18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kondzio63221 2017-07-09, 4:25 15
plewan napisał/a:

samozwańczy szeryfowie - jak marne trzeba mieć życie, żeby latać z kamerą, blokować ludziom wjazd i będąc mężczyzną pryskać po oczach kobiecie, nad którą ma się znaczną przewagę fizyczną

Obrazek



Wystarczy być Tobą. Blokować ludziom wjazd? Wjazd na jebany chodnik? Bo po chodniku samochody do cholery jeżdżą, a po drodze chodzą piesi? A pryskać po oczach w samoobronie to ble? No kurwa, weź Ty pomyśl, zanim coś napiszesz..
Zgłoś
Avatar
j................7 2017-07-09, 9:06 4
Podziwiam gości za cierpliwość. W momencie gdy zaczęła histeryzować i drzeć papę, powinna dostać kolejny raz gazem. Do stuku, aż nauczy się rozmawiać.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-07-09, 10:01 1
baby to chuje
Zgłoś
Avatar
Alonso 2017-07-09, 15:26 1
Ta w zielonej sukience po prostu nieporadnie próbuje im powiedzieć, żeby ją wyruchali. Nie znajduję innego wyjaśnienia dla jej zachowania - płaczu, przeciągania rozmowy, łapaniu za kamerę i przy okazji ocierania się o krocze.
Zgłoś
Avatar
Astartte 2017-07-09, 20:58 2
Wstyd mi za płeć żeńską jak oglądam takie idiotki
Zgłoś
Avatar
hardowski 2017-07-09, 21:02 1
Sasza to nasz cichy bohater...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2017-07-10, 0:26 1
Astartte napisał/a:

Wstyd mi za płeć żeńską jak oglądam takie idiotki



Wyjdź za mnie!
Zgłoś
Avatar
b0r000 2017-07-10, 11:45
@waloos
Właśnie dałeś mi namiary na stand-upowca który mądrze prawi. Będę miał co oglądać, dzięki.

@plewan
Mam dla ciebie małą radę, jako iż nie widzę specjalnie szans na ratunek bo spierdolenie "muzgowe" jest w zbyt zaawansowanym stanie.
Weź kup statyw. Zamontuj na nim kamerę. Włącz stream dla Sadoli i się powieś/odstrzel/(jakakolwiek metoda byle skuteczna, im bardziej widowiskowa tym lepiej). Przynajmniej na coś się przydasz
Zgłoś