18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
metyoo Wczoraj 22:11
romek134 napisał/a:

Wypadki zdarzają się najlepszym. Na własne oczy widziałem jak Rocco na filmie przypadkiem w złą dziurę zapakował.



a kto powiedział, że przypadkiem?
Zgłoś
Avatar
Sraj1 Wczoraj 22:16
croyna napisał/a:

dobra, a tak w zasadzie to na czym polegał błąd? pod paletę równo wjechał



Kolejny mundry.
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce Wczoraj 22:19
croyna napisał/a:

dobra, a tak w zasadzie to na czym polegał błąd? pod paletę równo wjechał



Spójrz jak ,,równo" wjechał, jeden ząb poza paletą
Zgłoś
Avatar
Desmez Wczoraj 22:19 1
Rozstaw wideł był niewystarczający, dlatego się wyjebało
Zgłoś
Avatar
Rangraf Wczoraj 22:29 1
Wjechał dobrze, tylko nie tą stroną, co miał wjechać. Miał wjechać od lewej i rozstaw byłby ok, ale po ...uj rozkminiać. Wy..... o się i strata jest znacząca.
Zgłoś
Avatar
Megatrans666 Wczoraj 22:29 2
Ale bym mu wjebał!!!
Zgłoś
Avatar
hks1920 Wczoraj 22:33 3
Pokolenie debili
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu Wczoraj 22:39 1
romek134 napisał/a:

Wypadki zdarzają się najlepszym. Na własne oczy widziałem jak Rocco na filmie przypadkiem w złą dziurę zapakował.



Bzdura, nie ma czegoś takiego jak" zła dziura".
Zgłoś
Avatar
zbigniewz Wczoraj 23:11
U nas to codzienność
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel Wczoraj 23:18
Skurwysyn, tyle piwa zmarnować
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota Wczoraj 23:34 6
Wjechał dobrze, roztaw wideł nie pozwala na inny manerw. Musiałby zmienić roztaw wideł. Mamy tutaj dodatkowe dwie łyżwy, które służą (chyba) jako dodatkowe wsparcie w stabilizacji wózka, który może unosić towar nieco wyżej. Ja skłaniam się ku temu, że jakiś Ukrainiec źle skompletował towar, powinno być doje... folią stretch, żeby towar się nie przesuwał, a nie naklejony plasterek. Przeważyło na jeden bok, nieszczęście gotowe.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Wczoraj 23:50
StaryIdiota napisał/a:

Wjechał dobrze, roztaw wideł nie pozwala na inny manerw. Musiałby zmienić roztaw wideł. Mamy tutaj dodatkowe dwie łyżwy, które służą (chyba) jako dodatkowe wsparcie w stabilizacji wózka, który może unosić towar nieco wyżej. Ja skłaniam się ku temu, że jakiś Ukrainiec źle skompletował towar, powinno być doje... folią stretch, żeby towar się nie przesuwał, a nie naklejony plasterek. Przeważyło na jeden bok, nieszczęście gotowe.



Też uważam, że zostało źle ułożone - nawet widać te puste butelki, skrzynki z pełnymi były po lewej stronie palety. A te "łyżwy", to według mnie taki anty-down, czyli, żeby zawsze równo wjechać wózkiem w paletę.

Albo, mam jeszcze jedną teorię, bardziej dopracowaną - lewy tylny róg palety zakleszczył się o sąsiednią paletę.
Zgłoś
Avatar
Da_Ace Dzisiaj 0:41
mam nadzieje ze chociaz godzina sie zgadzala
Zgłoś
Avatar
willoo Dzisiaj 0:48
Fusek667 napisał/a:

Tych szczochów to nie szkoda, gorzej jakby to byl żywiec albo warka, lub atak chmielu!



nie pierdol, heineken dobre piwko.
Zgłoś
Avatar
krz30ychu Dzisiaj 2:14
Widzę, że tu sami eksperci od wózków...wjechał chujowo, te "widły" obok to stabilizator ręcznej sztaplarki/stackera/windy czy jak kto woli nazywać. Podobne znajdziemy w reachtruckach (nie wiem jak to zwie się po polsku, chyba wózek wysokiego składowania). Paleta jest pełna, ułożona normalnie. Błąd w sztuce polegał na tym, że uniósł paletę gdy ta haczyła o taki sam stabilizator po lewej stronie, pozostający wciąż na ziemi. Powinien unieść ją minimalnie i zobaczyć co jest grane, no ale zegarek był ważniejszy. Pewnie wybiła 21:37.
Zgłoś