18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
zaniek123 2015-12-17, 15:34 4
Znowu Wałęsa z górnikami i stoczniowcami ruszy ratować Polskę! A, nie przecież to już wszystko sprzedali.
Zgłoś
Avatar
sir_Alex 2015-12-17, 17:54 2
up

tylko Petru nas uratuje
Zgłoś
Avatar
rurkowiec 2015-12-17, 20:24
moje miasto, kocham te miasto
Zgłoś
Avatar
S4ndal 2015-12-18, 18:22
Ciekawe czy pan prezydent ich ulaskawi ?:<
Zgłoś
Avatar
K................t 2015-12-19, 3:55 5
Nie chce nic mówić, ale to chyba my, Polacy, jesteśmy podludźmi, skoro od lat dajemy się tak koncertowo robić w chuja. I nie mówię tego bo jestem lewacką spierdoliną, ale dlatego że znam osobiście ludzi którym kiedy naplujesz w twarz, powiedzą że to deszcz pada i będą popierać gównoburze pokroju KOD, bo w telewizorku powiedzieli że to dobrze...
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2015-12-19, 16:53 1
Jałta... tyle lat byliśmy krową dojną wschodu i zachodu, chcemy się odciąć, to pyszczą, że się Polakom wolności zachciało.
Zgłoś
Avatar
cola1111 2015-12-19, 22:50 2
Możemy sobie gadać a i tak zostaniemy znowu wyruchani, dla tego ja proponowałbym kupno małej greckiej wyspy i tam utworzenie nowego państwa, dla odważnych i inteligentnych Polaków. Po co mamy emigrować na zachód, po co mamy wykonywać upokarzające prace ''podludzi'' na zachodzie jak ułamek tego co emigruje, mógłby zbudować nowe małe państwo, gdzie byłaby prawdziwa sprawiedliwość?
W Polsce nigdy nie będzie dobrze, jesteśmy niewolnikami we własnym kraju, kolesiostwo rozsprzedało i zadłużyło ten kraj, a ćwierć inteligenci niech zapierdalają za miskę ryżu i spłacają nie swoje kredyty.
Zgłoś