18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Stayin alive
Kominek1993 • 2017-09-18, 22:35
Nasi sąsiedzi z Zachodu wobec polityki migracyjnej Angeli coraz bardziej otwierają oczy. Już niedługo w każdym niemieckim mieście...



Jak chujowe, to... do pieca.
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2017-09-18, 23:50 8
0:22 dziadek Tuska!
Zgłoś
Avatar
o................o 2017-09-19, 0:01 8
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-09-19, 8:24 3
Ta chyba w tęczowych hełmach i stringach multi kulti im skutecznie zalepiła oczy, oni już nigdy żadnej sprawy nie wezmą w swoje ręce tylko będą grzecznie czekać co mama Angela każe
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-09-19, 8:45 8
Kominek1993 napisał/a:

Nasi sąsiedzi z Zachodu wobec polityki migracyjnej Angeli coraz bardziej otwierają oczy. Już niedługo w każdym niemieckim mieście...



jak na razie to niemieckie pedały już są obijane i opluwane na własnym podwórku, biali prawie nie mają dzieci a muzułmanie mnożą się na potęgę. Za parę lat większość armii i policji niemieckiej będą stanowili muzułmanie. Jak bym miał przyszłość niemiecką obstawiać to widzę raczej pedałów zrzucanych z dachów, burki i obcinane łby na ulicy.
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-09-19, 11:16 2
Typowy wybitny socjalista, wegetarianin, miłośnik psów, antykatolik i poganin, abstynent w dodatku pałający chorą miłością do zwierząt. Poza dość ciekawą i w wielu aspektach słuszna oceną żydów, to dla mnie ma generalnie ma same wady.
PS. Oczywiście po dokonaniu oceny "że nie możemy żyć razem" należało im zafundować własny kraj, jak Palestyna czy Madagaskar, a nie palić nimi kurwa w piecu. No ale lewacy już tam mają...
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-09-19, 11:31 2
Cytat:

Typowy wybitny socjalista, wegetarianin, miłośnik psów, antykatolik i poganin,



Nie tylko, nienawidził Junkrów, arystokracji, przemysłowców, inteligencji. Jego rewolucja miała charakter bolszewicki, zresztą wiele czerpał od Stalina np system obozów gdzie ludzi wykańczano praca. Niektórzy mówili że oba systemy rózniły się wartoscią życia ludzkiego, w niemczech było to około 5-7 marek tyle mógł zarobic robotnik zanim wykorkował, u bolszewików mierzono to iloscia wyrabanego drewna. Dziś z Hitlera chce sie zrobic wielkiego prawicowca, bo ninawidził zydów (jego nienawiść miała charakter ekonomiczny, zydzi byli kapitalistami).
Zgłoś
Avatar
Zcarg 2017-09-20, 7:52 3
chujowe do pieca
Zgłoś
Avatar
Kominek1993 2017-09-20, 9:53 1
Zcarg, Ty antysemito!
Zgłoś
Avatar
FralTral 2017-09-20, 11:51 1
Za adolfa zawsze Pifko
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-09-20, 12:01 1
W Niemczech kiedyś było tak zjebanie ze nawet Wermacht emigrował między innymi do Polski i Francji.
Zgłoś
Avatar
FralTral 2017-09-20, 12:02 1
POligon6 O jeja , jak można zrobić z niego prawicowca jak był nacinalistycznym socjalista - Amen.

Ja rozumiem że katolicka propaganda zmusza do naciągania faktów, i ich omijania (pedofila,rzez itd) bo w sumie naturalnie wszyscy którzy nie SA muslimami , z nimi walczą.

No ja osobiście bije się codziennie z trzema pociągami.

Satanizm, nacjonalizm, i anarchia,

Satanizm bierze góre naturalnie.

Raz, dwa kapitalizmu nienawidzę i ja.
trzy cztery szykujemy wam problemy
piec sześc Polski Cześć.
Zgłoś
Avatar
Pr0xYsad 2017-09-20, 18:25
Moglibyśmy walczyć z migrantami ołowiem
Zgłoś
Avatar
Timitum 2017-09-20, 18:40 1
@FralTral a wiesz, że Gandhi był nacjonalistą? I Nelson Mandela też?

Narodowy socjalizm (nazizm) nie był zły bo był narodowy, tylko był zły bo to był socjalizm. Najgorszy, totalitarny, nastawiony na centralne państwo które kontrolowało wszystkie aspekty życia, inspirowany Marksem socjalizm.
Fun fact: Mussolini był marksistą, i nawet się z tym nie krył.
Zgłoś
Avatar
domat1 2017-09-20, 19:33
Jako Polak wiem, jak to się dla nas kończyło na przełomie 1 000 lat.
Zgłoś