18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Znalazłem to niedaleko mojego domu i postanowiłem zrobić zdjęcie i się tym z Wami podzielić, nie wiem kto to zrobił ale zuch chłopak Zawsze to jakaś forma protestu, może pojawi się więcej takich fotek


P.S Jeszcze na bramie było napisane "stop islamizacji europy" ale niestety dzień później byłem zrobić fotkę i było już zamazane -_-
Oraz na ulicy soczysty napis "wypierdalać"
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-07-27, 19:28 6
Loaloa napisał/a:



Ha ha ha, kolejny zjebany katol z obrażalskimi uczuciami.

Powiem ci w sekrecie - wszyscy bogowie zostali wymyśleni przez ludzi. Allah jest tak samo prawdziwy, jak Zeus, Thor, Amon, czy bozia, przed którą ty padasz na kolana. A teraz możesz się na mnie pogniewać



Powinieneś opuścić Polskę razem z ciapkami.
Zgłoś
Avatar
mefju90 2013-07-27, 19:42 7
@up

za to, że napisał prawdę ?
Zgłoś
Avatar
MojaAdrenalina 2013-07-27, 20:00 4
@up,

nie, za to, że go definitywnie wkurwił.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-07-27, 20:27 2
Biedni, chorzy z nienawiści rasowej lub religijnej ludzie, którzy w każdym kto jest w jakikolwiek sposób inny dostrzegają dla siebie zagrożenie.
Wczoraj nad jeziorem widziałem taką oto scenę, akurat z cyganami a nie muzułmanami jak w temacie, ale analogia taka sama: kąpią się się dzieci, dorośli, kocyki rozłożone i ogólnie atmosfera tak jak to w upalny wakacyjny dzień. Przychodzi rodzina cyganów także odpocząć nad jeziorem. Nie mija 10 minut, a kilku polaczków (bo inaczej nie da się określić takich fanatyków rasowych, którzy w każdym cyganie widzą, no właśnie nie wiem co) razem z rodzinami pozbierało swoje manatki i przeniosło się w inną część kąpieliska. A teraz najlepsze, o ile cyganie zachowywali się całkiem normalnie jak na cywilizowanych ludzi przystało, to ci co pouciekali albo kurzyli petami ludziom pod nosem, bez nawet spytania innych czy to im nie przeszkadza, albo pijusy, które nie mogą wytrzymać bez alkoholu i epatują pozostałych ludzi swym pijaństwem (oczywiście wynosząc się pustych butelek po piwie za sobą nie pozabierali podobnie jak porzuconych niedopałków!). I pewnie oszołomy jeszcze po powrocie do domu będą się uskarżać znajomym, ze oni sobie kulturalnie wypoczywali, ale musieli uciekać w obliczu romskiej inwazji na kąpielisko.
Zgłoś
Avatar
Bubis 2013-07-27, 20:41 14
up@ za "polaczków" po ryju debilu powinieneś dostać
Zgłoś
Avatar
timmy77 2013-07-27, 21:01 9
@ellsworth
Jak jesteś cyganem to się po prostu przyznaj, ale bądź świadom konsekwencji...
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-07-27, 21:11 6
ellsworth napisał/a:

A teraz najlepsze, o ile cyganie zachowywali się całkiem normalnie jak na cywilizowanych ludzi przystało



Hehehe dobre... Takie bajki to chyba tylko w TVN
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-07-27, 22:16 2
Atreyu napisał/a:



Wszystko spoko, ale to co napisałeś jest dokładnie przeciwne wobec zasad głoszonych przez chrześcijaństwo!

Broń sobie Europy walcząc z ludnością muzułmańską w Polsce [jakieś 0.2%], ale nie mieszaj do tego własnej religii jednocześnie pisząc że powinno się kogoś zabijać za wiarę.

Chrześcijaństwo zakłada miłość i szacunek do wszystkich, nawet wrogo nastawionych do chrześcijan.

Ja tego nigdy nie ogarnę jak można bronić chrześcijaństwa reprezentując coś co jest jego zaprzeczeniem. To tak jakby arab bronił islamu żrąc bekon.



Ja chrzescijanstwo traktuje jako tako ze w cos wierze, ze cos bedzie po smierci itp. dzieki temu jak mam kryzys zawsze jakby w myslach mam sie do kogo odezwac...w ogole mam nadzieje a najwieksza bronia czlowieka jest NADZIEJA to słowa/uczucie/poczucie czy huj wie co jeszcze jest bardzo silne i dzieki temu na przyklad przetrwala polska i jezyk polski bo nasi przodkowie mieli NADZIEJE kurwa. Tak zesrram sie zaraz bo jakbyscie z ciapatymi przezyli to co ja to byscie z kosa w kieszeni codziennie chodzili.
Tak w ogole chrzescijanstwo glosi milosc itp ale kurwa bez przesady czy jak mnie bija mam im dac drugi policzek a moze dupy? Nie kurwa, tak w ogole tez nie chodzi o chrzescijanstwo a o tradycje, pokolenia przyszle i w ogole kurwa zjarany jestem ale powiem tak kocham Polske i huj ze muslimow jest 0.2%. W Belgii,Włoszech,Hiszpanii 20 lat temu tez ich tyle było a teraz kurwa?
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2013-07-27, 22:33
anna dymna jest sponsorem tej ulicy
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-07-27, 22:51
Wołek napisał/a:

Lepsze byłoby "allah pedofil" czy coś w tym stylu


myślę, że bardziej by ich obraziło, allah świnia, mohamed pies
Zgłoś
Avatar
MAJORO 2013-07-27, 23:40
Super inicjatywa
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2013-07-28, 0:34
W Japonii ciapaki nie mają wstępu. Tego zazdroszczę kitajcom.
Zgłoś
Avatar
p4nk1 2013-07-28, 2:20 1
Obcokrajowcy? OK. Ich pieniądze? OK. Ich rodziny/zwierzaki? Powiedzmy, że OK. Ale Swoje kultury niech zostawiają w swoim kraju! W Polsce - Polska kultura i obyczaje. Jak mi który skurwysyn pozwoli na jakieś uboje rytualne, to powinien zginąć jak zwierzaki które zsyła na mękę. Jak mi który ciapak powie, że kobitka ładnie ubrana, pokazująca swoje nieskromne wdzięki jest dziwką, albo co gorzej zgwałci którąś z naszych pięknych kobiet, powinien zostać rozwieszony na okolicznym trzepaku osiedlowym, i dziubany w dupsko zerdzewiałym prętem do końca życia.
Zgłoś
Avatar
nazirus2411 2013-07-28, 12:10
ciemniaki ze wsi , kiedy sie wreszcie nauczycie ze ciapak to nazwa placka , glaby , ile razy mozna powtarzac ze ciapak to nie to samo co muslim , idioci ...

tak ze koles napisal cos w sensie - ciemnoskorzy won do domu - a wy sie podniecacie jak idioci muslimami , to na wioche pasuje bardziej , za brak podstawowych wiadomosci , chociaz po komentach widze ze jednak nie , wiocha juz tu jest ...

a moderator za text pod zdjeciem powinien byc natychmiast wy..ony za ogolny debilizm i elementarne braki w wyksztalceniu
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-07-28, 12:56
@Yourichi

Bzdura. Muzułmanie są w Japonii.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie