18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Strach
wku11 • 2014-06-15, 23:12
Trzech starych znajomych pojechało na wspólny urlop za miasto, najebać się a potem spać obok namiotów kupionych w promocji które następnego dnia będą do wyjebania. Kiedy byli już podpici, zaczęli opowiadać o tym czego najbardziej bali się kiedy byli dzieciakami...

-No ja będę z wami szczery. Ojciec prawie codziennie wracał do domu nawalony. Darcie ryja, na matkę, na starszego brata, nawet na mnie. I najbardziej, powiem wam, bałem się że któregoś dnia krzyki zamienią się w bicie. Że któregoś dnia wszystkim nam wpierdoli. Ale na szczęście, aż do śmierci ani razu nikogo nie uderzył.

-Nie no, u mnie aż tak nie było. Ja to się zwyczajnie pająków bałem, jak znalazłem jakiegoś w pokoju to wołałem młodszą siostrę żeby go zabiła. No na szczęście już mi przeszło!

-Ja najbardziej się bałem że pewnego dnia moja matka dostanie okresu siedząc na kiblu, po czym spuści to co z niej wyleci do szamba, a następnie ja zwalę sobie na kiblu i też spłuczę. Potem moja sperma połączy się z jej komórką jajową, a zarodek rozwinie się w ściekach. Zacznie kształtować się, dorastać, aż pewnego dnia żywiący się kałem mutant wydostanie z szamba, a badania DNA wykażą mnie jako jego ojca, przez co matka dowie się że walę konia w wieku 8 lat, a dodatkowo będę miał dziecko na utrzymaniu.

Po skończonej opowieści pozostałą dwójkę zamurowało, siedzieli minutę bez słowa aż trzeci znów się odezwał:

-W... W sumie to ja też bałem się pająków.

Jak są jakieś błędy ort/sty/gramar to sory, materiał własny
PS dziękuję moderatorom za wyjebywanie moich filmów do sucharów po paru minutach. Kurwa chyba jest 24 h na zdobycie 20 piw, czy nie? Poza tym wiem że nie są najlepsze, ale argumenty "jakie gufno, to nie pasóje na sadola" kiedy na głównej są 1000 razy gorsze ścierwa (np. SZWAGRY!!) jest w chuj uzasadnione.
Mam nadzieję że trafi to na główną i ktoś mnie poprze, szczególnie że jestem jednym z tych którzy utrzymują poziom tego portalu jako "czarno humorystyczny"
Zgłoś
Avatar
frytaa 2014-06-16, 1:12 2
Cytat:

PS dziękuję moderatorom za wyjebywanie moich filmów do sucharów po paru minutach. Kurwa chyba jest 24 h na zdobycie 20 piw, czy nie? Poza tym wiem że nie są najlepsze, ale argumenty "jakie gufno, to nie pasóje na sadola" kiedy na głównej są 1000 razy gorsze ścierwa (np. SZWAGRY!!) jest w chuj uzasadnione.


mam podobnie, chyba tylko cycki zawsze przejdą
Zgłoś
Avatar
Machol 2014-06-16, 1:27
Moderator to kurwa - przepuścił takie gufno, co nie pofinno być na sadoló.
Zgłoś
Avatar
gutsy666 2014-06-16, 1:46 2
piwo za jechanie po moderatorach : D
Zgłoś
Avatar
p4kul 2014-06-16, 1:50 1
Waliłeś konia na kiblu?
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-06-16, 2:54 3
otrzymane: 15073, postawione: 2509 - ale troche żydek z Ciebie
Zgłoś
Avatar
wku11 2014-06-16, 8:39 1
@mmaakkss
Tak, no bo co tydzień jest tu 1000 w chuj zajebistych tematów XD
Zgłoś
Avatar
Małolata 2014-06-16, 8:48 2
nots napisał/a:

Jak można myśleć, że w ciąże zachodzi się podczas okresu.


Tak, tak, moja koleżanka też myślała, że podczas okresu nie zajdzie. Pod koniec wakacji rodzi.
Pamiętajcie, że dni płodne zaczynają się chyba 8 dnia cyklu (czyli 8 dni od pierwszego dnia okresu), a plemnik żyje w kobiecie kilka dni, więc jak przelecicie pannę trzeciego czy czwartego dnia, to możecie mieć niespodziankę (jak ma regularne cykle). : )
Zgłoś
Avatar
M................K 2014-06-16, 9:04
ch*jowe ale łap piwsko za tych sku*wiałych szwagrów bo to gówno, dupa i kamieni kupa
Zgłoś
Avatar
konradzicho 2014-06-16, 9:38
Materiał własny? Bezczelny jesteś, czytałem tą samą historię (lub złudnie podobną) parę dobrych lat wstecz. Jestem pewien, że znajdzie się ktoś jeszcze kto to potwierdzi.
Zgłoś
Avatar
wku11 2014-06-16, 9:51
Tak, też ją czytałem i kurwa czekałem jebanych parę lat żeby ją napisać jak już większość zapomni i podpisać się pod nią.
Kurwa, "(lub złudnie podobną)" widać ktoś parę lat temu myślał tak jak ja
Zgłoś
Avatar
marna 2014-06-16, 10:47
Machol napisał/a:

Moderator to kurwa - przepuścił takie gufno, co nie pofinno być na sadoló.



puszczamy tematu - źle
nie puszczamy - też źle

miejcie pretensje do tych co piwa za to stawiają i wypychają z poczekalni tematy
Zgłoś
Avatar
wku11 2014-06-16, 11:00
@up
Bo chodzi o to żeby nie przepuszczać tych co rażąco tu nie pasją, ale i tak dawać szansę każdemu (24h-20piw)
Zgłoś
Avatar
K................a 2014-06-16, 12:03 1
Małolata napisał/a:


Tak, tak, moja koleżanka też myślała, że podczas okresu nie zajdzie. Pod koniec wakacji rodzi.
Pamiętajcie, że dni płodne zaczynają się chyba 8 dnia cyklu (czyli 8 dni od pierwszego dnia okresu), a plemnik żyje w kobiecie kilka dni, więc jak przelecicie pannę trzeciego czy czwartego dnia, to możecie mieć niespodziankę (jak ma regularne cykle). : )



Dlatego rucha się ją w jej mieszkaniu, a następnego dnia, z bladego rana spierdala się na paluszkach. Przynajmniej tak widziałem na filmach.
Zgłoś
Avatar
epilebzj 2014-06-16, 13:41
Opowieść tego trzeciego ... i tak narodziło się grodzkie
Zgłoś
Avatar
Małolata 2014-06-16, 16:55
KochamKobieceCiała napisał/a:


Dlatego rucha się ją w jej mieszkaniu, a następnego dnia, z bladego rana spierdala się na paluszkach. Przynajmniej tak widziałem na filmach.



Telewizja kłamie.
Poza tym, znam przypadki, co najmniej dwa, gdzie facet podał swoje imię, nie podał nazwiska, podał fałszywą miejscowość, w której mieszka, a panna i tak go znalazła. Znaczy jeden był aż taki przypadek, w drugim przypadku dziewczyna po prostu miała mało danych (a nie jak tam, fałszywe). Także wiesz, życie to nie film, a kobieta jak chce, to i z piekła wyciągnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie