapomniales o Anglikach



Tam jest o imigrantach jełopie. Jak mieli o Anglikach wspomnieć? A co do kolorów to jesteś opóźniony i kolorów potrzebujesz do zrozumienia tekstu?
Zgłoś
Avatar
S................i 2017-09-26, 21:25 1
Źródła są podane za grafikach, analfabetyczne chujki (nie wszyscy)
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2017-09-26, 21:32 17
jackalski napisał/a:

Kłamczuszku, żeby nie powiedzieć kłamliwy chujku. Może prawdziwe dane, co?

ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2015/crime-in-the-u.s.-2015/tables/table-43

Nie wiem, czemu ludzie postują rzeczy, które są ewidentnym kłamstwem i to do tego tak łatwym do zweryfikowania.
Co nie zmienia faktu, że azjaci faktycznie są zajebiści..

Biali według statystyk DOJ popełnili w 2015 w USA 68% gwałtów.
Masz coś do dodania?



Chłopie udowodniłeś, że czarni dokonują więcej przestępstw niż biali.
68% gwałtów... tak, biali dokonali 2,5 raza tyle gwałtów co czarni, to FAKT. tyle, że białych jest 6 razy tyle, co czarnych, więc, jeśli mieliby takie same skłonności do gwałtów, to powinni dokonać 6 razy tyle gwałtów co czarni, a wg tej tabeli, którą podałeś, współczynnik wynosi 2,5 razy.

Zabójstwa i spowodowanie śmierci. biali 45,9% (3908) czarni 51,1% (4347), przy takich samych skłonnościach białych i czarnych powinno wyglądać: BIALI 6000, CZARNI 1000.

Nie chce mi się dalej wymieniać, no jeszcze jeden przykład.

BIALI rabunki 44,4%
CZARNI rabunki 53,5%

Dziękuję nie mam pytań lewaku.
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2017-09-26, 21:48 9
jackalski napisał/a:

Może prawdziwe dane, co?



Dobra, to teraz patrzymy na en.wikipedia.org/wiki/Race_and_ethnicity_in_the_United_States
-Biali stanowią 72,4% społeczeństwa
-Czarni stanowią 12,6% społeczeństwa

Jeden murzyn przypada na 5,74 białych.

Porównując ze statystykami z tabeli 43A 2015 które podałeś:
-Biali dokonali ogółem 69,7% wszystkich przestępstw
-Czarni dokonali ogółem 26,6% wszystkich przestępstw

Jeden murzyn w więzieniu przypada na 2,62 białych.

Tak więc czarni są statystycznie 2,2 bardziej skłonni do popełniania przestępstw. A jakie są tego przyczyny? Nie wiem, ale się domyślam.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-09-26, 21:48 2
Seki,

Podajesz dane dla Nowego Jorku, potem z dupy ekstrapolujesz to na całą populację. Po drugie jak już zabierasz się za tłumaczenie to tłumacz to z sensem. Pierwszy graf przedstawia aresztowanych w wieku DO 18 lat, a nie 18-sto latków. Co do "zbrodniczego ataku" odsyłam do definicji słowa "zbrodnia". Termin "felonious assault" nie oznacza zbrodniczego ataku. Termin ten ma dużo szersze znaczenie, wybrałeś złe tłumaczenie z translatora. Ludność Nowego Jorku w tamtym okresie to około 25% Czarnych, 35% Białych, 40% reszty ras. jackalski podał kilka statystyk z FBI mówiących o większości zatrzymań na terenie KRAJU a nie MIASTA i w większości są to biali. Co więcej najwięcej napadów dokonują osoby ubogie. Nie ma za to podanego jakich czynów się dopuścili tj. czy ukradli chleb czy telewizor LCD.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2017-09-26, 21:53 4
AleDlaczego napisał/a:

Statystyki z 2014 pokazujące ilość z 11000 skazanych imigrantów w UK. Polacy to prawie 10% i wyprzedzają murzynów i muzułmanów. Tak tylko wrzucam.

Obrazek



W UK w 2016 roku w więzieniach przebywało 95 tysięcy skazanych, czyli Polacy to niewiele ponad 1% skazanych.

Liczba ludności na 2015 rok około 65 mln. Liczbę Polaków szacuje się na 1mln (raczej liczba zaniżona) co stanowi 1,5% populacji.
Rozumiesz??? 1,5% populacji ma 1% przedstawicieli w więzieniach (nie jeden procent z miliona, jeden procent wśród osadzonych).

Dziękuję lewaku nie mam pytań.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-09-26, 21:54 1
Hranipex,

Kolejny narodowy analfabeta. Przeczytałeś to co napisałem czy jak feministka zobaczyłeś coś co nie jest zgodne z twoją ideologią i dostałeś pierdolca?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2017-09-26, 22:00 5
Nie dostaje pierdolca...
Swoją zjebaną tabelką sugerujesz, że Polacy to całe zło w UK bo przewodzą w statystykach penitencjarnych (wśród imigrantów).
Podaj tabelę, gdzie będzie PROCENTOWY udział narodowościowy/rasowy wśród osadzonych. Tylko to odda stan faktyczny.

I jeszcze jedno, napisałeś, że wyprzedzają murzynów i muzułmanów, co jest kłamstwem choćby z jednego powodu.
Tabela pokazuje statystyki wśród skazanych imigrantów, a wśród Brytyjczyków jest od Huja murzynów i muzułmanów, których ta tabela nie obejmuje.

Nazwałeś mnie analfabetą... czuję się uprawniony do nazwania Cię amebą.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2017-09-26, 22:11 1
Prosiłem napisał/a:

Obrazek

Ciekawe jaki jest rozkład dóbr pomiędzy rasami - i czy po prostu czarni nie stanowią biedoty, która zawsze jest wylęgarnią przestępczości.


Brawo. Szkoda tylko, że tłuków jest przytłaczająca większość, matematyka ich fizycznie w szkole bolała i nie odróżniają korelacji od przyczynowości
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie