18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Stop polonizacji Europy
atomek55 • 2013-12-02, 23:40
Kogoś zdrowo popierdoliło na facebooku i dodał taką oto stronę nawołującą do sprzeciwu wobec polskim emigrantom w Europie i do Polski w ogóle. Co ciekawe, strona jest w większości w języku polskim, więc zapewne to nasz "rodak" lub chuj wie kto ją prowadzi. Profil ma ponad 1 tysiąc polubień, więc aż przykro patrzeć, że mamy tylu idiotów w naszym kraju. Zapewne typowy troll, ale... Przedstawię kilka screenów z tego profilu.
Całość dostępna po dodaniu do faceebook'a : StopPolonizacjiEuropy

Komentarz odnośnie wydarzeń z 11.11.2013:


Odnośnie polskich kibiców:


Odnośnie naszej historii (co mnie najbardziej wkurwiło):


To mój pierwszy post, więc zapewne chujowy, także śmiało mnie
Zgłoś
Avatar
sard 2013-12-02, 23:46 4
To niech wypierdala... a nie!!!!
Nie może Bo by spierdolił poza Polskę czyli zrobił to czego zabrania... no dobra to niech spierdala... ma do wyboru - Sosnowiec, Radom i dupę Macierewicza
Zgłoś
Avatar
metalpantera 2013-12-02, 23:48 3
zapewne konto trolla mające na celu wkurwianie ludzi
Zgłoś
Avatar
Nefario 2013-12-03, 0:03 83
Typowy troll. Generalnie to taki człowiek powinien zostać namierzony i poddany banicji. Cały jego majątek (którego dorobił bądź co bądź korzystając z zasobów naszego kraju i korzystając z dorobku kulturowego naszych przodków) powinien zostać sprzedany, a zarobione w ten sposób pieniądze powinny zostać przeznaczone na spłatę naszego zadłużenia. Nie jestem za agresją ale takiego chwasta to chętnie bym wyrwał. Lepiej dla niego by wyjechał
Zgłoś
Avatar
ssensej994 2013-12-03, 0:03 2
A po napisaniu kolejnego posta na facebooku grzecznie poszedł odrabiać lekcje tak jak mamusia kazała.
Zgłoś
Avatar
Rejtan 2013-12-03, 0:09 13
Jakiś lewacki troll założył profil, a Ty mu robisz reklamę na sadolu. Bez sensu.
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-12-03, 0:10 2
bez zdziwka, polska dla polaków. W takiej anglii polaczków można stawiać na równi z arabami, jebana swołocz i mafijki. ok ok nie wszystkich.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-03, 0:13 6
Rejtan napisał/a:

Jakiś lewacki troll założył profil, a Ty mu robisz reklamę na sadolu. Bez sensu.



nastepny matol ktory uzywa zwrotow o ktorych nie ma pojecia
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-12-03, 0:21 1
Napisz mu w profilu, że jesteśmy w UE i może nam naskoczyć.
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-12-03, 0:33 7
mare30ks, oburzyłeś się, bo sam jesteś lewackim trollem?
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2013-12-03, 0:34
Kiedy z tęczę prawda... chyba, że Bóg jest homo.
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-12-03, 0:35 2
Polak zawsze był gównem Europy AMEN
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-12-03, 0:45 14
PANxxxBDSM napisał/a:

Polak zawsze był gównem Europy AMEN


PANxxxBDSM - "Skąd: Zabrze", nie ma jak to cisnąć samemu sobie od "gówna".
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-12-03, 1:47 2
mam lewicowe poglądy i odmawiam łączenia tego czegoś ze mną, koleś nie ma elementarnej wiedzy historycznej, chodź jakimś cudem udało mu się do prawdy zbliżyć na sekundę gdy mówił o rozbiorach, polska była wtedy w takim stanie rozkładu że istotnie zarówno dla samego rozwoju narodu polskiego jak i infrastruktury były one zbawienne, co do reszty w momencie w którym pewien francuski pederasta obejmował tron polski (nazywam go tak z prywatnej niechęci do niego nie homoseksualistów) polski szlachcic z najbardziej zapadłej wioski był daleko bardziej wykształcony niźli francuski magnat, szokiem dla francuzów był już sam fakt że polska szlachta potrafiła czytać, z cała resztą jest podobnie
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-12-03, 2:16 1
tylko troll i to taki sobie chuj z tym
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie