18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Odruchowo włączyłem sobie TVN24 żeby zobaczyć jakie pierdoły znowu opowiadają. Oczywiście temat- Ukraina i podział na wpływy Moskwa-Bruksela.

Oglądając to doszedłem do wniosku-

100tys Ukraińców domagających się ZSRE jest głosem całego narodu ukraińskiego.

100tys Polaków na marszu w Warszawie jest tylko "nieliczącą się grupą radykałów".

Jeszcze im ta unia dupą wyjdzie.
Zgłoś
Avatar
nutowsky 2013-11-25, 18:05 30
Korwin dobrze mówi, że w tej uni to banda idiotów, większa niż u nas.
Zgłoś
Avatar
necrofallus8 2013-11-25, 18:06 15
No co ty nie krytykuje się unii gejropejskiej...
Zgłoś
Avatar
wojtek95do 2013-11-25, 18:10 1
Spokojnie, jeszcze troszkę, a większość narodów ogarnie dupę i wyjdzie z UE, a raczej z ZSRE
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-25, 18:19 18
@up
I wydaje mi się, że to będzie początek trzeciej wojny światowej, bo szwabstwo kurwica weźmie, jak nie będą mogli dalej rozkazywać całej Europie.
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-11-25, 18:40 1
100 tyś muzłumanów modlących sie do alllaha jest tylko bandą pojebów.
Zgłoś
Avatar
Dorquba 2013-11-25, 18:50 2
FrasQs napisał/a:

100 tyś muzłumanów modlących sie do alllaha jest tylko bandą pojebów.



nie chce się dopierdalać, ale jak kurwa piszesz skrót od słowa "osiedle" to piszesz oś.? Dziesięć tys. a nie tyś.- tak jak łacina- łac. a nie łać.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-11-25, 18:58
Dorquba napisał/a:

Jeszcze im ta unia dupą wyjdzie.


Mi to już zaczęła

nutowsky napisał/a:

Korwin dobrze mówi, że w tej uni to banda idiotów, większa niż u nas.


No część tam się z głupich ludzi składa ale kilku jest takich co po protu ich sposobem na wzbogacenie się jest wciskanie ludziom kitu.

Nie każdy socjalista jest głupi- niektórzy są tylko na pokaz by na tym zarobić.

BongMan napisał/a:

I wydaje mi się, że to będzie początek trzeciej wojny światowej, bo szwabstwo kurwica weźmie, jak nie będą mogli dalej rozkazywać całej Europie.


Wojna światowa? Serio? W tych czasach? Wydaje mi się, że gdyby do takiej wojny jakimś cudem doszło to w życie weszłyby te scenariusze:
Scenariusz 1) Ludzie totalnie rozleniwieni ale też przywiązani do spokoju i braku wojen, mający wręcz awersję do tego, wywarli by presję na rządy, które sobie wojnę wydumały i konfliktu zbrojnego by nie było. Wyobraź sobie; pierdyliardy ludzi wyłazi na ulice z transparentami o treści np "sami sobie idźcie strzelać, precz od nas i naszych domów". I komu wciskać kit, że wojna potrzebna i złe terrorysty atakują, gdy w, przyjmijmy, każdym cywilizowanym kraju ludzie każą się odpierdolić od siebie? Żołnierzom co najwyżej.

Scenariusz 2) Skoro już kompletnie tym kilku osobom na świecie odjebało, to wciśnięte zostaną czerwone guziczki i nagle na planecie pojawi się kilka grzybków atomowych. I już nie będzie o co wojny toczyć... Nawet nie będzie kto miał tego robić...

Kurczę, no za diabła nie chce mi się wierzyć, że w dzisiejszych czasach może być coś takiego jak wojna światowa. Większość ludzi chce żyć w pokoju i nie da sobie wmówić, że wojna jest konieczna bo złe ludzie z innego kraju atakujo. Ludzie mają znajomych w innych krajach, rodzinę, utrzymują z nimi kontakty... Nie uwierzą, że nagle jedni drugich chcą pozabijać (a to jedyny logiczny pretekst do wojny)

Co najwyżej mogą być fochy międzynarodowe i zabawa z zakazami handlu jeśli się ktoś na kogoś obrazi
Zgłoś
Avatar
Dorquba 2013-11-25, 19:04 2
@up W tych czasach nie ma zagrożenia wojną? W 1815 też myśleli że już koniec. W 1918 znowu myśleli że już koniec. W 1945 już nikt nie chciał wojny. A wojny nadal są i będą. Nikt ci na ulice nie wyjdzie, jeśli odpowiednio nakręcisz społeczeństwo, ba- samo będzie się pchać na front.

