18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
BlackMamba 2011-01-25, 18:32 24
'Stiuardessa'

A jakbyś miał angielski w szkole to byś na niego chodził ?
Zgłoś
Avatar
Rufi 2011-01-25, 18:37 1
Tagi też takie wypasione
Tagi: samolit :: stiuardessa :: pupa
samoliot??
Zgłoś
Avatar
dziubasek00 2011-01-25, 20:27
nie stac cie, nawet jakby milion takich pracowalo w LOT, to bys nigdy nie latal
Zgłoś
Avatar
wydrunio 2011-01-25, 20:28 3
Fapfapowcy! broń w dłoń!
Zgłoś
Avatar
shavo 2011-01-25, 21:53 1
Nie macie się czego czepiać? Gimbusiarstwo jebane, pierdoleni ynteligenci. Zasrana szlachta. Co innego ortografy, przypierdalanie się do nich rozumiem i popieram ale nie każdy, kurwa, musi wiedzieć jak napisać słowo pochodzącego z obcego języka w jego pierwotnej formie. 'Komputer' też nie jest polskim wyrazem a żaden z was, cioty, nie pisze 'computer'.
Zgłoś
Avatar
manfret 2011-01-25, 21:55 1
A juz myslalem ze jak sie schyli to kutas wyskoczy....
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2011-01-25, 21:58 4
Rufi napisał/a:

Tagi też takie wypasione
Tagi: samolit :: stiuardessa :: pupa
samoliot??



Widać Robert Burneika też przegląda sadistica.
Zgłoś
Avatar
chetek 2011-01-25, 22:01
Tagowanie perfekcyjne. Kurwa. :|
Zgłoś
Avatar
Rufi 2011-01-25, 22:12 1
LegendarnyZiom, Wiesz że mi też to do głowy przyszło?

4.8. Tagi powinny być pisane w języku polskim przy użyciu polskich liter (ź, ć, ń i in.).
Tagi są po to żeby łatwo można było materiał odnaleźć. Ale skąd taki np. @shavo może o tym wiedzieć skoro nigdy nic nie szukał ani nie wrzucił.
A potem problem "szukałem i nie znalazłem" pewnie że tak skoro w tagu jest "samoliot"
Zgłoś
Avatar
power-3 2011-01-25, 22:41 1
@shavo
Nie każdy musi wiedzieć, ale sprawdzić powinien umieć każdy, google i słowniki nie gryzą, a słowo "Komputer" jest spolszczeniem angielskiego "Computer" jest ono jak najbardziej poprawne i znajduje się nawet w słowniku języka polskiego. Innymi słowy jesteś pierdolonym "yntelygentem" o którym wspomniałeś i tylko Ci się wydaje, że się znasz.
Zgłoś
Avatar
sirios 2011-01-25, 22:44 11
gif z filmu Fly Girls
ta pani to Jesse Jane

nie ma za co

Edit: tzn chce piwo!
Zgłoś
Avatar
joorass 2011-01-25, 22:52
jest dupcia, nie mam zastrzeżeń ;D
Zgłoś
Avatar
shavo 2011-01-25, 23:05 2
power-3 napisał/a:

@shavo
Nie każdy musi wiedzieć, ale sprawdzić powinien umieć każdy, google i słowniki nie gryzą, a słowo "Komputer" jest spolszczeniem angielskiego "Computer" jest ono jak najbardziej poprawne i znajduje się nawet w słowniku języka polskiego. Innymi słowy jesteś pierdolonym "yntelygentem" o którym wspomniałeś i tylko Ci się wydaje, że się znasz.



To nie jest kwestia tego czy się znam czy nie, tylko tego co się przyjęło. W języku polskim (chyba) nie ma jednego wyrazu określającego babkę rozwożącą żarcie po samolotach. Został on zapożyczony z języka angielskiego, nie widzę więc przeciwwskazań, żeby zapisywać go fonetycznie. Mimo tego co piszę, sam na pewno pisałbym 'stewardessa' ale nie można od wszystkich wymagać, że będą to robić, skoro ten wyraz jest bardzo popularny w języku POLSKIM. Co innego jeśli mówilibyśmy o 'make-upie' i 'imagu', wyrazach, które tak chętnie stosują spedaleni projektanci mody. Moim zdaniem akurat to, jedno jebane słowo, nie musi być zapisywane w sposób oryginalny . Ale to tylko moje pierdolenie, nikt nie musi się z tym zgadzać i nie mam zamiaru nikogo przekonywać i jeszcze raz podkreślam, że wcale nie mam się teraz za profesora polonistyki a to co tu pierdolę opieram tylko i wyłącznie na swoich przeczuciach i przemyśleniach. A jeśli są chujowe no to mój problem, nie wasz
Zgłoś
Avatar
G................y 2011-01-26, 0:17
Sralnik niczego sobie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie