18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Steven Tyler
cuurniprime • 2019-08-30, 1:59
Witajcie sadole, kojarzycie Aerosmith? A Stevena Tylera? Podczas koncertu wkurzył się z lekka na typa ze smartfonem, przerwał występ i powiedział co miał na sercu.



Podobna sytuacja miała miejsce podczas koncertu Adele kilka lat temu:
ukryta treść


Nigdy nie ogarnę jak można iść na koncert i marnować czas na filmowanie zamiast po prostu się bawić...
Zgłoś
Avatar
Byku35 2019-08-30, 2:50
to tak jakbym powiedział pracodawcy nie chcę wypłaty
Zgłoś
Avatar
saves 2019-08-30, 7:16 4
Kiedyś byłem na koncercie Jarra na warszawskim Torwarze. Cyknąłem parę fotek, krótki filmik i bawiłem się. Obok stała pani, która przez cały koncert uważnie wpatrywała się w ekran telefonu, by jej muzyk z kadru nie wyszedł. Tępa dzida.
Zgłoś
Avatar
lateralustool 2019-08-30, 7:25 6
Myślę że ludzie robią to dla draki może nagra jak artysta się wyjebie albo nogę skręci tak czy inaczej 99% filmików z koncertów z komórek nie nadaje się do słuchania
Zgłoś
Avatar
gralix95 2019-08-30, 7:56 26
Bo teraz to instagramy i inne fejsbuki z lajkami jako najwyższa życiowa wartość w centrum. I tępe dzidy tym żyją
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-08-30, 8:08 1
jedna i druga akcja nagrana w pionie, a więc przez jakiś hipokrytów co wstawiają na YT swoje nagrania "hłe, hłe, hłe dostał zjeba od gwiazdy za nagrywanie, beka"...
Zgłoś
Avatar
nynek345 2019-08-30, 8:14 9
Teraz nie chodzi o to by być na koncercie. Teraz chodzi o to by pokazać wszystkim, że jest się na koncercie. To samo tyczy się jedzenia w lepszej knajpie, gdzie schabowego przygotują na 10 sposobów, łącznie z przepisem od mamy. Kto normalny publikuje zdjęcia co jadł i gdzie? Mamy taki internetowy wyścig szczurów w kategorii kto ma lepiej i jest bardziej światowy. Dopóki portale typu facebook, instagram i inne gówno istnieją, takie próby bycia zauważonym w wirtualnym świecie nie przestaną być na topie.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-08-30, 8:16 1
Dawno nie słuchałem Aerosmith.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-08-30, 11:18 3
@up, A ja nigdy, nie mój typ muzyki ale ten koleś mu dobrze powiedział, nie po to się, kurwa, przychodzi na koncert żeby filmiki robić, wiecie ile tam może być panienek? ludzie marnują czas na takie coś zamiast się bawić na koncercie, słuchać ulubionej muzyki, wykosić autograf, zaruchać, poskakać trochę jak debil. Eh...
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2019-08-30, 14:04 1
Chciałem zauważyć, że ten Pan ma 71 lat.
Zgłoś
Avatar
Stonka 2019-08-30, 14:33
A ja myślałem, że Aerosmith przestali koncertować.
Zgłoś
Avatar
Ryuuchi 2019-08-30, 14:48 3
Tak po prawdzie chuj mu do tego co inni ludzie robią. Jeden nagrywa sobie koncert, inny zapina laskę w kiblu, a jeden rzyga gdzieś po kącie.
Zgłoś
Avatar
Seksiaczek 2019-08-30, 14:53 2
jesli mam prawo tam nagrywać to chuj wam wszystkim do tego,że będę to robił i tym gwiazdeczkom tez. Może chce mieć jakąś pamiątkę czy inne gowno. Zajmijcie się własnym życiem,a nie pouczacie innych co maja robić w wolnych chwilach i jak się maja bawić głupie chuj
Zgłoś
Avatar
gieie 2019-08-30, 15:25 6
Seksiaczek napisał/a:

jesli mam prawo tam nagrywać to chuj wam wszystkim do tego,że będę to robił i tym gwiazdeczkom tez. Może chce mieć jakąś pamiątkę czy inne gowno. Zajmijcie się własnym życiem,a nie pouczacie innych co maja robić w wolnych chwilach i jak się maja bawić głupie chuj



Rodzice powinni wychowywać swoje dzieci aby na durni nie wyrosły, mądrzejsi zaś pouczają kretynów aby zachowywali się normalnie.
Czego nie pojmujesz ?
Masz po prostu słuchać mądrzejszych a nie zachowywać się jak przygłup bo masz wolny czas.
Jako, że tych mądrych jest coraz mniej to problem z baranami jest coraz większy , ot co.
Tak więc trzeba pouczać i tłumaczyć , że są jakieś normy w życiu i jako bombelek którego madka nie wychowała powinieneś tych norm przestrzegać.
Zgłoś
Avatar
J................o 2019-08-30, 16:32
Przeciez ladnie mu powoedzial, jak na gwiazde przystalo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie