18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Stolica Anglii
~Velture • 2018-03-24, 8:18
Wybory jakiejś miss Rumunii czy coś.
Jej tatuś chyba pracował w składzie budowlanym, że spłodził takiego pustaka

Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-03-24, 19:54 2
sieger001 napisał/a:

Pierdolisz gorzej niz Fantastico Ayuhasku. Powiem wiecej... w dupie byles, chuja widziales. Dziekuje za uwage.



Zgłoś
Avatar
ksirion 2018-03-24, 21:26 1
Pytanie dla zespołu z Zabrza: o jaki procent łóżek szpitalnych powiększyła się ilość miejsc w ostatnim okresie?
– 7218 godzin.
– No tak, ale to jest odpowiedź na trzecie pytanie, którego jeszcze nie czytałem.

"Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", reż. S. Bareja.
Zgłoś
Avatar
Sosna84 2018-03-25, 0:42
Sami kurwa znawcy, którzy nie byli nigdzie za wyjątkiem swojej zaśmierdziałej piwnicy, a Rumunkę mylą z Cyganką...
U nas te kurwiszcza na wyborach miss niby lepsze są?

MaszAyahuaskę + ten to już w ogóle kurwa znawca we wszystkich dziedzinach. Rumuńskie dziwki ruchał (za 50 Euro to masz cały weekend dupczenia tam), drogi tam niby zna, których na oczy nie widział. Więc niech wykurwia do Radomia.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-03-25, 9:03
Sosna84 napisał/a:


MaszAyahuaskę + ten to już w ogóle kurwa znawca we wszystkich dziedzinach



Dziękuje za słowa uznania, staram się jak mogę, żeby nie być takim leszczem jak ty...
Cytat:

Więc niech wykurwia do Radomia.



Jak najbardziej w tym roku będę na AirShow i obchodach stulecia Sił Powietrznych...
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2018-03-25, 11:12
A tam pierdolicie. Wiadomo że jak Rumunia to Transylwania.Jak Transylwania to i wampiry.Jak wampiry to i moce nadprzyrodzone.
Może to jakaś wampirzyca i właśnie przepowiedziała przyszłość??
Kto wie,kto wie????
Zgłoś
Avatar
sieger001 2018-03-25, 11:25
Jaki on dowciapny jest. MaszAyahuaskę, powiem Ci, że kawał świata zwiedziłeś. Nie dojechałeś przypadkiem do Bułgarii albo nie zatrzymałeś się na Węgrzech? Bo z tego co widzę to są dwie z trzech możliwości. Trzecia jest taka, że chciałeś zabłysnąć swoją zajebistością jak stukasz dziwki za granicą ale słabo wypaliło bo najdalej gdzie wyjechałeś to za granice swojego miasta...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-25, 11:54
@upy
To w końcu gdzie są najlepsze dziwki?
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-03-25, 13:34
jednak ludzie mogą być aż tak głupi
Zgłoś