18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
32-letni Rosjanin stracił nos i ucho po tym, jak podczas oglądania w kinie horroru poprosił innego widza o cichsze spożywanie pop-cornu - donosi na swej stronie dziennik "Daily Mirror".

Dmitrijowi Markinowi przeszkadzało hałaśliwe jedzenie pop-cornu przez siedzącego obok 27-letniego prawnika, Siergieja Razanowa. Poproszony o cichsze zachowanie Razanow spokojnie odpowiedział: nie ma sprawy, spróbuję czegoś innego. Chwilę potem zaatakował, odgryzając ofierze nos i ucho. Otarłszy usta miał jeszcze spytać: ha, i kto tu teraz hałasuje?

Agresywny prawnik był podczas seansu pod wpływem alkoholu. Sąd w Nogińsku skazał go na dwa lata więzienia w zawieszeniu na trzy lata.

Info
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-07-20, 14:20 2
No kurwa kara adekwatna do popełnionego czynu...Ach ta Rosja
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-07-20, 14:27 1
Pewnie za pierwsze morderstwo dostaniemy tylko 2 lata odsiadki, taki bonus na początek.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-07-20, 14:53 3
Cytat:

Agresywny prawnik był podczas seansu pod wpływem alkoholu. Sąd w Nogińsku skazał go na dwa lata więzienia w zawieszeniu na trzy lata.


Tyle w polsce za sztuke ziołą się dostaje.
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2011-07-20, 20:24
Velture napisał/a:


Tyle w polsce za sztuke ziołą się dostaje.



Tyle samo można dostać za morderstwo z premedytacją. Wystarczy mieć dobrego prawnika, albo po prostu spowodować wypadek pod wpływem alkoholu.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-07-21, 1:30
stud3nt napisał/a:

morderstwo


e-e-e-e? pobicie ze skutkiem śmiertelnym
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-07-21, 21:58 2
Do kina się idzie oglądać film a nie wpierdalać popcorn. Pojebany amerykański zwyczaj.
Zgłoś
Avatar
typczan 2011-07-24, 15:40
@BongMan - Czy ja wiem czy taki amerykański ? Jakoś tak się już przyjęło, że siedząc bezczynnie oglądając film, zajmujemy sobie czymś ręce i pieścimy nasze kubki smakowe. Moim zdaniem to po prostu zaspokajanie swoich zmysłów. Nie rozumiem jedynie wpierdalania popcorn'u będąc w kinie z dziewczyną :/
Zgłoś
Avatar
czaki126pl 2011-07-24, 16:39
Co kurwa tylko taka kara za okaleczenia człowieka , to się kurwa w głowie nie mieści !! a zajebiesz coś z pobiciem i huj 10 kurwa .
Zgłoś
Avatar
edge 2011-07-24, 20:10
typczan napisał/a:

@BongMan - Czy ja wiem czy taki amerykański ? Jakoś tak się już przyjęło, że siedząc bezczynnie oglądając film, zajmujemy sobie czymś ręce i pieścimy nasze kubki smakowe. Moim zdaniem to po prostu zaspokajanie swoich zmysłów. Nie rozumiem jedynie wpierdalania popcorn'u będąc w kinie z dziewczyną :/



To na klasowych wycieczkach musiałeś ze swoją bandą ziomali nieźle ręce zajmować. Ale chyba nie popcornem.
Zgłoś
Avatar
Taboretto 2011-07-24, 22:36
Ja też zawsze lubię wpieprzać popcorn na seansach i nie przeszkadza mi też to jak ktoś inny wpieprza koło mnie. W czasie filmu ja się wyłączam się i skupiam na tym co się dzieje na ekranie i popcornie więc nie wiem o co tyle hałasu.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2011-07-25, 1:25 1
He he, skądś to już kojarzę..
Zgłoś
Avatar
R................t 2011-07-25, 9:23
Kiedy pracowałem w kinie, nie mieliśmy w menu, aż tak szybkich przekąsek...
Zgłoś