18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Co tu dużo pisać... Rudy już uciekł z Polski, ale jego ludzie nadal chcą ukraść i sprzedać to co się da półki jeszcze są u władzy. Nie siedzimy więc na doopie i wychodzimy na ulice - tylko to już nam zostało.
P.S. Jestem gdzieś w tym tłumie, zależy nam aby jak najwięcej osob nas zrozumiało nie walczymy o "dodatki" a o przetrwanie polskiego górnictwa.
Zgłoś
Avatar
Vendetti 2015-02-02, 9:40
Cytat:

Aha i jeszcze jedno Vendetti - JSW jest firmą juz sprywatyzowaną - odkąd weszła na giełdę a poprzez nasze strajki walczymy o odsunięcie z władzy w niej pewnych członków zarządu przysłanych z ramienia PO i PSL, którzy wyssysają z tej spółki miliony meisięcznie na swoje polityczne układy i układziki. Nie prosimy Państwa o pomoc, nie chcemy nawet złotówki, chcemy tylko aby Państwo wyjebało swoich ludzi, którzy nie są merytorycznie przygotowani do zarzadzania taką spółką a mają te posady tylko dzięki politycznym koneksja i wtedy do zarządu mogą wejśc nowe osoby, które mają odpowiednią wiedze i wykształcenie aby tą spółką zarządzać taka by dalej była najlepsza spółką produkująca węgiel koksowniczy w europie. Możesz to być nawet ty, lub twój ojciec chcemy aby na te stanowiska ogłoszono konkurs i wygra ten najlepiej przygotowany a nie mający największe plecy na "Wiejskiej"



Spoko, ja rozumiem, że chcecie mieć kompetentny zarząd, szacun za to. Ale jeśli państwo daje kopalni pieniądze i ma prawo ustawić swoich ludzi na wysokich stanowiskach, to nie jest to sprywatyzowana spółka. A przynajmniej nie z praktycznego punktu widzenia.
Zgłoś