18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Steven Tyler
cuurniprime • 2019-08-30, 1:59
Witajcie sadole, kojarzycie Aerosmith? A Stevena Tylera? Podczas koncertu wkurzył się z lekka na typa ze smartfonem, przerwał występ i powiedział co miał na sercu.



Podobna sytuacja miała miejsce podczas koncertu Adele kilka lat temu:
ukryta treść


Nigdy nie ogarnę jak można iść na koncert i marnować czas na filmowanie zamiast po prostu się bawić...
Zgłoś
Avatar
Voodoo69 2019-08-30, 16:44
osbiście myśle że nagrywanie na koncercie jest lamerskie ale kumpel mówił że był chyba rok temu albo dwa na koncercie aerosmith w Wawie i zapłacił za bilet 600zl, więc myślę ze jak biora takie pieniądze za taką robotę to chuj im do tego co kto robi na koncercie
Zgłoś
Avatar
Seksiaczek 2019-08-30, 16:52 1
gieie napisał/a:

Rodzice powinni wychowywać swoje dzieci aby na durni nie wyrosły, mądrzejsi zaś pouczają kretynów aby zachowywali się normalnie.
Czego nie pojmujesz ?
Masz po prostu słuchać mądrzejszych a nie zachowywać się jak przygłup bo masz wolny czas.
Jako, że tych mądrych jest coraz mniej to problem z baranami jest coraz większy , ot co.
Tak więc trzeba pouczać i tłumaczyć , że są jakieś normy w życiu i jako bombelek którego madka nie wychowała powinieneś tych norm przestrzegać.



Nagrywanie lub robienie zdjęć na koncercie zespołowi muzycznemu to nie zachowywanie się kretyńsko . Ludzie chwalą się swoim życiem czy sukcesami przed znajomymi od zawsze,żeby zapunktować w hierarchii. Możesz to uznawać za głupie,ale taka jest rzeczywistość. Normy w społeczeństwie wraz z upływem lat się zmieniają,kiedyś facet noszący krótkie spodnie byłby wyśmiany,a dziewczyna w obcisłych spodniach zostałaby nazwana kurwą. Czasy się zmieniają,pojawiają się nowe technologie i takie konserwatywne mądrale jak ty muszą je zaakceptować.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-08-30, 17:10 2
Kurwa, byłem na koncercie, zrobiłem sobie parę fotek, nagrałem jedną solówkę na gitarze, stałem w miejscu gdzie nikomu tym nie przeszkadzałem, poza samym biletem mam teraz dodatkową pamiątkę, i chuj komukolwiek do tego? Jak ktoś stoi i nagrywa 5 minut zasłaniając wszystkim w koło to rozumiem, ale bez przesady. I nie, nigdzie tego nie wstawiałem, nawet na fejsika, mam w swoim archiwum i chuj.
Zgłoś
Avatar
mrfreak16 2019-08-30, 19:12
Różnie z tym jest. Ja generalnie nagram 2 3 piosenki po kilka sekund, cykne kilka fotek i będzie co wspominać kiedyś bo to zostanie. Zupełnie inna rzeczą jest nagrywać cały koncert czy też robić z tego snapa, niestety ludzie w tym drugim kierunku zmierzają gdzie trzeba się pochwalić przed znajomymi by móc się liczyć... Przykre ale prawdziwe
Zgłoś
Avatar
gieie 2019-08-30, 23:18 2
Seksiaczek napisał/a:

Nagrywanie lub robienie zdjęć na koncercie zespołowi muzycznemu to nie zachowywanie się kretyńsko . Ludzie chwalą się swoim życiem czy sukcesami przed znajomymi od zawsze,żeby zapunktować w hierarchii. Możesz to uznawać za głupie,ale taka jest rzeczywistość. Normy w społeczeństwie wraz z upływem lat się zmieniają,kiedyś facet noszący krótkie spodnie byłby wyśmiany,a dziewczyna w obcisłych spodniach zostałaby nazwana kurwą. Czasy się zmieniają,pojawiają się nowe technologie i takie konserwatywne mądrale jak ty muszą je zaakceptować.


Sukcesami nikt się chwalić nie musi.
Pójście na koncert, żarcie w restauracji lub wycieczka nad morze to nie sukces.
Ludzie po prostu nie mając nic chcą się dowartościować zamieszczając takie fotki lub fotografując żarcie w jakiejś knajpie.
Z gówna chcą coś ukręcić ale to nie zmienia faktu, że są płytcy i głupi.
W hierarchii kretynów i ich płyciutkiego światka mogą brylować ale w realnym życiu nadal są "0" i żadne fotki, filmiki tego nie zmienią.

Słuchając niekiedy w pracy te blondyny co to w Chorwacji były z bombelkami itp po prostu mam odruch wymiotny, nie z zazdrości tylko z racji, że znam dziadów dokładnie i wiem, że przez rok kredyt za ten tygodniowy pobyt będą spłacać.
Ja w gotówce, w kieszeni mam więcej niż oni tam wydali, to co, mam im zawartość portfela pokazać aby pozycję swoją podnieść ?
Przecież to bez sensu.
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2019-08-31, 10:49 3
Och, ach, jacy mądrzy ludzie tutaj. Gdybyście wszyscy, i mówię do tych, którzy negują nagrywanie koncertów i chwalenie się tym, byli tacy górnolotni i w ogóle ponad wszystkimi przyziemnymi sprawami, tak jak zresztą sugerujecie, w chuju mielibyście to co ludzie robią ze swoim życiem, jak je prowadzą i tym bardziej co wstawiają do internetu. Zaś prawda jest taka, że wasza mądralińska egzystencja jest chuja warta, dlatego musicie interesować się życiem obcych dla siebie ludzi, oceniać ich oraz pouczać Tylko to sprawi, że poczujecie się troszkę lepiej.. Jebane ameby, tfu.
Zgłoś
Avatar
Maciejus16 2019-09-01, 14:31
Najlepsze jest to, że oba filmikj też ktoś nagrywał na koncercie, inaczej byśmy tego nie mogli obejrzeć. A ten na koncercie Adele jeszcze wiwatuje jak ona ich opierdala a sam z telefonem w łapie stoi
Zgłoś