18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Staż użytkowników.
Sklasyk • 2018-02-27, 23:09
Witam, ostatnio prześladuje mnie kwestia stażu użytkowników sadola,

czy ktoś prowadzi ogólne statystyki - jaki procent tzw. "starych użytkowników" jest nadal częścią społeczności?

ja osobiście mało się udzielam, ale spędzam to conajmniej 1-2 godziny dziennie od prawie 10 lat - niedługo rocznica ;-) (jestem tu zarejestrowanyod 2008-03-10, 18:50, a przed tym kilka miesięcy byłem anonimowo), więc jestem tu prawie (w teorii) od początku, i nawet tacy wyjadacze jak Angel, lub Velture, są tu krócej ode mnie.. :wodka:

czy jest tu ktoś z równie długim stażem?

2018-02-28, 18:14
Ja też tu jestem od początku - tylko zapomniałem haseł do swoich dwóch poprzednich kont :D

2018-02-28, 18:24
Sklasyk,

Twój obozowy numer to 1409

Cytat:

uzytkownik/sklasyk,1409



Nie ma żadnych statystyk ale są usery ze starszym stażem którzy nas odwiedzają. Nawet właściciel i założyciel forum ma numer obozowy 2 :mrgreen:

2018-03-01, 00:11
_tyran_ napisał/a:

Ja też tu jestem od początku - tylko zapomniałem haseł do swoich dwóch poprzednich kont :D

czyli musiałeś mieś 15 lat jak tu trafiłeś :)

Pozdro

Angel napisał/a:

Sklasyk,

Twój obozowy numer to 1409

Nie ma żadnych statystyk ale są usery ze starszym stażem którzy nas odwiedzają. Nawet właściciel i założyciel forum ma numer obozowy 2 :mrgreen:



Dzięki za info, myślełem, że przede mną było trochę mniej osób, a jednak staż 10 lat, wcale nie jest taki unikalny ... :(

de...........ar
2018-03-02, 01:10
Wierny fan sadistica od 15 roku życia.

2018-03-02, 08:06
Tylko o co chodzi? :wtf:

Licytujemy się na staż?

Ja bym dał kryterium avatara. Mój jest najlepszy. Wygrałem, dziękuję. :krejzi:

Chyba, że chcesz kategorię "TAGI" to przegrywasz w przedbiegach:
"Tagi: urzytkownicy :: staż :: czas"
:wyj***ne:

2018-03-06, 02:52
Velture napisał/a:

Tylko o co chodzi? :wtf:



Czysta ciekawość, głównie chodzi o to, że za 4 dni już mi 10 lat tu jebnie :) A nie wiem kiedy to zleciało


Velture napisał/a:

Chyba, że chcesz kategorię "TAGI" to przegrywasz w przedbiegach:
"Tagi: urzytkownicy :: staż :: czas"



Kuuurwa, no tu się zesrało ;-) Ale tytuł dałem dobry