18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Strach
wku11 • 2014-06-15, 23:12
Trzech starych znajomych pojechało na wspólny urlop za miasto, najebać się a potem spać obok namiotów kupionych w promocji które następnego dnia będą do wyjebania. Kiedy byli już podpici, zaczęli opowiadać o tym czego najbardziej bali się kiedy byli dzieciakami...

-No ja będę z wami szczery. Ojciec prawie codziennie wracał do domu nawalony. Darcie ryja, na matkę, na starszego brata, nawet na mnie. I najbardziej, powiem wam, bałem się że któregoś dnia krzyki zamienią się w bicie. Że któregoś dnia wszystkim nam wpierdoli. Ale na szczęście, aż do śmierci ani razu nikogo nie uderzył.

-Nie no, u mnie aż tak nie było. Ja to się zwyczajnie pająków bałem, jak znalazłem jakiegoś w pokoju to wołałem młodszą siostrę żeby go zabiła. No na szczęście już mi przeszło!

-Ja najbardziej się bałem że pewnego dnia moja matka dostanie okresu siedząc na kiblu, po czym spuści to co z niej wyleci do szamba, a następnie ja zwalę sobie na kiblu i też spłuczę. Potem moja sperma połączy się z jej komórką jajową, a zarodek rozwinie się w ściekach. Zacznie kształtować się, dorastać, aż pewnego dnia żywiący się kałem mutant wydostanie z szamba, a badania DNA wykażą mnie jako jego ojca, przez co matka dowie się że walę konia w wieku 8 lat, a dodatkowo będę miał dziecko na utrzymaniu.

Po skończonej opowieści pozostałą dwójkę zamurowało, siedzieli minutę bez słowa aż trzeci znów się odezwał:

-W... W sumie to ja też bałem się pająków.

Jak są jakieś błędy ort/sty/gramar to sory, materiał własny
PS dziękuję moderatorom za wyjebywanie moich filmów do sucharów po paru minutach. Kurwa chyba jest 24 h na zdobycie 20 piw, czy nie? Poza tym wiem że nie są najlepsze, ale argumenty "jakie gufno, to nie pasóje na sadola" kiedy na głównej są 1000 razy gorsze ścierwa (np. SZWAGRY!!) jest w chuj uzasadnione.
Mam nadzieję że trafi to na główną i ktoś mnie poprze, szczególnie że jestem jednym z tych którzy utrzymują poziom tego portalu jako "czarno humorystyczny"
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2014-06-15, 23:19 4
dobre ale po kilu browarkach. Na trzeźwo zajeżdża gimbusiarnią. Ale browarka dostajesz
Zgłoś
Avatar
artson 2014-06-15, 23:30 22
jakie gufno, to nie pasóje na sadola
Zgłoś
Avatar
Bebeszek 2014-06-15, 23:43 2
Ty byłeś tym od ojca awanturnika czy od pająków?
Zgłoś
Avatar
K................� 2014-06-15, 23:43 134
Moderatorzy walą w chuja tak samo jak politycy. Możemy narzekać, wkurwiać się, ale to i tak niczego nie zmieni. Ich "widzi mi się" jest ważniejsze od głosu ludu.

Raz dostałem miesięcznego bana za "moderator to kurwa", więc tym razem po prostu życzę wszystkim miłego wieczoru.
Zgłoś
Avatar
N527 2014-06-15, 23:44
Bał się kurwa podbić stawkę by cię nie zasmucić.
Zgłoś
Avatar
nots 2014-06-16, 0:28
Jak można myśleć, że w ciąże zachodzi się podczas okresu.
Zgłoś
Avatar
misiu 2014-06-16, 0:33 20
spoko, wrzuciłem raz serię zdjęć zieleniejących zwłok jakiejś blondynki na harda, tak żeby każdy mógł sobie wytrzepać na dobranoc, jakiś moderator usunął na następny dzień rano powołując się na regulamin, że śmierć i drastyczny materiał blablabla, chwilę później wrzucono filmik jak obcinają łeb komuś na ulicy w ciapatlandii i wszystko już było spoko, żadnego paragrafu z regulaminu na to nie było.
Zgłoś
Avatar
mastmc 2014-06-16, 0:39
Piwo bo też się bałem, że... nacz tych...pająków
Zgłoś
Avatar
Demodeus 2014-06-16, 0:40 1
No fest zajebisty argument, ''usunęliście moje słabe gówno, ale ludzie wrzucają jeszcze gorsze, więc takie trochę słabe to można wrzucić''. Albo wrzucaj dobre materiały, albo nie wrzucaj wcale. Nic na siłę.
Zgłoś
Avatar
matoung 2014-06-16, 0:48 3
Gdzie kupiłeś te namioty w promocji ?
Zgłoś
Avatar
Lukasero 2014-06-16, 0:49 4
nots napisał/a:

Jak można myśleć, że w ciąże zachodzi się podczas okresu.



On miał 8 lat dopiero to jeszcze nie był profesjonalistą w tych sprawach
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2014-06-16, 0:50
a masz piwko bo w sumie dobre i jeszcze pojechałeś na końcu
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-06-16, 0:51 29
Ja pamiętam jak kiedyś zostałem sam w domu i nagle zadzwonił domofon (stary blok nie dało się nawet ogarnąć czyj to głos). Ktoś grubym głosem powiedział ''Dzień dobry. Jest mama?'' Ja mówię ''nie'', a on ''To już po Ciebie kurwa idę!''. Obsrany schowałem się pod stół. Po chwili do domu wpadł mój roześmiany brat. Trauma pozostanie do końca życia
PS Wiem, że chuj Was to, ale i tak chyba lepsze niż ta zjebana historyjka, w której ciekawe skąd 8 latek wiedział co to komórka jajowa, okres itp
Zgłoś
Avatar
twinspark 2014-06-16, 1:06 1
"Mój ojciec pił... pił i w życiu mnie nie uderzył. Obiecałem sobie, że będę innym człowiekiem.
Niestety, ja już piję."
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie