18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
Qwertyuiq 2010-04-30, 9:37
No jak to się nie zgodzili?!? Przecież kaczory są półbogami (w oczach mocherów)
Zgłoś
Avatar
Globusick 2010-04-30, 10:46 2
Pegazy... ! Konska japa plus kacze skrzydła
Zgłoś
Avatar
W................o 2010-04-30, 10:58
Ja pierdole jakie to żałosne...
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2010-04-30, 11:49 14
E tam, kiedyś tu był śmieszne trupki wrzucane, a teraz na siłę dzieci chcą być sadystyczne i wrzucają denne dowcipy o człowieku, do którego mają wąty bo im telewizja tak pokazała. Mi tam Kaczor pasuje bardziej od Tuska, nie przepadam za PiS bo mają socjalistyczne zapędy gospodarcze (centralizacja), ale ogólnie lepsi od PO, no i Lechu nam Katyń wywalczył, a Gruzji niepodległość uratował. A wielcy politolodzy pokroju Majewskiego nie mając do czego się przyczepić czepiają się, że Kaczory małe (chociaż są podobnego wzrostu co Putin i Kwachu), a że kanapki wziął Lechu na pokład, a że nie zna nazwiska bramkarza reprezentacji. No tak, właśnie te czynniki decydują o wyborze prezydenta.
Szkoda, że polskie elity zginęły w Katyniu, Powstaniu Warszawskim i za komuny wczesnej, a teraz w ich miejsce mamy tzw. "wykształciuchów" (nie wiem kto tak ich nazwał, ale tu miał rację).

Także mam nadzieje, że Sadistic nie zmieni się w portal dla dzieci bawiących sięw wielką politykę, tylko będzie jak parę miesięcy temu, czyli zabawne zwłoki, śmieszne śmierci i piękne złamania
Zgłoś
Avatar
chewbacca 2010-04-30, 12:08 9
Magik2501, erm... jak myślisz, kto się bawi w wielką politykę bardziej. Osoba która zarzuca luźnym, satyrycznym żarcikiem, czy osoba, która prawi wykład jak ludzie powinni się zachowywać, za kim jest, co jest złego, gdzie zginęli bohaterowie i jaki Sadistic powinien być, a jaki nie jest (no bo demotywatory to powinny demotywować, komixxy powinny być orginalne... i bla bla bla, pieprzenie pokrzywdzonych. Na coś hard, czy chociażby 4chan jest ;/).

Ach, i tak btw, od zabawnych trupków, i śmierci o ile pamiętam jest hard, nein?
Zgłoś
Avatar
Qwertyuiq 2010-04-30, 12:09 15
@up
moherowy prawicowcu, lech był frajerem, radykalnym pajacem, skłó//ORTcał naród i to nie media mi to wmówiły. śmierć tego śmiecia niczego nie zmienia, był burakiem a jaro jest jeszcze większym. teraz jarek robi sobie ze śmierci brata, kiełbasę wyborczą. jak chcesz oglądać trupy to wejdź na hard...
Zgłoś
Avatar
jonek00 2010-04-30, 12:28 2
poluzujcie troszkę stringi może, bo znowu będzie się Cthulhu zamartwiał (czyt. rzucał kurwami).

swoją drogą mało kto zauważył, że śmiejąc się z pochowania Leszka na Wawelu nie śmiejemy się z niego, tylko z tych, którzy go tam umieścili (słusznie czy nie, nie mnie oceniać). Wszak on sam raczej nigdy nie aspirował na bycie zwłokami godnymi Kazimierza Wielkiego.
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-04-30, 12:32 3
Koniec pierdolenia o Kaczorach, Wawelu, katastrofach lotniczych itp.

Temat zbiorczy Tam możecie się wymieniać poglądami.
Zgłoś
Avatar
venomizzy 2010-04-30, 12:49 1
Qwertyuiq takie glupawe teksty sa juz przestepstwem ^^

wiec...szczymryj
Zgłoś
Avatar
Dalione 2010-04-30, 13:04
Widzę że sadistic zamienia się w forum wielotematyczne i są tu sami Doktorzy , profesorzy , nauczyciele , politycy i patrioci oraz grabarze (ale to na hardzie).
Zgłoś
Avatar
Ross Pierre Dolevas 2010-04-30, 14:52
Dalione napisał/a:

są tu sami Doktorzy , profesorzy , nauczyciele , politycy i patrioci



A także licealiści, którzy są zażenowani zachowaniem wyżej wymienionych
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2010-04-30, 17:25 2
pienicie się bardziej niż browar na rodeo.
Zgłoś
Avatar
globek 2017-01-23, 16:00
no i co z tego
Zgłoś