Wątpię żeby jakikolwiek kraj chciał użyć broni atomowej. Przykład- głowica z Moskwy na New York. W odpowiedzi głowica leci na Moskwę. No chyba że jak już wojna będzie całkowicie przegrana pod koniec, to ten co przegrywa jej użyje. Ale na początku nikt nie będzie odpalał swoich rakietek atomowych.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-11-25, 20:02
Napierdalacie tak bez opamiętania na tę unię, a gdyby nie unia to Ukraina w ogóle nie patrzyłaby na zachód, a już na pewno nie w stronę Polski. Ukraińcy (przez propagandę) nie lubią Polaków i wolą być z ruskimi, którzy wyjebali ich po stokroć razy więcej niż Polacy kiedykolwiek mogli. Dziwne to, ale tak już mają ci nasi wschodni sąsiedzi. Dlatego potrzebna jest unia jako wiele narodów naraz. Dlaczego Ukraina jest potrzebna Polsce to odsyłam do koncepcji Piłsudskiego.
Unia w wielu kwestiach zdaje egzamin jako wielki międzynarodowy projekt i geopolitycznie służy nam bardzo dobrze. Ja wiem, że biurokracja, głupie przepisy, wyzysk, przepływ kapitału, gówniane ideologie multikulti, ale to są rzeczy, z którymi my jako naród możemy walczyć w ramach unii. Gdybyśmy nie byli w unii to cwaniaczki z prlowskim rodowodem od razu by nas umieściły gospodarczo w strefie wpływów kremla. Ukraina ma podobny problem.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-25, 20:25
Ptoon napisał/a:

nie lubią Polaków i wolą być z ruskimi, którzy wyjebali ich po stokroć razy więcej niż Polacy kiedykolwiek mogli.


No, ale Unia ich wyjebie jeszcze bardziej. Tak jak nas...

Kuriki, w sumie masz rację, trochę się rozpędziłem z tą wojną światową. Jednak jakby UE się rozpadła i takie małe kraje jak Belgia, Holandia, Czechy, Słowacja, itd. zaczęłyby się szwabom sprzeciwiać i już nie dawałyby się doić, to kto wie, czy fryce nie zrobiłyby im blitzkriegu, a pozostałe kraje, takie, które coś znaczą i mogą, totalnie by tego nie olały, żeby sobie nie robić problemów.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-11-25, 20:37
@BongMan

Cytat:

No, ale Unia ich wyjebie jeszcze bardziej. Tak jak nas...



Śmiem wątpić. Ostatnio minęło 80 lat od Wielkiego Głodu na Ukrainie. Nie wiem jak unijni urzędnicy, utożsamiani tutaj tylko i wyłącznie ze szwabami, mieliby się natrudzić żeby zagłodzić 5 mln osób.
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-11-25, 21:13 6
Ptoon napisał/a:

Unia w wielu kwestiach zdaje egzamin jako wielki międzynarodowy projekt i geopolitycznie służy nam bardzo dobrze.


chyba cie popierdoliło do reszty
ue to sztuczny twór na gównianych nogach które niedługo rozjadą się na boki
to jest pierdolone lewactwo które zadłuża się na wszystkie możliwe sposoby żeby kiedyś z hukiem zbankrutować.
jak wg ciebie to nam służy bardzo dobrze to gratuluję kurwa, idz sobie pooglądaj tvn może jeszcze powiedzą coś o plusach bycia w unii
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-11-25, 21:16
Dorquba,
Dorquba napisał/a:

W tych czasach nie ma zagrożenia wojną? W 1815 też myśleli że już koniec. W 1918 znowu myśleli że już koniec. W 1945 już nikt nie chciał wojny. A wojny nadal są i będą. Nikt ci na ulice nie wyjdzie, jeśli odpowiednio nakręcisz społeczeństwo, ba- samo będzie się pchać na front.



Ale w tych czasach gdy jest globalizacja tak duża, ludzie raczej zwyczajnie zdają sobie sprawę, że w np Niemczech są ludzie tacy jak oni, którzy nie są wrogo nastawieni, to się nie da tak łatwo nakręcić ludności na wojnę.

Jak facet wraca z pracy, odpala grę mmo i się ze swoją gildią bawi (a w gildii jest wielu ludzi z wielu krajów) to na 100% nie uwierzy politykowi, który wyjdzie na mównicę i będzie bełkotał o wojnie.

Gdy grupa ludzi wróci właśnie z podróży z innych krajów to tak samo nie uwierzy w to, że cywile z którymi pili i się wygłupiali kilka tygodni wcześniej, dzisiaj dostali pierdolca i idą strzelać do tych znajomych co wrócili do siebie.

Albo na forach zagranicznych ludzie ze sobą gadają i w takim wypadku też nie uwierzą, że nagle po drugiej stronie łącza koleś z którym się ktoś plikami wymieniał, którego szkice komentował i który go zaprosił do siebie, nagle oszalał, chwyta za karabin i idzie zabijać znajomych z innych krajów.

Toż żeby wcisnąć kit o wojnie koniecznej każdemu to by się politycy musieli w magów zmienić i zrobić magiczne pranie mózgu.

Na wojenny kit nabrać się mogą co najwyżej szaleni starcy, walnięci fanatycy i dresy co to na blokach malują "buk chonor oiczysna"
Zgłoś
Avatar
ryzu 2013-11-25, 21:40
a mi się wydaję, że zerżnąłeś stąd facebook.com/RuchNarodowy.net lub jesteś adminem fanpejdza pozdrawiam
Cytat:

100 tys Ukraińców na Majdanie, domagających się wejścia do Unii, to głos narodu.
100 tys Polaków na Marszu Niepodległości to garstka
ekstremistów.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie