18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Złodziej zabrał kobiecie telefon komórkowy, więc ta chcąc się bronić uderzyła go.
Wściekły napastnik brutalnie pobił kobietę. Miejsce akcji Bertioga, na wybrzeżu São Paulo (Brazylia). Mężczyzna uciekł samochodem ofiary. Według lekarzy kobieta mogła stracić wzrok.


źródło

ukryta treść




Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2021-11-08, 13:40 5
Za każdym razem, kiedy oglądam takie sceny na sadolu, to z jednej strony śmiech mnie ogarnia a z drugiej przerażenie

Kobieta podczas napadu walczy o telefon, ciągnię się za motocyklem kurczowo trzymając torebkę

Co ludzie kurwa maja w głowach najebane ?

Mam telefon, ale chuj, do końca życia, będę ślepa. Ludzie za nic mają wartość właśnego życia. Lub nie przeglądają sadola
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-11-08, 14:08
W takiej dziczy chujowy telefon/samochód to +10 do bezpieczeństwa
Zgłoś
Avatar
KFCnigget 2021-11-08, 14:10 2
Driver19cm napisał/a:

Za każdym razem, kiedy oglądam takie sceny na sadolu, to z jednej strony śmiech mnie ogarnia a z drugiej przerażenie
Kobieta podczas napadu walczy o telefon, ciągnię się za motocyklem kurczowo trzymając torebkę
Co ludzie kurwa maja w głowach najebane ?
Mam telefon, ale chuj, do końca życia, będę ślepa. Ludzie za nic mają wartość właśnego życia. Lub nie przeglądają sadola



a może jednak cenią sobie swoje życie i wiedzą że bandytom nie powinno się ustępować choć na krok? Ty to pewnie byś się jeszcze wypiął a później zaprosił go na kolację
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-11-08, 14:25 1
W walce o telefon straciła wzrok i samochód... no warto było w chuj. Oni tam chyba wszyscy są głupi.

Swoją drogą, ciekawa ta ameryka łacińska. Kontynent gdzie 50% białych zmieszało się z murzynami i indianami, a oto macie efekt i kraj już po multikulti.
Bo kawałek na północ, jest USA gdzie jeszcze do niedawna właściwie traktowali białych i niebiałych. I co? Do niedawna władcy świata. Oczywiście teraz im też odpierdoliło i też przez multikulti kroczą ku upadkowi, ale to inna historia.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-11-08, 15:34 1
KFCnigget napisał/a:

a może jednak cenią sobie swoje życie i wiedzą że bandytom nie powinno się ustępować choć na krok? Ty to pewnie byś się jeszcze wypiął a później zaprosił go na kolację



Dlatego nigdy nie noszę przy sobie telefonu
Zgłoś
Avatar
Erqti 2021-11-08, 15:38
w Brazylii nie ma sadistica
Zgłoś
Avatar
łączemetale 2021-11-08, 19:19
Oj tam zaraz brutalnie
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-11-08, 21:47


Tyle w temacie.
To był Gołota.
Zgłoś
Avatar
Adam_WKLADAM 2021-11-08, 23:37
Aż miłz popatrzec jak lgbt babochłop dostaje namioastkę równouprawnienia
Zgłoś
Avatar
mariusz2 2021-11-21, 15:59
Teraz wyglada ładniej niż przed pobiciem.
Zgłoś