18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Odruchowo włączyłem sobie TVN24 żeby zobaczyć jakie pierdoły znowu opowiadają. Oczywiście temat- Ukraina i podział na wpływy Moskwa-Bruksela.

Oglądając to doszedłem do wniosku-

100tys Ukraińców domagających się ZSRE jest głosem całego narodu ukraińskiego.

100tys Polaków na marszu w Warszawie jest tylko "nieliczącą się grupą radykałów".

Jeszcze im ta unia dupą wyjdzie.
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-11-25, 21:55
Dorquba napisał/a:

100tys Ukraińców domagających się ZSRE jest głosem całego narodu ukraińskiego.

100tys Polaków na marszu w Warszawie jest tylko "nieliczącą się grupą radykałów".

Ot, Ukraina slabiej zaludniona jest.
Zgłoś
Avatar
orwell14 2013-11-25, 22:09
@up

Pewnie dlatego jest większa o prawie 10mln od Polski,a Stolica jest niemal 2 razy większa?
Tak, sprawdziłem w wikipedii.

Stolica rzecz jasna Ukrainy od polskiej.
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2013-11-25, 22:13
BongMan napisał/a:

I wydaje mi się, że to będzie początek trzeciej wojny światowej, bo szwabstwo kurwica weźmie, jak nie będą mogli dalej rozkazywać całej Europie.



Po upadku ZSRR nie było wojny światowej. Jest możliwy scenariusz wybuchu z powodu nie wypłacalności jakiś państw (dlatego między innymi Hitler wywołał II wojnę światową). Jeżeli już dojdzie do wojny światowej to raczej dzięki hameryce i żydom atakującym kraje ciapaków. W końcu się wszystkie złączą i będą trudnym rywalem dla świata, który chcąc nie chcąc będzie musiał hameryce pomóc.
Zgłoś
Avatar
riczardson 2013-11-25, 22:36
@Kuriki
Polecam poczytać książki o tematyce II wojny np. Kompanie Braci czy biografię D. Wintersa. Kilka razy pisano tam, że żołnierze doskonale zdawali sobie sprawę, że po drugiej stronie barykady są ludzie tacy jak oni, że w innych okolicznościach mogliby się z nimi nawet zaprzyjaźnić.
Zgłoś
Avatar
maniekk88 2013-11-25, 23:25
a co z milionem Polaków chcących referendum w sprawie 6-latków?
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-11-25, 23:32
Ptoon napisał/a:

Napierdalacie tak bez opamiętania na tę unię, a gdyby nie unia to Ukraina w ogóle nie patrzyłaby na zachód, a już na pewno nie w stronę Polski. Ukraińcy (przez propagandę) nie lubią Polaków i wolą być z ruskimi, którzy wyjebali ich po stokroć razy więcej niż Polacy kiedykolwiek mogli. Dziwne to, ale tak już mają ci nasi wschodni sąsiedzi.



Chuj i bzdura. Nawet nie masz pojęcia dlaczego tak jest. Zachodnia część Ukrainy zamieszkana jest w głównej mierze przez Rosjan, i to oni mają wyprane mózgi. Reszta jest w porządku : ).
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-11-26, 1:49 2
@andrewerty

Cytat:

chyba cie popierdoliło do reszty
ue to sztuczny twór na gównianych nogach które niedługo rozjadą się na boki
to jest pierdolone lewactwo które zadłuża się na wszystkie możliwe sposoby żeby kiedyś z hukiem zbankrutować.
jak wg ciebie to nam służy bardzo dobrze to gratuluję kurwa, idz sobie pooglądaj tvn może jeszcze powiedzą coś o plusach bycia w unii



No brawo doczepiłeś się do jednego zdania i napisałeś co wiedziałeś. Jest napierdalanie na unie, jest "lewactwo", jest tvn.
Jeżeli chcesz wiedzieć jakie jest moje zdanie na ten temat to unii jako takiej nie popieram, do lewactwa najdalej mi jak to tylko możliwe, a tvn oglądam o 19 tylko po to żeby się pośmiać. Twój post to tylko zasłyszane frazesy, których nie rozumiesz, a piszesz tylko dlatego, że tak tu gdzieś przeczytałeś. Zobaczyłeś, że ktoś nie krzyczy głośno 'chuj w dupę unii' to od razu zaklasyfikowałeś jako coś złego i zacząłeś mnie obrażać. Tępyś pan, mądrzy ludzie czytają ze zrozumieniem i potrafią analizować na więcej niż jednym poziomie. Ja tu mówię o geopolityce, a ty z tego twojego bełkotu wynika, że o tym, że UE jest strukturalnie nieudolna. No racja jest, ma też beznadziejną politykę fiskalną, ale po co z tym do mnie?

Ja uważam, że Polska została rozkradziona, ma takich obywateli jak ty i jest za słaba, żeby grać sama na arenie międzynarodowej. Dlatego UE jest potrzebne, bo z rozkradaniem przez Niemców da się walczyć, a z rozkradaniem przez Rosjan w naszym położeniu geopolitycznym nie. Więc z dwojga złego lepsze UE. Znając Polską historię potrafię sobie wyobrazić wiele gorszych i mniej perspektywicznych scenariuszy niż Polska w UE. Tłumacząc na twój język, nie cały chuj w dupę unii, tylko tak z pół chuja w dupę unii.

@astmuus

Jak patrzysz na mapę to zachód jest zazwyczaj po lewej, a wschód po prawej (prawa to ta, którą na 85% piszesz). Tak więc na Ukrainie zachód w kilku ostatnich wyborach głosował na kandydatów proeuropejskich, a wschód na kandydatów prorosyjskich. Co nie zmienia faktu, że na Wołyniu mordowali Polaków i do teraz w zachodniej Ukrainie są silne tendencje antypolskie.
Zgłoś
Avatar
peaceBro 2013-11-26, 19:21
Doszedł kolejny przypadek potwierdzający to zjawisko:

100 tyś Hoffmana > 1.5 mld 'Wielkiej afery korupcyjnej'
Zgłoś