18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
Smokw 2021-04-09, 23:05 2
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Wystraszył się bo zafixował się na hipnotyzującym pierdoleniu z radia i bezkresie szosy, zamiast od czasu do czasu zerkać we wsteczne, dla odpreżenia oczu.
Pieskie życie...mieszkasz w budzie, jesz z miski i szczasz na koło- cytat kumpla kierowcy tira. I tak, jeździłem z nim Skakanką z firanką(jebana zawsze się cięła na rolkach),żeby zobaczyć czy mi spapsuje ten zawódi co stwierdziłem to wieczny wkurw bo kaganiec nie pozwala więcej i żal dupy bo ktoś na autostradzie pocisnął. Jazda na podwójnym tacho (jego i szefa).



No smutne strasznie. Z trollem pociągowym jeŹdziłeś i tyle. kto szcza sobie na koła? Szczególnie latem? Leniwo do ubikacji?
A propo przekrętów na tacho to teraz rzadkość - od dwóch lat za najmniejsze przewinienie masz 3 miechy w zawiasach.
"mieszkasz w budzie" jak sobie pościelesz i takie tam ... nowoczesne kabiny to miłe kampery, które służą do komfortowej jazdy i spania, a reszta zależy do Ciebie. ja wole połazić i się rozruszać, a są tacy co zasłonią firanki i nawet na sikanie nie wychodzą. Twoja praca Twój styl życia.
Jakoś nie mam problemów że mnie osobówki wyprzedzają na autostradzie. Trochę to dziecinne....

Jaki człowiek takie cytaty.
Zgłoś
Avatar
notak 2021-04-10, 7:52
komentarz zabija, uśmiałem się
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-04-12, 15:23 1
To chyba wojewódzki tak zapierdalał

m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/kuba-wojewodzki-jechal-250-km-h-policja-...
Zgłoś